Díky hotovým jídlům můžete ušetřit spoustu času díky nenáročné přípravě. Mezi nejoblíbenější polotovary patří obalované výrobky, zeleninové směsi, vegetariánské směsi, bramborové polotovary, pokrmy z kuřecího nebo hovězího masa a z mořských ryb.

Ruční výroba knedlíků, vařené ve vodě. Knedlíky: - houskové - bramborové - ovocné - chlupaté - špekové - bramborové plněné uzeným masem - karlovarské.

Výroba a distribuce kynutých knedlíků - plněné knedlíky - houskové a bramborové knedlíky.

Výroba - polotovary pro zdravou výživu, KLASO z pšenice, paštiky z luštěnin a obilovin, SONE obilná majonéza, KLASIK obilný krém. Nakladatelství - receptáře pro bezmasou stravu, normy pro bezmasou stravu. Kurzy - zdravá výživa pro laiky, školení pro kuchaře v oblasti vegetariánské stravy.

Výroba, rozvoz: - hotová jídla - vegetariánská jídla - obědy. Služby: - catering.

Nákup, prodej, e-shop: - potraviny - cukrovinky - zboží se zkrácenou dobou expirace - zboží z doprodeje nadbytečných skladových zásob

Internetový obchod, e-shop: - hotová bezlepková jídla - bezlepkové hotovky.

Dovoz, import, prodej: - potravinové vyrobky převažně pro sítě čerpacich stanic a gastronomie. Nákladní autodoprava do 3, 5 tuny: - tuzemská, vnitrostátní doprava - zahraniční, mezinárodní doprava.

Potravinářství se zaměřením na bezmasé produkty. Vytváříme vegetariánské burgery, koktejlové párky, sekanou, nuggety a řízky. Všechny pokrmy plníme kombinací soji a obilných produktů.

Kategorie: -hotel s celoročním ubytováním. Složení pokojů: -129 pokojů: -dvoulůžkové, třílůžkové, apartmány, sprcha, WC**, TV**, satelit. Vybavení objektu: -restaurace 186 míst -bar 40 míst -kongresový sál 180-230 míst -hudební salónek 30 míst -salónek Meeting 20 míst -salónek Panorama 16 míst. Služby: -lázeňské ...

Výroba, e-shop: - medovina - med - džemy, pomazánky - sušené ovoce - sirupy z čerstvých bylin - koření - mošty

Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - cukrářské potřeby a suroviny

Dovoz, distribuce: - asijské potraviny - instantní nudlové polévky - pikantní omáčky - rýže - nudle

Zpracování: -zemědělské produkty. Výroba: -bramborové hranolky -potravinářská. Brambory, ovoce, zelenina. Pommes Frites Morava. Bramborové hranolky. Sušené bramborové kostky.

E-shop: - mražené potraviny - maso, ryby - hotová jídla - zmrzlina - zelenina

Distribuce - kojenecká mléka - bio výživa pro děti.

Služby: - krabičková dieta - příprava zdravých jídel s přepravou až do Vašeho domu

Zdravá vařečka vám přináší zdravé a chutné jídlo: - vegetariánské a bezlepkové polévky i hlavní jídla, - možnost menu ze tří výběrů, - kvalitní jídlo, - zdravá technologie přípravy, - čerstvé suroviny. Jídla rozvážíme do Ostravy, Frýdku Místku i Havířova. Jiné lokality dle domluvy. Nově jsme pro Vás otevřeli Restauraci u Vařečky, kde ...

Dodávka: - ovocné i neovocné suroviny z celého světa pro potravinářský průmysl - mražené produkty - pyré - sterilované ovoce - sušené ovoce

Výroba, prodej: -instantní polévky a těstoviny