Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.
Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky, 3D návrhy kuchyní, kuchyňské studio

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic, skříně na míru

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek, židle, výprodej nábytkuVydáno 11.12.2015
359 Zhlédnutí
Topováno 03.10.2016

Kuchyňské linky různých rozměrů a sestav – velký výběr dvířek i desek

Kuchyně je důležitou místností každé domácnosti – vždyť právě v ní vznikají jak každodenní jídla, tak i pokrmy pro sváteční příležitosti, od štědrovečerní večeře až po narozeninové občerstvení. Aby pro vás však byla příprava jídla radostí, je třeba se v kuchyni cítit dobře – a v tom hrají hlavní roli kuchyňské linky.

kuchyňské linky pro každého

Praktická a hezká kuchyňská linka je základ

Kuchyňské linky by měly splňovat několik základních kritérií – být praktické, hezké na pohled a hlavně odpovídat životnímu stylu dané rodiny. Pro někoho je důležité, aby měla kuchyňská linka spoustu přihrádek na nejrůznější náčiní, místo na celou řadu spotřebičů a prostor pro vytváření složitých kulinářských kreací, jiný dá přednost minimalistické a designové kuchyňské lince s minimem detailů.


Kuchyňské linky podle vašich představ

Ať už jsou vaše představy o tom, jak vypadají ideální kuchyňské linky jakékoliv, můžete si být jisti, že v naší společnosti Nábytek KAFKA & ŠUBA vám zajistíme linku přesně podle vašich představ. Nabízíme kuchyňské linky české výroby, klasické i moderní z materiálů fólie, lamina či masivu, různých rozměrů a sestav, včetně pracovních desek a široké nabídky běžných i atypických dvířek.

Kuchyňské linky na míru


3D vizualizace kuchyně zdarma

Pro lepší představu o tom, jak budou kuchyňské linky vypadat, našim zákazníkům vždy zdarma vypracujeme počítačový návrh. Vytvořit a zrealizovat lze v oblasti kuchyňských linek takřka vše, je možné vycházet z jakýkoliv rozměrů a provedení. Kromě kuchyňské linky vám rádi navrhneme i nábytek do celého bytu či místnosti, vše s 3D vizualizací zdarma.

3D vizualizace kuchyňské linky i dalšího nábytku zdarma