Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.
Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky, 3D návrhy kuchyní, kuchyňské studio

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic, skříně na míru

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek, židle, výprodej nábytkuVydáno 30.01.2015
492 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2016

S naším nábytkem zútulníte každou místnost

Vybavit nábytkem byt či dům není jednoduchá disciplína. Stojí před vámi zvažování dispozičního uspořádání, užití vhodných materiálů, volba dekoru a mnoho dalších otázek. Někdy proto není na škodu promluvit si s odborníky, kteří se výrobou nábytku přímo zabývají. Nábytek Kafka a Šuba, sídlící nedaleko Znojma v Novém Šaldorfě, vystavuje veškerý sortiment na ploše šest set metrů čtverečních. Dá se tedy říci, že už je z čeho vybírat. Od kuchyňské linky, přes obývací stěnu až po matraci do ložnice, vše si můžete osahat na jednom místě. A pokud se vám žádný z již zhotovených kusů nezamlouvá? Výroba nábytku na zakázku není pro firmu Kafka a Šuba žádnou překážkou.

Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.

Nábytek na míru ze Znojma

Pokud jste z Jihomoravského kraje a sháníte nový nábytek, prodej nábytku Znojmo pro vás může představovat jednu z variant, kam se zajet podívat. Konkrétně do Nového Šaldorfa nedaleko Znojma. Samotné prostory tamního nábytku Kafka a Šuba byly postaveny v roce 1994 a o tři roky později rozšířeny do současné podoby. To proto, aby svým zákazníkům mohli co nejvíce produktů ukázat přímo na místě a vy jste měli možnost se na vlastní oči přesvědčit o kvalitě dodávaného zboží. Pokud vám však ze standardní nabídky nebude nic vyhovovat, dnes není problémem vyrobit nábytek na míru podle konkrétních požadavků. A to tak, aby vše do interiéru do puntíku zapadlo, ať už se jedná o kuchyňskou linku, skříně do ložnice, předsíňový nábytek nebo vybavení do dětského pokoje.

Nábytek na míru od firmy Nábytek KAFKA & ŠUBA


Podpora českého nábytkářství

Můžete se spolehnout na to, že se bude jednat o kvalitní český nábytek. Firma Kafka a Šuba plně podporuje české výrobce nábytku, kteří patří mezi jeho hlavní dodavatele. Řadí se sem například rodinná nábytkářská firma Mikulík, budující tradiční truhlářskou pověst již od roku 1989. Zbavíte se tak všech pochybností, odkud vámi zakoupený nábytek vlastně pochází. Pokud vám přece jen bude více vyhovovat výroba nábytku na zakázku a chcete si být jistí, aby vše sedělo tak, jak má – jednoduchým řešením a pomocníkem je 3D vizualizace. Díky tomuto programu je možné poskládat kompletní místnosti, přesně zadat rozměry a provedení, které si budete přát. A to vše zhotovíme zcela zdarma.

Výroba nábytku na zakázku včetně 3D vizualizace


Cesta do prodejny

Obáváte se, že nábytek Znojmo v Novém Šaldorfě nenajdete? Nemáte proč. Pohodlně se k nám dostanete autem, jelikož se nacházíme na celkem frekventovaném místě v ulici, která je přímo na trase mezi Znojmem a Hnánicemi. Prodejna nábytku stojí u silnice, tudíž ji nelze minout. Pokud nechcete, aby vám unikla jakákoliv aktualita, nabídka či sleva, není nic jednoduššího než si oblíbit Nábytek Kafka a Šuba na Facebooku. Pak budete mít naše aktivity plně pod kontrolou.

Nábytek Kafka a Šuba na FacebookuVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.kafkasuba.cz