Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.
Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky, 3D návrhy kuchyní, kuchyňské studio

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic, skříně na míru

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek, židle, výprodej nábytkuVydáno 06.01.2018
49 Zhlédnutí

Jak vybrat vhodnou matraci pro zdravý spánek?

Spánek. Stačí jedno slovo a už se člověk rozplývá a nejraději by si šel lehnout. Natáhnout se do svojí postýlky, kde je mu vždy příjemně a kde si odpočine. Ano, postel je místem, kde lidé mohou odpočívat, spát a užívat si relaxaci na duši a především na těle. Z těchto důvodů je důležité vybrat si takovou matraci, na které se nám bude usínat každý den příjemně.

Kvalitní matrace, Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.

Kvalitní spánek je základem úspěšného života

Kvalita spánku se odráží v našem životě, výběr matrace bychom tedy neměli podceňovat. Relaxaci, dokonalý spánek, absolutní regeneraci, to vše vám pomůže zlepšit správný výběr matrace do postele. Matrace je nezbytnou součástí každé postele. Velice kvalitní a neustále zdokonalované materiály používané při výrobě matrací využívají poznatků z anatomie a potřeb lidského těla.

Podívejte se na speciální akci 1 + 1 zdarma


Matrace dodáváme v různých rozměrech a provedeních

Nabízíme luxusní matrace z kvalitních studených pěn a líných pěn. Dále taštičkové matrace, pružinové a latexové. Matrace odebíráme od firmy D.P.V. Matrace se liší svoji výškou a nosností. Novinkou jsou matrace v řadě "Řešeto Collection". Jedná se o zdravotní matrace z velmi kvalitních antibakteriálních pěn v kombinaci s Visco pěnou. Toužíte po atypickém rozměru? To nebude žádný problém, splníme každé přání.

Dodáme kvalitní matraci, na které budete usínat každý den jako na obláčku


Dopřejte si kvalitní spánek

Každá matrace svými ojedinělými vlastnostmi splní vysoké nároky vašeho odpočinku. Důležitý je také podklad pro matraci, tedy rošt. V dnešní době existují rošty lamelové a laťové, mezi kterými vybíráme dle typu matrace.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kafkasuba.cz