Biopotraviny jsou podle legislativy vypěstovány bez použití chemických látek. Nejčastěji je seženete jako regionální potraviny pěstované na farmách, k prodeji na farmářských trzích nejčastěji ve formě bio ovoce, bio zeleniny, bio obilovin a bio luštěnin.

Biokošíky - poctivé potraviny a ekologické produkty pro Váš zdravý život
Objevte v e-shopu www.biokosiky.cz široký sortiment poctivých farmářských potravin z místních zdrojů, biopotravin, přírodní a bio drogerii a kosmetiku. Najdete zde čerstvé kuřecí, krůtí, vepřové či bio hovězí maso z farem, uzeniny bez rychlosoli, mléčné výrobky, bio ovoce, zeleninu a mnoho jiného. Těšíme se na Vás také v kamenné prodejně v Porubě.
Výroba, velkoobchod, e-shop: - byliny - bylinné čaje - ovocné, černé, zelené čaje - koření bez glutamanu sodného - bylinné kapky, sirupy a masti - rostlinné silice

Ájurvédské rodinné lázně. Prodej - BIO kosmetika - ajurvédské koření - čaje - BIO potraviny, koření, čaje - akční balíčky, dárkové poukazy. Kurzy: - vaříme dle ájurvédy - Ajurvédské masáže a kosmetika - přednášky na objednávku - pro nastávající matky - pro kojící matky s dětmi.

E-shop: - solné lampy a solné produkty - kosmetika - čaje - zelené potraviny - koření

Nabízíme internetový prodej: - doplňky stravy, vitamíny, minerály, čaje, biopotraviny, přípravky na hubnutí, kosmetiku, zdravotní potřeby a to i v dárkových baleních. Dodávky poštou i kurýrem.

Prodej biopotraviny. Poradenství v oblasti zdravé výživy.

Prodej bylin a zdravé výživy. Výroba: -čaje a minerály na odkyselení organismu, bylinné čaje, tinktury z pupenů -gemmoterapie a tinktury z bylin, práškové byliny, potravinové doplňky -poradenství alternativní medicíny, irisdiagnostiky a zdravé výživy.

Ubytování -celková kapacita 10 osob -2 a 3lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením Biofarma Chov: -ovce -kozy Mlékárna - kozí sýry, mléko, tvaroh. Prodej: - jehněčí maso - čerstvé bylinky - sirupy - marmelády.

Pekárna. Výroba: - pečivo - chléb - zákusky - BIO pečivo

E-shop, velkoobchod: - superfood - doplňky stravy - BIO potraviny - Eko drogerie - konopná kosmetika

Prodej - zelené potraviny - zdravá výživa

- maloobchod - prodej - smíšené zboží - potraviny - drogerie - domácí potřeby

Prodej, e-shop: - Bio potraviny - čaje - doplňky stravy - kosmetika - drogerie - drahé kameny

Zdravý život - prodejna zdravé výživy a biopotravin Lidická 26, Brno Zdravý život - makrobiotická a vegetariánská restaurace Jaselská 8, Brno

Dovoz, import, prodej maloobchod, velkoobchod. e-shop. Společnost působí na českém trhu od roku 2008. Nabídka zdravé výživy z Jižní Koreje. Dovoz mořských řas, ženšenových výrobků a produktů na suši. Mořské řasy jsou nejsnáze využitelným zdrojem lehce stravitelných bílkovin a uhlovodanů, mají i léčebné účinky. Odvádějí z lidského těla ...

Zpracování, výroba, prodej -včelí produkty -med.

E-shop - čaje - bylinné produkty - biopotraviny - přírodní kosmetika

Biopekárna. Výroba, prodej, maloobchod, e-shop: -bio pečivo

Maloobchod, e-shop: -bezlepkové potraviny. -dia potraviny. -racionální výživa. -biopotraviny.

Výroba bioproduktů: Bioláda - džemy s 98% obsahem ovocné složky, bez přidaného cukru ZEN drinky Čaje pro dva Ovocné sirupy

Prodej, maloobchod, butik: - kameny, polodrahokamy a výrobky z nich - esoterika - orient - vonné tyčinky - ušní svíce - dárková keramika, porcelán - rituální předměty - tibetské mísy, zvonky, činely - aromaterapie - bioprodukty, doplňky stravy, zdravá výživa - dárkové zboží.

Maloobchod, velkoobchod: -ovoce. -zelenina. -houby. -BIO ovoce, zelenina.

Prodej: -racionální výživa -dětská výživa -přírodní kosmetika.

Internetový prodej: - biopotraviny Country life - přírodní produkty - výrobky ekologického zemědělství - přírodní kosmetika Durance, Jason.

Prodej - zdravá a racionální výživa - biopotraviny - sušené vážené plody - čaje - bezlepkové potraviny - fitness výživa, vitamíny