Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Pedagogický institut, o.p.s. - vzdělávání pedagogických pracovníků
Jsme obecně prospěšná společnost, která je akreditovanou institucí pro vzdělávání pedagogických pracovníků. Našim základním posláním je napomáhat v rozvoji občanské společnosti prostřednictvím kvalitního vzdělávání ve školách. Zaměřujeme se na školení lektorů, mentorů, vedení seminářů k finanční, čtenářské, přírodovědné a matematické gramotnosti.
Pedagogický institut, o.p.s. - vzdělávání pedagogických pracovníků
SKY Academy, s.r.o.
Leteckou a pilotní školu provozuje společnost SKY Academy s.r.o. Naše služby poskytujeme na letišti v Příbrami. Kromě letecké a pilotní školy nabízíme také vyhlídkové lety a kondiční létání. Letadla zapůjčujeme pro tandemové seskoky či parašutistický výcvik. Současně také opravujeme letadla a prodáváme pilotní potřeby.
SKY Academy, s.r.o.
Středisko volného času zajišťuje zájmové vzdělávání pro děti, žáky, mládež a dospělé účastníky. Nabízíme kroužky, příměstské i pobytové tábory, akce, projektové dny pro školy. Našim posláním je smysluplné naplňování volného času. Kroužky: - angličtina - anglická konverzace - badminton - cukráři - cvičení na míčích - dívčí klub - grafický ...

Rockbusters s.r.o. provozuje komunitu zkušených trenérů a lektorů pro lezení po skalách.

AQG, s.r.o. se zaměřuje na kurzy a školení lidí v oblasti sociálních služeb.

AWI Servis s.r.o. se zaměřuje na vývoj softwaru pro zdravotnictví, státní sektor, provádí webdesign a školení v oblasti IT.

Naše společnost se zabývá montážemi, opravami, generálními opravami, rekonstrukcemi, revizemi a zkouškami vyhrazených zdvihacích zařízení, montážemi opláštění výtahových šachet. nabízíme komplexní dodávky výtahů a výtahových šachet. Součástí našich služeb je i projekce, dodávka a záruční a pozáruční servis. Oprava, servis, montáž, dodávka: ...

ACPC CZ s.r.o. se zaměřuje na školení, poradenství a pomoc v oblasti WAREZ - nelegálního obsahu počítačů.

The Blah Blah Spot s.r.o. provozuje jazykovou školu, která nabízí kurzy: - individuální - ve dvojicích - skupinové - firemní - online kurzy První hodinu máme zdarma.

Poradenství v oblasti požární ochrany

Bezpečnostní poradce ADR: - služby pro firmy přepravující a manipulující s nebezpečnými věcmi. Poradenství a diagnostika - reflexní terapie, výživa, pohyb, psychika. Sám sobě terapeutem.

Potraviny pro zdraví, farmářské, bezlepkové, bylinky, čaje, superpotraviny, koření, doplňky výživy, ekodrogerie, kurzy vaření. Zajišťujeme zdravý pitný režim pro domácnosti i firmy, prodej, pronájem a servis výdejníků vody. Poradenství osobního rozvoje a výživové poradenství .

Strategická motivace zaměstnanců. Pomáháme klientům v oblastech osobnostního rozvoje, vzdělávání a týmové spolupráce.

Jsme společnost s koncepčním řešením v oblasti rozvoje lidí. Pracujeme s klíčovými lidmi všude tam, kde chce management získat náskok před konkurencí a tvoří budoucnost. Respektujeme dobrou zkušenost, podporujeme tvořivý přístup. Ukazujeme příležitosti, které vedou k jedinečnosti ve výsledcích. V naší nabídce najdete ověřená řešení, která ...

Kurzy cvičení a plavání pro děti. Mateřské centrum: -Opava, Válečkova 16. Psychofyzická příprava na porod. Plavání kojenců a batolat. Plavání dětí (bez rodičů). Plavání rodičů s dětmi. Plavání dětí z MŠ. Cvičení kojenců a batolat. Cvičení rodičů s dětmi, školička. Laktační liga. Hlídání dětí. Dovolená s baby clubem. Mikroškolka, ...

Petra Herrmannová provozuje mateřské centrum. Centrum pomáhá maminkám s hlídáním dětí, nabízíme řadu kurzů a také hernu pro děti.

Firemní poradenství Poskytuje - vzdělávání zaměstnanců psychologická poradna

Nadační fond JAMIRO poskytuje ambulantní nebo terénní sociální služby.

Vzdělávací a výzkumný institut AGEL o.p.s. podporuje vzdělávání, rozvoje zdravotní péče a zdravotní osvěty.

Služby: -hotelnictví -cestovní ruch -pohostinství -gastronomie -vzděláváníi -strategické a obchodní plánování

Služby: - cvičení pro těhotné - cvičení po porodu - předporodní kurzy

Bc. Radka Kovaříková se zaměřuje na fyzioterapie, jógu, pilates a funkční tréninky.

Služby: - těhotenské kurzy a cvičení - kurzy péče o dítě - kurz poporodního cvičení - poporodní návštěvy - masáže kojenců - odborné poradenství - doprovod při porodu - přednášky

Pořádá - kurzy psychologie písma grafologie pro veřejnost. Psychologická poradna.

Cesta pro děti z.s. provozuje mateřské výchovně vzdělávací centrum pro děti.