V sortimentu technických plynů najdete velmi různorodé produkty, jako jsou plyny pro svařování plamenem, a to acetylen a kyslík, dále pak čpavek pro výrobu ledu, vodík jako redukční činidlo, helium pro plnění nafukovacích balónků anebo třeba argon a jiné.

Prodej: -technické plyny -sv. příslušenství -příd. materiály -potravinářské plyny -mediciální plyny -Propan Butan, propan-butan.

Výroba, prodej, dovoz technických plynů a služby. Technické plyny: -kyslík -dusík -argon -acetylen -vodík -oxid uhličitý -ochranné plyny pro svařování - CORGON, VARIGON, CRONIGON, MISON -plyny pro laserovou techniku -propan-butan, propan -plyn na čepování piva - BIOGON -ochranné atmosféry pro balení potravin - DINAX, ...

Přestavby automobilů na LPG. Servis LPG zařízení, opravy, výměny nádrží, revize Montáž tažných zařízení na všechny typy automobilů. Rozvoz, prodej: - LPG pro čerpací stanice vlastní autocisternou.

Prodej a rozvoz propan-butanu, LPG a propanu v lahvích. Projektování a montáže v oblasti plynových zařízení.

Maloobchod, prodej: - prodejní sklad technických plynů.

Servis, oprava: -plynová zařízení. Výroba: -technické plyny.

Plynoinstalace, servis. Plynař. Výroba technických plynů.

Výroba technických plynů. Nabídka domovních instalatérských prací.

Zastoupení LINDE TECHNOPLYN, a.s. Velkoobchod, maloobchod, prodej: -technické plyny -potravinářské plyny -propan-butan -svářecí příslušenství.

Zastoupení LINDE TECHNOPLYN, a.s. Velkoobchod, maloobchod, prodej: -technické plyny -potravinářské plyny -propan-butan -svářecí příslušenství.

Kovošrot. Likvidace: - autovraky. Prodej: - paliva. - písky - drtě. Recyklace: - stavební sutě. Reklamní agentura. Stavebniny. Technické plyny.

Distribuce, prodej zkapalněných ropných plynů (propan-butan) do zásobníků a čerpacích stanic LPG na celém území ČR.

Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny

Prodej, instalace, montáže, servis, opravy: - klimatizace - průmyslové chlazení - tepelná čerpadla. Služby: -plnění - propan butanové lahve.

Technické plyny Linde Gas Hradec Králové Prodej: - řezné a brusné kotouče - svařovací technika - nářadí

Prodej - technické plyny Prodej - kotle Vodoinstalační práce v budovách

V areálu Benziny. Prodej: - propan-butan - lpg. Čerpací stanice LPG.

Zakázková výroba z nerezových materiálů: - výrobky z nerezové oceli do gastronomických provozů - atypické výrobky z nerezu pro průmyslové provozy. Zámečnická výroba, zámečnictví. Práce: - svářečské, svařování metodou TIG, WIG - letování - pálení. Výroba: - dopravníků, dopravníky. Distribuce a prodej: - technických plynů, ...

Výroba a prodej - technické plyny.

Prodej: -autoplyn, LPG, AGW, PB -propan-butan.