Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictví

V průmyslových provozech představují pryžové desky ideální druh povrchu, který vyniká vysokou odolností, tlumicí schopností a dlouhou životností. Vlastnosti pryžových desek zůstávají stejné i v extrémních podmínkách, mají vysokou nosnost a obstojí i při vysokém zatížení. Využití tak najdou v mnoha odvětvích průmyslu, ve stavebnictví, strojírenství či například sklářství. V naší nabídce nechybí ani pryžové podložky, pásky a terče pod dlažbu, které pomáhají vyrovnat nerovnosti a vytvořit spád především u konstrukcí venkovních teras.

Průmyslové pryžové podlahy Vám dodá NOKO Servis s.r.o.

Vysoce houževnaté elastické desky a elastické tlumicí desky

Vysoce houževnaté elastické desky jsou často využívány v dopravě a při budování dopravních cest. Vyznačují se totiž extrémní nosností, odolností vůči opotřebení a vlivu prostředí. Výborně tlumí vibrace a hluk a poslouží tak například i při uložení těžkých strojních zařízení při jejich kotvení. Ve stavebnictví, oblasti prefabrikátů, kabelových rozvodů a chrániček či jako manipulační a výrobní podlahy pak najdou své uplatnění elastické tlumicí desky. Ty tlumí vibrace, hluk a odolají i rovnoměrné zátěži bez větších rázů či výkyvů.

Odolné pryžové desky pro průmyslové využití


Podkladové tlumicí desky pro průmyslové provozy i stavebnictví

Jako podložku a dilataci prefabrikovaných schodišťových těles, základů střešních konstrukcí, usazení stavebních a strojních celků zvolte podkladové tlumicí desky. Zatímco desky s objemovou hmotností 950 kg/m3 lze použít jako transportní podložku pro těžká zařízení či zakládání staveb s charakteristikou zatížení cca 1 MPa, desky s obejmovou hmotností 1000 kg/m3 poslouží i ve sklářském průmyslu, ve stájích pro hospodářská zvířata či jako podlahovina pro průmyslové zóny. Navíc jsou odolné proti ozónu a poskytují izolaci proti radonovému riziku.


Pryžové podložky, pásky a terče pod dlažbu venkovních teras

Při stavbě venkovní terasy se pro vyrovnání nerovností a vytvoření požadovaného spádu aplikují pryžové podložky, pásky a terče. Ty se hodí pro všechny typy venkovních teras a jejich výhoda spočívá i ve velmi jednoduché manipulaci. Díky své elasticitě podložky zajistí lehké odpružení celé konstrukce a pomáhají také vyrovnat drobné výškové rozdíly pod konstrukcí.

Nerovnosti pod konstrukcí venkovní terasy vyrovnají pryžové podložky, pásky a terče


PODSTRÁNKY

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště
Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště
Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžové desky pro průmysl

Pryžové desky pro průmysl
Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictví
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
WEBOVÁ STRÁNKA
NOKO Servis s.r.o.
www.nokoservis.cz
Adresa

Adresa


Kladno 272 01

info@nokoservis.cz
+420 777 583 877


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha