Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžové podlahy pro fintess centra a nejrůznější sportoviště přináší jedinečné spojení komfortu, odolnosti a dlouhé životnosti. Ať už hledáte odolný povrch do své posilovny nebo moderní pryžové tatami, v nabídce společnosti NOKO Servis s.r.o. vždy naleznete produkt, který přesně vyhoví Vašim požadavkům. Dodáváme odolné a protiskluzové podlahy, které bez problému obstojí i v náročných podmínkách, stejně tak jako flexibilní pryžové puzzle či gumové kotouče pro vzpírání. Samozřejmostí je i poradenství při výběru a odborná pokládka.

Kvalitní a praktické pryžové podlahy pro fitness

Odolné pryžové podlahy pro fitness centra a posilovny

Fitness centra, posilovny a nejrůznější sportovní provozy - tam všude najdou uplatnění naše speciální pryžové desky, které vynikají vysokou odolností proti hluku, poškození a zátěži. Desky jsou protiskluzové, uživatelům nabídnou vysoký komfort a obstojí i při vysokém lokálním zatížení či nárazech činek. Tlumicí a antivibrační desky s melírem epdm jsou jednovrstvé, otěruvzdorné a efektivně tlumí rázy, vybírat navíc můžete z několika různých melírů. Speciální pryžové desky s vyšším obsahem pojiva jsou pak velmi pevné desky se zvýšeným podílem PU, které své využití najdou i v průmyslovém odvětví.

Pryžové fitness podlahy tlumí nárazy i hluk


Flexibilní pryžové puzzle účinně tlumí hluk i vibrace

Pryžové puzzle neboli tatami jsou elastické tlumicí desky, které se vyrábí z recyklované pryže spojené polyuretanem. Účinně tlumí hluk i vibrace a jednotlivé díly do sebe dokonale zapadají - jejich pokládka je tak snadná a flexibilní. Puzzle nabízíme ve dvou velikostech, v melíru 20 nebo 40% a několika standardních barvách - tedy v červené, zelené, šedé, modré, žluté a bílé. Za příplatek je však možné zvolit i jiný barevný odstín.

Pryžové puzzle neboli tatami z recyklované pryže


Odolné gumové kotouče pro vzpírání

Ať už se věnujete vzpírání, crossfitu či trojboji, naše gumové kotouče Vás zcela jistě nadchnou. Díky pryžovému materiálu lze kotouče odhodit i z větší výšky, aniž by došlo k poškození kotouče či podlahy. Celkový průměr kotouče činí 450 mm, průměr vnitřní díry pro činku pak 51 mm. Kotouče nabízíme v různých šířkách a hmotnostech, s přesností váhy do +/- 1%. Zakoupit je můžete jednotlivě i v setech.

Pryžové kotouče pro vzpírání, crossfit i trojboj


PODSTRÁNKY

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště
Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště
Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžové desky pro průmysl

Pryžové desky pro průmysl
Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictví
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
WEBOVÁ STRÁNKA
NOKO Servis s.r.o.
www.nokoservis.cz
Adresa

Adresa


Kladno 272 01

info@nokoservis.cz
+420 777 583 877


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha