Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

SKY Academy, s.r.o.
Leteckou a pilotní školu provozuje společnost SKY Academy s.r.o. Naše služby poskytujeme na letišti v Příbrami. Kromě letecké a pilotní školy nabízíme také vyhlídkové lety a kondiční létání. Letadla zapůjčujeme pro tandemové seskoky či parašutistický výcvik. Současně také opravujeme letadla a prodáváme pilotní potřeby.
SKY Academy, s.r.o.
Pedagogický institut, o.p.s. - vzdělávání pedagogických pracovníků
Jsme obecně prospěšná společnost, která je akreditovanou institucí pro vzdělávání pedagogických pracovníků. Našim základním posláním je napomáhat v rozvoji občanské společnosti prostřednictvím kvalitního vzdělávání ve školách. Zaměřujeme se na školení lektorů, mentorů, vedení seminářů k finanční, čtenářské, přírodovědné a matematické gramotnosti.
Pedagogický institut, o.p.s. - vzdělávání pedagogických pracovníků
Prodej a servis hasících přístrojů a požárních hydrantových systémů. Školení zaměstnanců v oblasti PO a BOPZ. Kontrola funkčnosti nouzového osvětlení a požárně-bezpečnostních zařízení, požárních ucpávek. Vedení a aktualizace dokumentace požární ochrany podle platné legislativy.

Vzdělávací akademie Impera zajišťuje vzdělávací kurzy. příprava pro přijímačky na víceletá gymnázia, přijímací zkoušky na střední školy a čtyřletá gymnázia, příprava ke státním maturitním zkouškám. Jazykové a matematické kompetence.

Poradenské a vzdělávací sdružení: - řízení lidských zdrojů - systémy hodnocení - personalistika - assessmenty

Společnost SPOLEČNÁ VIZE: BEZPEČNOST PRÁCE NA STAVENIŠTI, z. s. se zaměřuje na poradenství v oblasti bezpečnosti práce na staveništi.

Pořádání kurzů a seminářů. Komunikační psychologie a psychoterapie.

Leona Burkoňová se zaměřuje na masáže, výlety, pobyty, pohybové kroužky, lyžování, hlídaní dětí a tábory.

PhDr. Adam Chalupníček provozuje internetový jarmark služeb, zboží a výrobků.

Bc. Lenka Vrlová, DiS. je porodní asistentka, která poskytuje předporodní kurz, těhotenskou poradnu, doprovod k porodu, poporodní návštěvu a laktační poradenství.

Společnost Daniel Šmíd s.r.o. poskytuje kurzy pro veřejnost, stát ale i firmy. Daniel Šmíd je lektor etiky a odívání, poskytuje kurzy, je autorem několika knih o eleganci, odívání.

Společnost Hrůza revize s.r.o. se zaměřuje na školení bezpečnosti práce a revize zdvihacích zařízení a plošin, motorových vozíků, stavebních strojů a motorových pil.

Michal Tretera se zaměřuje na montáže a údržbu elektrických zařízení, školení bezpečnosti práce, nabízí elektrizace a s tím související materiál a provádí revize plynových zařízení.

Společnost SPOLEK ÚČETNÍCH OLOMOUC: - Semináře a školení Spolku účetních Olomouc jsou akreditované - novinky v zákonech a vyhláškách - naši lektoři Vám objasní výklady zákonů Vzdělávací středisko - velká kapacita sálu, prostory jsou vhodné pro školení, semináře, jednání s obchodními partnery, firemní a soukromé akce. Možnost využití ...

Jazykové pobyty v zahraničí pro děti a mládež, dospělé a manažery. Jazykové pobyty pro nenáročné. Pracovní pobyty. Pracovní programy v zahraničí pro studenty i nestudenty. Studium v Austrálii a na Novém Zélandu s možností pracovat Letenky Eurovíkendy Chartery Víza Pojištění Zájezdy Ubytování v zahraničí Pronájem aut v ...

Služby: -ubytování -dvoulůžkové, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje -kabelová TV, bezdrátový internet, sociální zařízení, vysoušeč vlasů -pivnice, restaurace - vinárna -salonek -velký sál -squashový kurty. Pořádání: -prostory pro pořádání semináře, firemní, soukromé akce -pronájem dataprojektor, projekční plátno, flip ...

Jazyková škola Easyway se zaměřuje na výuku všech světových jazyků. Nabízíme kurzy pro veřejnost, firemní výuku, jazykové kurzy obchodní, konverzační či intenzivní se zaměřením k mezinárodní zkoušce, státní maturitě. Dále také pro své klienty zajistíme překladatelské a tlumočnické služby. Naši jazykovou školu naleznete na adrese Komenského 5a, ...

tlumočení, překlady, výuka, tlumočník angličtina, španělština -jazykové kurzy, jazykový servis -tlumočnické angličtina, španělština -překlady -výuka jazyku pro firmy -výuka jazyku pro jednotlivce -individuální plán -doučování v angličtině, španělštině -soudní ověření.

Společnost Machart marine s.r.o. se zabývá poskytováním komplexních služeb pro profesionální i rekreační plavbu. Pro zákazníky zajišťujeme široký rozsah služeb s bohatými praktickými zkušenostmi v oboru. Jednatelem je David Machart, jehož rodina je úzce spjata s vodou a loděmi, a má praxi v komerční plavbě již od r.1995. Služby: - školící a ...

Ekologická výchova, přednášky, kurzy Ubytování v soukromí

Fine English - jazyková agentura: - jazykové kurzy anglického jazyka pro začátečníky i pokročilé studenty, skupinové kurzy pro děti i dospělé - výuka s rodilým mluvčím.

Pořádání - letní dětské tábory Kurzy - aikido - sebeobrany

Ubytování, tříhvězdičkový hotel. Kapacita 216 lůžek: - 4x apartmá LUX 1980 - 2800, - Kč - 8x studio (3+3) nebo (3+4) 580 - 870, -Kč -16x třílůžkový 900 - 1050, - Kč -52x dvoulůžkový 880 - 980, - Kč - 2x jednolůžkový 780, - Kč Televize, telefon, rádio. Poplatek: pes, kočka -150, - Kč/den Parkoviště: bezplatně. Garáž - 150, - ...

Ubytování, penzion, pension: -3x ubytovací jednotky nadstandardní kvality s vinařskými názvi Portugal, Veltlín a Champagne. Pokoje jsou vybavené - vlastní sociální zařízení, stylový nábytek, moderní doplňky, TV, připojení na internet a minibar. Různé druhy masáží, masáže přímo na pokojích a také snídaně mohou být zde servírované, pokud se ...

KOŘENEC GOLF & SKI RESORT Hotel PYTHAGOR **** - celková kapacita 40 míst, 9 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj - vlastní sociální zařízení - připojení k internetu. Restaurace: - obědové menu, speciality, tradiční kořenecká kuchyně. Golfové hřiště: - výuka golfu. Cateringová činnost.

Výuka všeobecné, obchodní angličtiny - individuální i skupinové lekce. Příprava na mezinárodní zkoušky.