Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha

Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

MONADA spol. s r.o.
Klinika komplexní rehabilitace Praha
Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.

Akupunktura Praha

Akupunktura a chiropraxe vedou k duševnímu i tělesnému zdraví

Akupunktura uznává jednoduchý princip udržení rovnováhy Jing a Jang v těle. Pokud je tato rovnováha narušena, člověk se cítí nemocný a má zdravotní potíže různého charakteru. Cílem akupunktury je rovnováhu opět harmonizovat pomocí jemných vpichů do těla, magnetů či jiných způsobů. Tato léčebná metoda je schopná bojovat s depresemi, alergiemi, bolestmi zad, kloubů i svalů, poruchami nervového systému a se spoustou dalších problémů.

Velmi oblíbenou metodou je také chiropraxe, která je používaná při bolestivých stavech páteře, svalových dysbalancích, léčení výhřezů, stavech po operacích či úrazech, léčení bolesti hlavy, onemocnění kloubů a dalších poruchách.

Akupunktura obnoví ztracenou rovnováhu


Fyzioterapie a další léčebné metody

Pomocí fyzioterapie dochází k léčbě různých poruch pohybového ústrojí, a to jak získaných, tak i vrozených. Tato metoda řeší jak akutní, tak i chronické problémy. Klinika MONADA se zaměřuje na řadu metod fyzioterapie, jako jsou například reflexní masáže, Vojtův princip, dechová gymnastika, mobilizační techniky, stabilizační techniky, rehabilitace, fyzikální terapie a řada dalších. Pořádají se zde také fyzioterapeutické kurzy.

Akupunktura, chiropraxe a fyzioterapie však nejsou jediné léčebné metody poskytované klinikou komplexní rehabilitace MONADA. Můžete zde využít také následující služby:

- podologie
- masáže
- neinvazivní laserová terapie
- neurologie
- péče o sportovce
- přírodní medicína
- psychologie

Léčebné metodyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.monada.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.

Vydáno 22.03.2018
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.

Vydáno 23.02.2016
Nadstandardní péče pro pacienty v rehabilitaci

Nadstandardní péče pro pacienty v rehabilitaci

Klinika komplexní rehabilitace MONADA poskytuje veškeré rehabilitační služby pro pacienty po úrazech, operacích a při akutních i chronických bolestech, a to v nadstandardní kvalitě a v příjemném prostředí. Kromě léčebných procedur se na klinice pořádají i kurzy fyzioterapie pod záštitou Ministerstva zdravotnictví a unie fyzioterapeutů ČR.

Vydáno 30.08.2013Vydáno 10.02.2017
1544 Zhlédnutí
Topováno 04.05.2020

Ambulantní a lůžková část

Ambulantní a lůžková část

Komplexní rehabilitační péče, ambulance a lůžková část pro pacienty po operacích

Léčebné metody

Léčebné metody

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Rehabilitace a masáže

Rehabilitace a masáže

Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou