Specializovaná lékařská pracoviště zahrnují fyzioterapie, vertebrogenní terapeuty, homeopatické poradny, korektivní dermatologie, laserterapie, ordinace alternativní medicíny, výživové poradenství, centra asistované reprodukce anebo plastické chirurgie.

MUDr. Josef Maček - ordinace tradiční čínské medicíny
Bohaté zkušenosti ze západní medicíny pan doktor MUDr. Josef Maček spojil s čínskou medicínou a svými léčitelskými schopnostmi a dosahuje výborných výsledků při léčbě širokého spektra nemocí. Mezi léčebné metody čínské medicíny patří fytoterapie, dietologie a také zdravotní cvičení. Léčíme astma, neplodnost, migrénu i Crohnovu nemoc.
MUDr. Josef Maček - ordinace tradiční čínské medicíny
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
MUDr. Júlia Preclíková nabízí kompletní pediatrickou péči pro děti a dorost. Provádíme preventivní prohlídky a veškeré lékařské úkony jako jsou očkování, vyšetření, odběry biologického materiálu, vyšetření moči, CRP testy a podobně. Ke každému pacientovi přistupujeme zcela individuálně se vstřícným a milým přístupem.
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
Chirurgická ambulance s.r.o. - chirurgická a radiologická ambulance
Poskytujeme klinická ambulantní vyšetření, operační odstranění kožních nádorů, pigmentových, mateřských znamének a dalších kožních útvarů. Ošetříme zlomeniny laminátovou fixací a poskytujeme laser terapii. Zajistíme doporučení k operacím. Chirurgickou a radiologickou ambulanci naleznete na adrese Malé Náměstí 1700, Benešov.
Chirurgická ambulance s.r.o. - chirurgická a radiologická ambulance
Společnost Adriamedical s.r.o. provozuje pediatrickou ambulanci v obci Vřesina u Ostravy.

Služby - domácí ošetřovatelská péče - domácí zdravotní péče - rehabilitace v domácím prostředí - podávání léků.

Společnost Arthro Biotherapy, s.r.o. se zabývá komplexní ochranou kloubů-kombinace laserové léčby typu high intensity s aplikací růstových faktorů.

PhDr. Kateřina Charvátová provozuje ambulanci klinické psychologie.

Mgr. Bc. Monika Petrová je klinická logopedka. Ve své ambulanci klinické logopedie poskytuje své služby dětem a dospělým s narušenou komunikační schopností ve Velkých Losinách a v Jeseníku.

Specializovaná ambulantní zdravotní péče gynekologická Všeobecná ambulantní zdravotní péče

Společnost Dr. Martin Konečný s.r.o. provozuje gynekologickou ambulanci, kde provádí preventivní gynekologické vyšetření a poradnu pro těhotné.

Centrum gynekologicko - onkologické prevence. Lékař gynekologie.

Oftalmologie, oční ambulance - diagnostik a léčba očních onemocnění u dospělých i dětí, včetně kojenců.

Alternativní medicína. Kraniosakrální terapie - aktivace samouzdravovací schopnosti těla. Breussova masáž se zábalem. Ruční lymfatická, relaxační masáž.

Mgr. Klára Francesca Popek, DiS. se zaměřuje na poskytování výživového poradenství.

MUDr. Otto Štach - PLICNÍ ORDINACE s.r.o. poskytuje komplexní léčebnou a diagnostickou péči v oboru plicního lékařství. Provádíme pneumologická vyšetření a diagnostiku, diferenciální diagnostiku a léčbu pneumologických onemocnění. Naleznete nás na adrese Krátká 798, Valašské Klobouky. Pneumologická, plicní ordinace, ambulance: - diagnostika, ...

Klinický psycholog a psychoterapeut: -strach, tréma, úzkost, únava, stres, nespavost, nadváha, zlozvyky, bolest, deprese, sexuální potíže, narušené vztahy. Rodinné konstelace. Skupinový nácvik komunikačních dovedností.

Zdravotnictví: -soukromá oční ambulance, ordinace, lékařka.

NEUROLOGIE Popelka s.r.o. provozuje neurologickou ambulanci.

Ormed clinic s.r.o. provozuje endokrinologickou a interní ambulanci.

Psyché-centrum s.r.o. se zaměřuje na psychiatrii, diagnostiku a léčbu duševních onemocnění.

SALVEDIA s.r.o. provozuje diabetologickou ordinaci.

Dětská neurologie, EEG - Lněničková s.r.o. provozuje dětskou neurologickou ambulanci.

Domácí péče Včelka Vysočina s.r.o. se zaměřuje na poskytování domácí péče a sociálních služeb.

Chirurgická ordinace, chirurg, chirurgie, lékař.

Neu-ordinace s.r.o. provozuje ordinaci internisty a všeobecného praktického lékaře.