Chov hospodářských i jiných zvířat se nabízí jak v klasické, tak i v ekologické podobě jako jsou ekologické farmy. Kozy, ovce, skot, lesní a vysoká zvěř ale i domácí zvířata jako kočky, psi anebo akvarijní rybičky, to vše pouze od osvědčených chovatelů.

Lesnictví, těžba dřeva. Přibližování dřeva koňmi. Chovatelská stanice.

Chovatelská stanice: - Pudl velký, střední apricot. Psí salon: - úprava, stříhání psů.

Chovatelské stanice - chov Francouzského buldočka.

Obora Rekow - chovná zvěř daněk, muflon, jelen lesní, jelen sika dybowského, kozorožec iberský, kozorožec horský, bezoár a paovce hřivnatá - ubytování, možnost rybolovu, lukostřelba a další aktivity.

Chov: - včely - drůbež (husy, kachny, krůty) Výroba, prodej: - med. Ubytování: - tel.: 775 757 412

Zemědělská výroba, ekofarma - produkce z trvalých travních porostů - chov masného plemene skotu Aberdeen-Angu - chov ovcí. Lisování balíků - za použití kombinovaného lisu McHale Fusion 3 Plus tažený traktorem: John Deere 6150R - slisujeme senáž, seno, slámu.

Činnost: - chov a drezůra zvířat - zvířata pro film a reklamu - doprovodný program pro oslavy, párty, večírky - projížďky na velbloudech, ponících, koních Zoopark.

Chovatelská stanice: - psů, plemeno anglický bulteriér.

Včelí farma Prodej, e-shop: - med - výrobky z medu - medovina - svíčky ze včelího vosku.

Zemědělská farma. Živočišná výroba, chov: - ušlechtilé kozy plemene bílá krátkosrstá - dojený skot. Prodej: - jateční kůzlata - mléko a mléčné výrobky (kozí, kravské).

Chovatelská stanice Lupet - chov psího plemene Jorkšírský teriér.

-Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) -Školka pro Pejska

Služby: - chovatelská stanice - chov německý Špic malý a trpasličí, Pomeranian

Služby: -plemenářská stanice -inseminační stanice -šlechtitelská stanice.

Plemenářské středisko: -komplexní služby v oblasti inseminace a reprodukce skotu, včetně dodání inseminačních dávek všech plemen z tuzemska i zahraničí -dodavatelský i servisní způsob inseminace prasnic -poradenská činnost a odborné zpracování šlechtitelských programů -provádění kontroly užitkovosti skotu a ...

Firma Jan Zatloukal je zaměřena na: - chov krav bez tržní produkce mléka (plemeno Charolais a Masný simentál) - chov plemenných býků (OPB). Dále zajišťujeme: - pomoc při sklizni kukuřice a travní senáže - pomoc při lisování sena a slámy do hranatých balíků - pomoc při nákupu, prodeji, výměně plemenných zvířat a transportu skotu.

Včelařství, včelí farma, prodej: - včelařské potřeby - med - kosmetika - medovina

Rodinná farma: Chov: - masný skot - ovce. Služby: - ubytování - hospůdka, tel.: 608 233 275