Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.
Nechte si poradit při výběru vhodného nábytku od zkušených odborníků

Více než 20 let zkušeností v oblasti prodeje kvalitního nábytku a spousta spokojených vracejících se zákazníků poskytuje firmě Nábytek Kafka & Šuba stabilní zázemí a možnost rozšiřovat prostory i služby společnosti tak, aby všem klientům mohla nabízet ten nejlepší servis spojený se zařízením interiéru.


Společnost Nábytek Kafka & Šuba působí na českém trhu od roku 1991 jako prodejce kvalitního nábytku od renomovaných výrobců nejen pro Znojemsko. Díky dlouholetým zkušenostem, neustálému sledování novinek a módních trendů, a také vyškoleným odborníkům z nábytkářského oboru, dokážeme profesionálně poradit s výběrem vhodného nábytku jak pro domácnosti, tak i pro kancelářské či reprezentační prostory.

Pestrá nabídka kvalitního nábytku

Nábytek odebíráme pouze od prověřených českých i zahraničních výrobců, jejichž produkty jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. V nabídce najdete:   

 

  • kompletní obývací stěny i jednotlivé skříňky pro vlastní sestavení
  • veškeré vybavení ložnice vč. úložných prostor
  • matrace a rošty prvotřídní kvality pro zdravý a klidný spánek
  • klasické, rohové i rozkládací sedací soupravy s možností širokého výběru z čalounění a v různých kombinacích jednotlivých prvků
  • kuchyňské linky vč. 3D návrhu různých rozměrů a sestav libovolně kombinovatelných s pestrým výběrem dvířek i pracovních desek
  • kompletní zařízení dětského pokoje v nejrůznějších barevných provedeních
  • jídelní sety různých materiálů a barev kombinovatelné i s čalouněním dle výběru
  • praktický kancelářský nábytek přizpůsobený každodennímu pracovnímu nasazení
  • výběr z kusového nábytku k dotvoření interiéru

Nábytek na míru Vašim potřebám

Zajistíme také dodávku nábytku pro atypické prostory a výrobu takových kusů, které jsou přesně uzpůsobeny speciálním přáním každého zákazníka. Provádíme i 3D návrhy kuchyní, díky kterým budete mít jasnou a přesnou představu o maximálně efektivním využití a estetické stránce budoucího prostoru. Pro co nejsnadnější cestu k novému zařízení Vaší kuchyně můžete využít nabídky profesionální montáže. Chcete-li si nechat zhotovit nábytek na míru, navštivte nás v prodejně ve Znojmě.  

 

Další informace o produktech a službách společnosti Nábytek Kafka & Šuba najdete na www.kafkasuba.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kafkasuba.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Jak vybrat vhodnou matraci pro zdravý spánek?

Jak vybrat vhodnou matraci pro zdravý spánek?

Spánek. Stačí jedno slovo a už se člověk rozplývá a nejraději by si šel lehnout. Natáhnout se do svojí postýlky, kde je mu vždy příjemně a kde si odpočine. Ano, postel je místem, kde lidé mohou odpočívat, spát a užívat si relaxaci na duši a především na těle. Z těchto důvodů je důležité vybrat si takovou matraci, na které se nám bude usínat každý den příjemně.

Vydáno 06.01.2018
Kvalitní a pohodlné kancelářské židle zpříjemní pracovní chvíle

Kvalitní a pohodlné kancelářské židle zpříjemní pracovní chvíle

Trávíte v kanceláři hodně času? Chcete, aby se vám pracovalo lépe a vaše záda byla spokojená? Pořiďte si kvalitní kancelářskou židli, která vám usnadní práci a zbaví vás bolesti zad. Mimo židlí ve firmě KAFKA & ŠUBA Znojmo seženete i nastavitelné stoly a nábytek vhodný do kanceláře.

Vydáno 01.12.2016
S naším nábytkem zútulníte každou místnost

S naším nábytkem zútulníte každou místnost

Vybavit nábytkem byt či dům není jednoduchá disciplína. Stojí před vámi zvažování dispozičního uspořádání, užití vhodných materiálů, volba dekoru a mnoho dalších otázek. Někdy proto není na škodu promluvit si s odborníky, kteří se výrobou nábytku přímo zabývají. Nábytek Kafka a Šuba, sídlící nedaleko Znojma v Novém Šaldorfě, vystavuje veškerý sortiment na ploše šest set metrů čtverečních. Dá se tedy říci, že už je z čeho vybírat. Od kuchyňské linky, přes obývací stěnu až po matraci do ložnice, vše si můžete osahat na jednom místě. A pokud se vám žádný z již zhotovených kusů nezamlouvá? Výroba nábytku na zakázku není pro firmu Kafka a Šuba žádnou překážkou.

Vydáno 30.01.2015
Kuchyňské linky různých rozměrů a sestav – velký výběr dvířek i desek

Kuchyňské linky různých rozměrů a sestav – velký výběr dvířek i desek

Kuchyně je důležitou místností každé domácnosti – vždyť právě v ní vznikají jak každodenní jídla, tak i pokrmy pro sváteční příležitosti, od štědrovečerní večeře až po narozeninové občerstvení. Aby pro vás však byla příprava jídla radostí, je třeba se v kuchyni cítit dobře – a v tom hrají hlavní roli kuchyňské linky.

Vydáno 11.12.2015
KAFKA&ŠUBA: zdravotní matrace pro váš kvalitní spánek, nyní v akci 1+1 ZDARMA

KAFKA&ŠUBA: zdravotní matrace pro váš kvalitní spánek, nyní v akci 1+1 ZDARMA

Kvalitní spánek je základním předpokladem vstupu do úspěšného dne. Pokud však spíme na matraci nevalné kvality, nemůžeme se divit nejen sníženému pracovnímu výkonu, ale také zdravotním obtížím, které se časem dozajista objeví. Nepodceňujte proto nákup kvalitní zdravotní matrace. Pokud vyberete správně, vydrží vám dlouhé roky. Nyní navíc při nákupu jedné matrace u firmy Nábytek Kafka&Šuba automaticky získáte druhou ZDARMA. Akce 1+1 ZDARMA rozhodně stojí za to. Udělejte něco nejen pro své zdraví, ale i zdraví svých blízkých!

Vydáno 14.12.2013
Kvalitní matrace jsou základem zdravého a klidného spánku

Kvalitní matrace jsou základem zdravého a klidného spánku

Výběr správné matrace, která bude splňovat veškeré požadavky na pohodlí a hygienu, se nevyplácí podceňovat. Kvalitní matrace je prvním krokem ke zlepšení fyzické i psychické pohody, naopak špatná volba vede ke zdravotním obtížím, jako jsou bolesti zad a krční páteře, kožní onemocnění a v neposlední řadě poruchy spánku.

Vydáno 29.05.2013Vydáno 29.05.2013
1443 Zhlédnutí

Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky, 3D návrhy kuchyní, kuchyňské studio

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic, skříně na míru

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek, židle, výprodej nábytku