Neinvazivní terapie laserovou sprchou Praha - novinka - zavádějící cena 180,-Kč

MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha

Neinvazivní terapie laserovou sprchou Praha - novinka - zavádějící cena 180,-Kč

MONADA spol. s r.o.
Klinika komplexní rehabilitace Praha
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.

masáže Praha

Od bolesti zad pomůže akupunktura

Pokud vás trápí bolesti zad, respektive bolesti krční, hrudní nebo bederní páteře, doporučujeme vyzkoušet akupunkturu. Tato metoda má za úkol harmonizovat narušenou rovnováhu dvou základních principů Jin a Jang, a tím dosáhnout zdraví. Akupunktura se provádí různými metodami, jako jsou například hluboké vpichy jehel, dlouhodobá aplikace mikrojehel, baňkování nebo akupresura, tedy použití tlaku na aku bod.

Akupunktura


Akutní i chronické bolesti zad léčí fyzioterapie

Na klinice se zabýváme také různými metodami fyzioterapie. Léčíme jimi akutní i chronické bolesti zad a páteře, výhřezy meziobratlových plotének nebo třeba stavy po operacích páteře, ale také bolesti krční páteře a s tím související bolesti hlavy a migrény. Fyzioterapie pomáhá odstranit skoliózu a vadné držení těla, vhodná je také na léčbu bolesti zad u dětí.

Léčebné metody


Účinné jsou i masáže a chiropraxe

Provádíme také nejrůznější masáže celého těla nebo jeho částí. Pro léčbu akutní bolesti zad a krční páteře se hodí zejména masáž s akupresurou, která využívá tlaků na určité akupresurní body. Bolesti zad, páteře i výhřezy meziobratlových plotének lze léčit také chiropraxí, tedy manuální terapií.

MasážeVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.monada.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.

Vydáno 10.02.2017
Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.

Vydáno 22.03.2018
Nadstandardní péče pro pacienty v rehabilitaci

Nadstandardní péče pro pacienty v rehabilitaci

Klinika komplexní rehabilitace MONADA poskytuje veškeré rehabilitační služby pro pacienty po úrazech, operacích a při akutních i chronických bolestech, a to v nadstandardní kvalitě a v příjemném prostředí. Kromě léčebných procedur se na klinice pořádají i kurzy fyzioterapie pod záštitou Ministerstva zdravotnictví a unie fyzioterapeutů ČR.

Vydáno 30.08.2013Vydáno 23.02.2016
1412 Zhlédnutí
Topováno 10.06.2018

Ambulantní a lůžková část

Ambulantní a lůžková část

Komplexní rehabilitační péče, ambulance a lůžková část pro pacienty po operacích

Léčebné metody

Léčebné metody

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Rehabilitace a masáže

Rehabilitace a masáže

Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou