Nadstandardní péče pro pacienty v rehabilitaci

MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha

Nadstandardní péče pro pacienty v rehabilitaci

Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou

Velmi osvědčenou léčebnou metodou jsou masáže buď celého těla, nebo jeho jednotlivých částí. Praktikujeme masáže klasické, lymfatické, sportovní, aromatické, masáž obličeje a hlavy, masáž lávovými kameny a reflexní masáž chodidel. K harmonizaci celého těla a navození pocitu zdraví přispívá akupunktura, využíváme i dalších souvisejících léčebných metod, jako jsou magnetopunktura, laseropunktura a akupresura.

Klasická masáž, rehabilitační klinika MONADA spol. s r.o.

Harmonie energií jin a jang pomocí akupunktury, magnetopunktura, laseropunktura

Akupunkturu využíváme k léčení poruch nervového systému, migrén, alergií, poruch hybnosti, psychosomatických požítí, depresivních stavů, tabakismu, fibromyalgie. Provádíme následující metody – dlouhodobá aplikace mikrojehel, hluboké vpichy jehel, akupunktura ucha, ruky a nohy, magnetopunktura, což je přikládání magnetů na bolestivá místa, laseropunktura. Vedle akupunktury praktikujeme akupresurní masáže reflexních bodů, moxování, přikládání baněk.

Akupunktura, rehabilitační klinika MONADA spol. s r.o. Praha


Klasická masáž pro zlepšení fyzických i psychických funkcí pacienta

Vedle rehabilitačních cvičení, využití alternativních metod a přírodní léčby, hraje nemalou úlohu pro zlepšení fyzických i psychických funkcí pacienta dobře zvolená masáž. Lékař doporučí pacientovi vhodnou masáž buď celého těla nebo jeho jednotlivých částí. Nejběžnější je klasická masáž, kterou je povzbuzován krevní oběh, uvolňuje zatuhlé svalstvo, přispívá k prokrvení kůže, stimuluje lymfatický systém a napomáhá vylučování toxických látek. Klasická masáž přináší celkovou fyzickou úlevu a pacient se cítí dobře i po psychické stránce.

Masáže v rehabilitační klinice MONADA spol. s r.o.


Masáž lymfatická, s akupresurou, masáž lávovými kameny, reflexní a aromatická masáž

Pro detoxikaci organizmu je velmi vhodná lymfatická masáž, kterou je tělo zbaveno toxických látek, příznivě podporuje lymfatický a krevní oběh. K pocitům celkové pohody a hluboké relaxaci přispěje aromatická masáž s využitím vonných olejů a rostlinných výtažků. Při bolestech zad, páteře, po operacích a úrazech provádíme tlakovou masáž akupresurních bodů, což vede k celkové tělesné harmonii. Pro svůj relaxační a léčebný účinek patří masáž lávovými kameny snad k nejoblíbenějším. Přikládáním a masírováním horkými kameny se uvolňuje ztuhlé svalstvo, masáž lávovými kameny zbavuje svaly a klouby bolesti, stimuluje energetické dráhy v těle, krevní oběh i lymfatický systém, regeneruje a zlepšuje obranyschopnost organizmu.


PODSTRÁNKY

Ambulantní a lůžková část

Ambulantní a lůžková část
Komplexní rehabilitační péče, ambulance a lůžková část pro pacienty po operacích

Léčebné metody

Léčebné metody
Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Rehabilitace a masáže

Rehabilitace a masáže
Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
MONADA spol. s r.o.
www.monada.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Naše službyKurzy
Adresa

Adresa

Střelničná 1861/8a
Praha 8 182 00

klinika@monada.cz
+420 272 940 401


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha