MONADA spol. s r.o.
Klinika komplexní rehabilitace Praha
Ambulantní a lůžková část

Ambulantní a lůžková část

Komplexní rehabilitační péče, ambulance a lůžková část pro pacienty po operacích

Léčebné metody

Léčebné metody

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Rehabilitace a masáže

Rehabilitace a masáže

Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturouVydáno 10.02.2017
525 Zhlédnutí
Topováno 16.08.2017

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.

Klinika MONADA se zabývá alternativnou léčbou

Akupunktura a chiropraxe vedou k duševnímu i tělesnému zdraví

Akupunktura uznává jednoduchý princip udržení rovnováhy Jing a Jang v těle. Pokud je tato rovnováha narušena, člověk se cítí nemocný a má zdravotní potíže různého charakteru. Cílem akupunktury je rovnováhu opět harmonizovat pomocí jemných vpichů do těla, magnetů či jiných způsobů. Tato léčebná metoda je schopná bojovat s depresemi, alergiemi, bolestmi zad, kloubů i svalů, poruchami nervového systému a se spoustou dalších problémů. Velmi oblíbenou metodou je také chiropraxe, která je používaná při bolestivých stavech páteře, svalových dysbalancích, léčení výhřezů, stavech po operacích či úrazech, léčení bolesti hlavy, onemocnění kloubů a dalších poruchách.

Akupunktura obnoví ztracenou rovnováhu


Fyzioterapie a další léčebné metody

Pomocí fyzioterapie dochází k léčbě různých poruch pohybového ústrojí, a to jak získaných, tak i vrozených. Tato metoda řeší jak akutní, tak i chronické problémy. Klinika MONADA se zaměřuje na řadu metod fyzioterapie, jako jsou například reflexní masáže, Vojtův princip, dechová gymnastika, mobilizační techniky, stabilizační techniky, rehabilitace, fyzikální terapie a řada dalších. Pořádají se zde také fyzioterapeutické kurzy. Akupunktura, chiropraxe a fyzioterapie však nejsou jediné léčebné metody poskytované klinikou komplexní rehabilitace MONADA. Můžete zde využít také následující služby: - podologie - masáže - neinvazivní laserová terapie - neurologie - péče o sportovce - přírodní medicína - psychologie

Léčebné metody