PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.
Výroba a zpracování přírodního a umělého kamene

Kámen je materiál, který poskytuje nejen kvalitu, ale také nezaměnitelný design vhodný nejen pro interiéry, ale také exteriéry. Přírodní materiály jako mramor, žula, travertin, onyx nebo pískovec můžete vidět v prostředí domácností i firem. Pokud i vám imponuje tento materiál, tak si nenechte ujít výrobky a služby společnosti PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. se sídlem v Rudné u Prahy.

Výroba a zpracování přírodního a umělého kamene, PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.

Kámen jako základ pro zajímavý výsledek

S kamenem se nechá ve všech směrech pracovat a vyrábět z něj různé výrobky a architektonické prvky určené pro vnitřní prostory, ale také venkovní. K dispozici je nejen verze kamene přírodní, ale také umělá. Ke kamenickým pracím společnosti PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. patří zakázková výroba a kamenické práce a také samotné návrhy, výroba, realizace i montáž včetně výkresové dokumentace. O zkušenostech a tradici svědčí také působení na trhu od roku 1990.

Nechte kámen tvořit vaše prostředí


Z kamene nejen obklady a další produkce, ale i dveře

Co všechno může být kolem vás z kamene vás společnost PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. hravě přesvědčí. Zakázková výroba a další kamenické činnosti spočívají ve výrobě takových výsledků, jako jsou obklady sloupů, krbů, koupelen, soklů a sárek, venkovní obklady, kuchyňské a umyvadlové desky, barové pulty, parapety a schodiště a různé dlažby pro interiér i exteriér. K tomu si můžete nechat vyrobit v kombinaci s kamenem i přímo dveře, které vytvoří pro váš dům zajímavý desénový prvek.

Moderní kuchyň i dlažba z kamene


Kamenné záležitosti praktické i dekorativní

Výrobky z kamene jsou zajímavým prvkem nejen pro vnitřní prostory, ale také zahrady. Můžete si nechat vyrobit nádherné kamenné kašny, patníky či dokonce zajímavé lampy. A k tomu úchvatný stůl v kombinaci s mramorem.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kamenia.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Obklady z přírodního či umělého kamene? Obojí má své kouzlo

Obklady z přírodního či umělého kamene? Obojí má své kouzlo

Hledáte něco, co z vašeho domu udělá skutečný klenot? Něco, co mu dodá tu správnou atmosféru a punc luxusu? Pak je pro vás jednou z možností okrášlit svůj domov obklady, dlažbou či jiným bytovým zařízením z přírodního nebo umělého kamene. Kamenictví Kamenia vám z přírodního i umělého kamene vyrobí na zakázku nejen obklady, ale i kuchyňské pracovní desky či schodiště.

Vydáno 12.10.2014
Kamenické práce od PRVNÍ KAMENIA CZ – kuchyňské pracovní desky, schodiště i další výrobky na zakázku

Kamenické práce od PRVNÍ KAMENIA CZ – kuchyňské pracovní desky, schodiště i další výrobky na zakázku

Kámen patří k nejstarším výrobním materiálům vůbec. Jeho oblíbenost ovšem ani po dlouhých letech neopadla. Naopak. Kámen je i dnes velice populárním materiálem, který skvěle poslouží a navíc nadělá velkou parádu, a to jak v exteriérech, tak v interiérech domů a bytů. O tom, jaké kouzlo kámen má, víme své ve společnosti PRVNÍ KAMENIA CZ, kamenické práce vám totiž nabízíme již od roku 1990. Přesně na míru vám tak vyrobíme kamenná schodiště, parapety či obklady krbů, problém pro nás ale není ani zakázková výroba koupelny nebo pracovní desky na kuchyňskou linku.

Vydáno 17.07.2015
Krby, koupelny i další kamenné bytové prvky na zakázku vyrobí PRVNÍ KAMENIA CZ

Krby, koupelny i další kamenné bytové prvky na zakázku vyrobí PRVNÍ KAMENIA CZ

Kamenné obklady, dlažby a další bytové zařízení pozdvihnou každý interiér a dodají mu punc luxusu. Nejen obklady, ale i krby na zakázku, desky do koupelny a kuchyně nebo schodiště vyrábí už od roku 1990 firma PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.. Pokud sháníte někoho, kdo by vám vyšel vstříc a vyrobil vám kamenné prvky podle vašeho přání, obraťte se na nás.

Vydáno 27.09.2016Vydáno 21.06.2017
157 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2018

Přírodní a umělý kámen

Přírodní a umělý kámen

Zpracování přírodních materiálů, žuly, mramoru, travertinu, pískovce, onyxu i umělého kamene

Kamenické práce v interiéru

Kamenické práce v interiéru

Zakázkové kamenické práce, využití přírodního a umělého kamene v interiéru

Kámen v exteriéru

Kámen v exteriéru

Obklady a výrobky z přírodního a umělého kamene do venkovních prostor