V cukrárně ochutnáte velké množství zákusků jako jsou řezy, špičky, větrníky, sachr dort či punčové řezy. Pro oslavu narozenin nebo svatbu si nechejte vyrobit dort na zakázku nebo pochoutky, jako jsou svatební koláčky, nebo drobné cukroví a chlebíčky.

CORNiCO Company, s.r.o.
Firma CORNiCO Company, s.r.o. je specializovaný internetový e-shop pro kino bary, občerstvení, bufety, bistra, restaurace, sportovní i kulturní stánky, malé potravinářské výroby, pro malé živnostníky, ale i pro velké síťové provozovny. V nabídce mají malé potravinářské stroje jak na prodej, tak i k pronájmu, ale i velkokapacitní stroje a zařízení ...
Sladký Méďa, s.r.o. v Olomouci je cukrárna s dětským koutkem, která se zaměřuje na výrobu poctivých zákusků. V naší cukrářské výrobě Vám také na zakázku upečeme svatební, ovocné, dětské a čokoládové dorty nebo Vám připravíme zákusky podle vlastního výběru. Zákusky i dorty je možné objednat i online.

Sladký Méďa, s.r.o. v Olomouci je cukrárna s dětským hřištěm a dětským koutkem. Vyrábíme jedinečné zákusky. V naší curkárně která se zaměřujeme na pořádání rodinných a dětských oslav v příjemném a útulném prostředí. Na zakázku vyrábíme svatební, dětské, ovocné a čokoládové dorty.

FHD Italian Market provozuje obchod s italskými potravinami a produkty.

Nuget Velkoobchod, prodej: -potraviny, cukrovinky, chlazené výrobky -alkoholické a nealkoholické nápoje. Síť MO prodejen.

Naši Cukrárnu GALERIE můžete navštívit v centru města Velká Bystřice, kousek od města Olomouc v Olomouckém kraji. Nabízíme vám posezení u zákusků, dortů nebo chlebíčků dle vašeho výběru. Rádi vám také připravíme jakoukoli kávu nebo míchaný drink. Součástí prostor cukrárny je také vernisáž obrazů.  Naše nabídka: - zákusky - poháry - dorty - ...

E-shop: - kapsle Dolce Gusto, Tassimo - SodaStream - zahradní nábytek - bazény - skládací postele - dům a zahrada - káva a čaj - potraviny - hračky.

Zabýváme se výhradním dovozem kvalitních potravin z Itálie. Zaměřujeme se na potraviny zdravotně nezávadné a potraviny u nichž je známá informace o původu. Většinou se jedná o regionální speciality.

Výroba, prodej: -dorty -zákusky -zmrzlina -nápoje -poháry -saláty -koktejly.

Výroba, prodej: -dorty -zákusky -zmrzlina -nápoje -poháry -saláty -koktejly.

Cukrárna. Výroba, prodej: - cukrářské výrobky - cukrárna - dorty, zákusky - kavárna - vánoční cukroví. Rozvoz po Přerově a okolí. Výrobna: - tel:581217058, 777766441.

Prodej: - dárkové zboží. - dárkové koše - květinové dekorace - lihoviny - kvalitní čokolády. Kompletace dárkových košů na přání.

Firma DAREX SHOP se specializuje na zajímavé a netradiční dárky, které potěší každého. Vyberete si u nás originální lahůdkářské výrobky od slámových dortů, figurek nebo klobásových kytic, dárkových balíčků a košů, čoko figurky (jídel z čerstvého ovoce či zeleniny). Výroba, prodej, e-shop: - masové rolády - salámové figurky a dorty - ...

Cukrářství: - vyrábíme dorty, zákusky, mini zákusky, rautové dezerty.

Výroba čokolády v Přerově. Nabídka pravé čokolády: - tabulková čokoláda - pralinky - bonboniéry - dorty - speciality z čokolády.

Pekařství Dalaman se zaměřuje na prodej pekařských výrobků lokální produkce. Hlavní prioritou je čerstvost a vysoká kvalita. Prodej: - celozrnné a vícezrnné pečivo - kváskové pečivo - veganské pečivo - bezlepkové pečivo - další čerstvé lokální produkty - domácí džemy - mléčné výrobky z farem - přírodní sladkosti a spoustu ...

Andělské pralinky, výroba, prodej: - luxusní čokoládové pralinky.

Zakázková cukrářská výrobna, cukrářství: - svatební, narozeninové dorty - dětské dorty - zákusky, cukroví.

Český výrobce müsli tyčinek a cereálních snacků s více jak dvacetiletou tradicí. Pro privátní značky vyrábíme například brownies se zpracováním pravé belgické čokolády, flapjack, cookies a jiné.

Pekařství, cukrářství -Velkoobchod a maloobchod

Sklad. Prodej: - alkohol, pivo, víno - cigarety - nealko - cukrovinky - výčepní a chladící zařízení - půjčovna výčepního zařízení. Sklad společnosti: Býškovice 60 753 53, Všechovice

Výroba: -plněné oplatkové trubičky -čokoládové, kakaové, jogurtové, máčené trubičky -jahodové, čokoládové, kukuřičnésnídaňové kuličky -kukuřičné křupky FUNIO -křupky slanina, cibule -kukuřičné pletence -ovocné prstýnky -dortové oplatky kulaté -čokoládové kornouty.