Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Květinová farma - prodej řezaných květin, pěstování, prodej semínek - dovoz květin až do domů - okolí Znojma - svatby - kurzy - vazby květin, věnců i ekologické pěstování Pěstování květin bez pesticidů.

Služby. -organizování sportovních a kulturních akcí -poskytování tělovýchovných a sportovních služeb -pořádání kurzů pro cvičitele, trenéry a rozhodčí, činnost sportovních instruktorů -půjčování sportovních potřeb -pozemní doprava vyjma železniční a silniční motorové -obchodní činnost.

Provozování sportovního a rekreačního areálu: -chov koní, rozhledna, 150km hipostezek, kemp, sportovní rybolov, projížďky na koních. Jezdecká škola: -letní tábory, tábor s koňmi -jezdecký kroužek, vyjížďky do přírody na koňmi -výcvikové lekce -ustájení privátních koní -pronájem tréninkových ploch -akce pro školy a školky ...

Výroba - keramika Pořádání - kurzy keramiky

TARANI V.I.P. SALON ZLÍN: -kosmetika -ajurvédské masáže -poradenství. Prodejna: - prodej kostmetiky TARANI - dárkové poukazy. MAX TRADING s.r.o. Kollárova 528/1 76701 Kroměříž tel.: 573335350 mobil.: 775272929

Pořádání kurzů pro firmy v oblastech image a etiketa. Kurzy: - image - profesionální image, osobní styl - etiketa - business etiketa, etiketa ve společnosti, komunikace na společenské akci - kulturní rozdíly - pro obchodníky a manažery, kteří se vydávají pracovně do zahraničí a chtějí se na svoji misi dokonale připravit.

Služby: - taneční kurzy salsy pro začátečníky i pokročilé - pohybové a relaxační studio

Vývoj software pro bankovní sektor, telekomunikace a další odvětví obchodu a průmyslu. Činnost: - vývoj aplikací - testování aplikací - konzultace a kurzy v oblasti systémové integrace - servis a podpora vybudovaných řešení.

TJ SOKOL Prštice, z.s. zajišťuje sportovní, kulturní a společenské vyžití mládeže i dospělých. Naším cílem je rozvíjet nejen u dětí pozitivní vztah ke sportu, tělovýchově a k pohybovým aktivitám. Sportovní hala disponuje velkou tělocvičnou a venkovními tenisovými kurty s antukovým povrchem. Naše sportovní zařízení také nabízí ubytování až pro 52 ...

Dětská herna a kavárna. Kroužky a kurzy pro děti i dospělé. Hlídání dětí ve věku 1 – 7 let Každý den již od 8.00 do 12.00hod. či dle potřeby i v odpoledních hodinách. Možná individuální domluva. Výuka jazyků. Příměstské tábory. Cvičení pro děti.

Služby: - pořádání výstav a prodejních akcí - výuka jazyků, překlady, tlumočení

Poskytujeme vzdělávání dospělých - profesní, firemní, zájmové, projekty pro volný čas - pro ozbrojené složky, soukromé bezpečnostní služby a bezpečnostní profesionály, firmy, podnikatele, zaměstnance, mládež, občanská sdružení i veřejnost.

Služby: - kosmetika - masáže, rehabilitace - kurzy, školení.

Velkoobchod, výhradní distribuce, prodej: -vybavení pro kosmetické a pedikerské salony -tělová kosmetika -nástroje a přístroje na manikúru a pedikúru pro profesionály i domácí použití -sterilizátory -ultrazvukové čističe -kosmetika pro péči o nohy -pomůcky nehtové -prstové protetiky -kosmetické nástroje, přístroje -laboratorní, masážní ...

Společnost Timing Praha - RNDr. Jiří Weinberger, CSc. pořádá kurzy v oblasti komunikace, prezentace, manažerské dovednosti, marketing, personalistika, psychologické metody, umělecké kurzy a kurzy o víně a vinařství. Pořádáme také kurzy on-line. S námi se naučíte pracovat s riziky a lépe vést týmy, zdravě komunikovat, sugestivně prezentovat a dobře ...

Jazykové kurzy: - firemní - pro veřejnost - pro děti. Vyučované jazyky: - angličtina - němčina - španělština - francouzština - japonština - italština - ruština - maďarština - čeština pro cizince.

Společnost Petra Parléře přispívá k obnově a rozvoji sídelních struktur. Usiluje o to, aby se architektura stala v českých zemích veřejným zájmem. Pořádá: - architektonické soutěže - odborné konference - semináře - odborné vzdělávací projekty.

Služby: - osobní rozvoj a kariérní poradenství - organizování školení, seminářů a konferencí - výuka cizích jazyků a překladatelství - účetní a daňovou evidence - zajištění Hostesingu a profesionálních služeb v oblasti podpory prodeje produktů - zajištění Cateringu a rautů včetně obsluhy a hostesek - úklid firem a domácností na ...

Služby: - pořádání kurzů anglického jazyka - nabídka individuální výuky odborné angličtiny - překlady a tlumočení - výuka všech úrovní a příprava na mezinárodní prestižní zkoušky či státnice - přípravy na přijímací zkoušky na vysokou školu.

Prodej lodí, plachetnic a příslušenství. Škola jachtingu, firemní akce a teambuilding Servis lodí a bazar lodí na Lipně.

Personálně poradenská a konzultační společnost Poskytuje - vzdělávací programy - koučink

Výuka začínajících, pokročilých a profesionálních muzikantů všech hudebních stylů v oborech: - elektrická kytara - akustická kytara - basová kytara - bicí - zpěv - klávesy - ukulele... a další.

Cestovní agentura: - pobytové a poznávací zájezdy - eurovíkendy - tuzemské pobyty - lyžařské zájezdy - lázeňské pobyty - okružních plavby lodí a letenky do celého světa.