Chov hospodářských i jiných zvířat se nabízí jak v klasické, tak i v ekologické podobě jako jsou ekologické farmy. Kozy, ovce, skot, lesní a vysoká zvěř ale i domácí zvířata jako kočky, psi anebo akvarijní rybičky, to vše pouze od osvědčených chovatelů.

Chovatelská stanice - plemeno Malý kontinentální španěl - Papillon - plemeno Entlebuchský salašnický pes - Entlebucher Sennenhund

Práce: -sádrokartonářské práce. -montáž kazetových podhledů. Včelařství, chov matek.

Chovatelská stanice Valentinka pro čistokrevné jezevčíky.

Chov a prodej - akvarijní ryby Symphysodon discus a Pterophyllum altum

Kompletní ůprava pejsků všech plemen .Stříhání, trimování, koupání, česání. Prodej chov.potřeb a psí kosmetiky. Kurzy stříhání. Čištění análních žlázek, zkrcování drápků. U nás můžete v příjemném prostředí posedět a být při úpravě Vašeho psího miláčka.

Činnost: - chovatelská stanice Mallorská doga - ubytování pro psy

Chovatelská stanice - velký švýcarský salašnický pes

Chovatelská stanice: - AMERICKÝ KOKRŠPANĚL

Služby: - chovatelská stanice Německých a Belgických ovčáků - hotel pro psy

Psí škola. Výcvik psa na: - lov - ochranu a obranu - stopaře. Tanec se psem. Sportovní kynologie. Přípravy na výstavu. Základní poslušnost. Program převýchovy psa.

Chovatelská stanice mývalých koček rasy Maine Treasure. Nabízíme chovné. - kočky a kocoury - koťata a dorost - kastráty.

Chovatelská stanice Ostrov Victoria: -pudl. -čivava.

Zemědělství. Výstavba, realizace: -vinice Pěstování švestek kovoobráběčství, obchodní zastoupení českých firem v Čínské lidové republice, Výroba, prodej: -víno značky Wine Dietrichstein www.wienedietrichstein.com švestek, slivovice, kooperace a zprostřetkování obchodů v Čínské lidové republice,

Služby: -ovčí farma -restaurace, čt-ne- mimo sezonu, v sezoně každý den- cca v pol května -ubytování, 14 pokojů, 28 lůžek - každý pokoj vlastní soc. zařízení Odbočka mezi Bojanovicemi a Němčičkami. Agroturistika, práce na farmě. Připravovaný program, ovčí sýry, domácí produkty, ovoce, zelenina.

Chovatelská stanice - havanský psík - briard

Prodej - zbraně - střelivo - lovecké doplňky - optika - chovatelské potřeby - krmiva - rybářské potřeby Výkup - zvěřina, med, ovoce Služby - chov a výcvik psů

Výcvik - psi pro postižené - asistenční a vodící psycanis terapie - výchovný program pro děti a mládež

Chovatelská stanice BLUETOUCH - siamské, orientální, peterbald kočky