MONADA spol. s r.o.
Klinika komplexní rehabilitace Praha
Ambulantní a lůžková část

Ambulantní a lůžková část

Komplexní rehabilitační péče, ambulance a lůžková část pro pacienty po operacích

Léčebné metody

Léčebné metody

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Rehabilitace a masáže

Rehabilitace a masáže

Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturouVydáno 23.02.2016
1047 Zhlédnutí
Topováno 10.07.2017

Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.

masáže

Od bolesti zad pomůže akupunktura

Pokud vás trápí bolesti zad, respektive bolesti krční, hrudní nebo bederní páteře, doporučujeme vyzkoušet akupunkturu. Tato metoda má za úkol harmonizovat narušenou rovnováhu dvou základních principů Jin a Jang, a tím dosáhnout zdraví. Akupunktura se provádí různými metodami, jako jsou například hluboké vpichy jehel, dlouhodobá aplikace mikrojehel, baňkování nebo akupresura, tedy použití tlaku na aku bod.

Akupunktura


Akutní i chronické bolesti zad léčí fyzioterapie

Na klinice se zabýváme také různými metodami fyzioterapie. Léčíme jimi akutní i chronické bolesti zad a páteře, výhřezy meziobratlových plotének nebo třeba stavy po operacích páteře, ale také bolesti krční páteře a s tím související bolesti hlavy a migrény. Fyzioterapie pomáhá odstranit skoliózu a vadné držení těla, vhodná je také na léčbu bolesti zad u dětí.

Léčebné metody


Účinné jsou i masáže a chiropraxe

Provádíme také nejrůznější masáže celého těla nebo jeho částí. Pro léčbu akutní bolesti zad a krční páteře se hodí zejména masáž s akupresurou, která využívá tlaků na určité akupresurní body. Bolesti zad, páteře i výhřezy meziobratlových plotének lze léčit také chiropraxí, tedy manuální terapií.

MasážeVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.monada.cz