Kamenické práce od PRVNÍ KAMENIA CZ – kuchyňské pracovní desky, schodiště i další výrobky na zakázku

Kámen patří k nejstarším výrobním materiálům vůbec. Jeho oblíbenost ovšem ani po dlouhých letech neopadla. Naopak. Kámen je i dnes velice populárním materiálem, který skvěle poslouží a navíc nadělá velkou parádu, a to jak v exteriérech, tak v interiérech domů a bytů. O tom, jaké kouzlo kámen má, víme své ve společnosti PRVNÍ KAMENIA CZ, kamenické práce vám totiž nabízíme již od roku 1990. Přesně na míru vám tak vyrobíme kamenná schodiště, parapety či obklady krbů, problém pro nás ale není ani zakázková výroba koupelny nebo pracovní desky na kuchyňskou linku.

Kamenické práce od PRVNÍ KAMENIA CZ – kuchyňské pracovní desky, schodiště i další výrobky na zakázku

Kamenické práce na míru vašim požadavkům

Kámen je skutečně materiál mnoha tváří. Může vypadat zcela přirozeně a neopracovaně, při správném použití, ale může působit také velmi luxusním a drahým dojmem a originálně dotvořit interiér. Vše závisí na použitém kameni a způsobu jeho opracování. Ve společnosti PRVNÍ KAMENIA CZ víme, jak široké možnosti vám kámen nabízí, kamenické práce tomu proto uzpůsobujeme a nabízíme řešení pro každého. Chcete jednoduchou zahradní cestičku, masivní kamenné schodiště nebo luxusní mramorovou podlahu do haly? Naše kamenické práce vyhoví každému přání. Pracujeme s přírodním i umělým kamenem, vybrat si tak můžete přesně to, co se vám líbí. Mezi přírodní materiály, které pro kamenické práce užíváme, patří například mramor, žula, travertin, onyx nebo pískovec, škála barev a struktur je tak skutečně bohatá.

Ptáte se, kde všude můžete kamenické práce využít? Možností je celá řada. Vyrábíme kamenná schodiště, obklady krbů a stěn, parapety i doplňky na zahradu. Kamenické práce vám ale nabízíme také při výrobě koupelen. Veškeré kamenické práce navíc zcela přizpůsobíme vašim požadavkům. Na míru vám tak navrhneme kamenný výrobek a zhotovíme originál jenom pro vás. Ať už tak chcete kamenný detail do interiéru, toužíte po originálním kamenném stole nebo mramorové koupelně, my vám rádi vyhovíme.

Kuchyňské pracovní desky z kamene jsou funkční a skvěle vypadají

Pracovní deska na kuchyňskou linku by měla být odolná proti poškození i chemickým sloučeninám, pevná a zároveň, by měla dobře vypadat. Všechny tyto parametry splňují kuchyňské pracovní desky z kamene, které vám v naší společnosti také nabízíme. Naše kuchyňské pracovní desky vám nabízí potřebný uživatelský komfort, snadno se udržují a svým vzhledem zaujmou na první pohled. Stačí si vybrat, jaká pracovní deska na kuchyňskou linku se vám líbí, my je pro vás totiž máme hned v několika odstínech a provedeních. Na míru vám navíc vyrobíme nejen kuchyňské pracovní desky, kámen se dá skvěle využít také při výrobě barových a výdejních pultů, nebo celých kuchyňských linek. Stačí nám tak sdělit vaše požadavky, my celou kuchyň zaměříme, vyrobíme vše potřebné a následně vše odborně namontujeme.

Objevte kouzlo kamene i vy a nechte si vyrobit originální vybavení domu nebo doplněk zahrady na míru. Pro více informací navštivte naše webové stránky, zde se dozvíte o firmě i našich výrobcích, podívat se ale můžete i na ukázky naší kamenické práce.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kamenia.cz

Vydáno 17.07.2015
441 Zhlédnutí
Topováno 18.12.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a zpracování přírodního a umělého kamene

Výroba a zpracování přírodního a umělého kamene
Kámen je materiál, který poskytuje nejen kvalitu, ale také nezaměnitelný design vhodný nejen pro interiéry, ale také exteriéry. Přírodní materiály jako mramor, žula, travertin, onyx nebo pískovec můžete vidět v prostředí domácností i firem. Pokud i vám imponuje tento materiál, tak si nenechte ujít ...

Obklady z přírodního či umělého kamene? Obojí má své kouzlo

Obklady z přírodního či umělého kamene? Obojí má své kouzlo
Hledáte něco, co z vašeho domu udělá skutečný klenot? Něco, co mu dodá tu správnou atmosféru a punc luxusu? Pak je pro vás jednou z možností okrášlit svůj domov obklady, dlažbou či jiným bytovým zařízením z přírodního nebo umělého kamene. Kamenictví Kamenia vám z přírodního i umělého kamene vyrobí ...

Krby, koupelny i další kamenné bytové prvky na zakázku vyrobí PRVNÍ KAMENIA CZ

Krby, koupelny i další kamenné bytové prvky na zakázku vyrobí PRVNÍ KAMENIA CZ
Kamenné obklady, dlažby a další bytové zařízení pozdvihnou každý interiér a dodají mu punc luxusu. Nejen obklady, ale i krby na zakázku, desky do koupelny a kuchyně nebo schodiště vyrábí už od roku 1990 firma PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.. Pokud sháníte někoho, kdo by vám vyšel vstříc a vyrobil vám ...
PODSTRÁNKY

Přírodní a umělý kámen

Přírodní a umělý kámen
Zpracování přírodních materiálů, žuly, mramoru, travertinu, pískovce, onyxu i umělého kamene

Kamenické práce v interiéru

Kamenické práce v interiéru
Zakázkové kamenické práce, využití přírodního a umělého kamene v interiéru

Kámen v exteriéru

Kámen v exteriéru
Obklady a výrobky z přírodního a umělého kamene do venkovních prostor
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.
www.kamenia.cz
Adresa

Adresa

Chrášťany 6
Rudná u Prahy 252 19

prvnikamenia@seznam.cz
+420 257 952 473


Najdete nás také zde:

ARES
captcha