KLAS, opravárensko výrobní družstvo Kroměříž
www.klaskm.czKLAS Kroměříž: Sériová a zakázková výroba gumových částí a silentbloků

Zakázkovou výrobou silentbloků a pogumováním kovových dílů se zabývá firma KLAS o.v.d. Kroměříž. Vyrábíme nejrůznější gumové části jako pryžové pásy, hadice, těsnění a silentbloky pro vozidla. Všechny produkty vyrábíme sériově i na zakázku. Působíme v regionu Zlínský kraj.

Vyrábíme gumové část a silentbloky pro běžné i průmyslové použití

Pogumování kovových dílů, pryžové pásy

Provádíme pogumování kovových dílů, kol, válců a částí včetně broušení a opracování. Vyrábíme na zakázku pryžové pásy a díly v kombinaci pryž-kov. Dodáváme gumové desky, dorazy, manžety, těsnící kroužky, těsnění, pryžové profily a gufera. Vyrábíme také automobilové osy a vodící osy pro soustruhy.

Z ekonomických důvodů provádíme pogumování kovových dílů pouze ve větším množství, od 100 kusů.

KLAS Kroměříž – pogumování kovových dílů


Kvalitní silentbloky Kroměříž, Zlínský kraj

Součástí našich služeb je také výroba silentbloků, pogumovaných součástek, které se nachází v motoru a zabraňují přenosu hluku a vibrací. Zabýváme se zejména sériovou výrobou, ale možná je také zakázková výroba dle podkladů, výkresů nebo vzorů od zákazníka. Naše silentbloky jsou kvalitní a precizně zpracované. Jsou určeny pro osobní, užitková i nákladní motorová vozidla, ale i pro veterány. Vyrábíme silentbloky pro běžné aplikace i pro extrémní namáhání a závodní použití.

Ať už potřebujete vyrobit pryžový díl jakéhokoliv tvaru i velikosti, obraťte se na nás.

KLAS: Silentbloky pro osobní, užitková i nákladní auta
FIREMNÍ ČLÁNKY


Užívejte si ničím nerušenou jízdu díky silentblokům

Užívejte si ničím nerušenou jízdu díky silentblokům

Jízda veteránem je pro každého milovníka těchto vozidel zážitek. Užíváte si auto, kterým se kdysi projížděli naši předkové, a vychutnáváte si každý detail. Pak ale uslyšíte pravidelný klapot a hluk, a máte pocit, že jedete po vymletých dlaždičkách a ne po asfaltové silnici. Příčinou může být ztráta tzv. silentbloku. Ten získáte (nejen) na veterány u společnosti KLAS.

Vydáno 07.08.2014
Autocentrum KLAS nabízí elektroskútr AKUMOTO 600, se kterým ušetříte

Autocentrum KLAS nabízí elektroskútr AKUMOTO 600, se kterým ušetříte

Pohybujete se často po městě na krátké vzdálenosti? A chcete být nezávislí na stále se tenčících zásobách ropy? Pak si pořiďte elektrický skútr a všechny starosti hoďte za hlavu! Autocentrum KLAS vám nyní nabízí model AKUMOTO 600 za zvýhodněných podmínek.

Vydáno 23.04.2015
Měření emisí, autoservis i náhradní díly - Kroměříž

Měření emisí, autoservis i náhradní díly - Kroměříž

Pravidelně nechávat svůj vůz otestovat na měření emisí je povinnost každého řidiče. Jezdit bez všem dobře známé nálepky značící proběhlé měření emisí není povoleno.

Vydáno 29.03.2016Vydáno 20.02.2017
694 Zhlédnutí
Topováno 01.06.2017