Obklady z přírodního či umělého kamene? Obojí má své kouzlo

Hledáte něco, co z vašeho domu udělá skutečný klenot? Něco, co mu dodá tu správnou atmosféru a punc luxusu? Pak je pro vás jednou z možností okrášlit svůj domov obklady, dlažbou či jiným bytovým zařízením z přírodního nebo umělého kamene. Kamenictví Kamenia vám z přírodního i umělého kamene vyrobí na zakázku nejen obklady, ale i kuchyňské pracovní desky či schodiště.


Kamenictví i pro ty nejnáročnější

Společnost Kamenia je na českém trhu už od roku 1990. Za tu dobu nashromáždila know-how, díky kterému dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, kteří mají jasno v tom, co chtějí, a od svojí představy odmítají ustoupit, byť jen o kousek. Kvalifikovaní pracovníci firmy Kamenia vyrábí na zakázku z přírodního i umělého kamene, mramoru, žuly, travertinu, onyxu i pískovce.

Kamenické práce od zaměření až po montáž

Kvalifikovaní pracovníci společnosti Kamenia vytvoří jedinečné výrobky z přírodního i umělého kamene šité vašemu domovu na míru. Nejdříve vytvoří návrh celého designu, vše zaměří, vyrobí z těch nejkvalitnějších materiálů a následně také dodají a zrealizují. Když si chcete být jistí, že vše bude vypadat tak, jak jste si vysnili, je zakázková výroba kamenných obkladů, umyvadlových desek, parapetů, kuchyňských pracovních desek či kamenné dlažby na zakázku to pravé. Společnost Kamenia vyrábí z přírodního a umělého kamene i barové pulty, schodiště, venkovní i interiérové obklady a dlažby. Mimo to také navrhuje a realizuje zahrady i terasy a zpracovává taktéž výkresové dokumentace.

Obklady z umělého kamene jsou k nerozeznání od toho přírodního

Ať už se rozhodnete pro obklady z přírodního či umělého kamene, vždy máte jistotu, že vaší koupelně, obýváku či kuchyni dodají velmi osobitý vzhled s nádechem luxusu. Umělý kámen je často k nerozeznání od toho přírodního. Přesto má umělý kámen mnohé skvělé vlastnosti, které jistě oceníte.

Seznam výhod umělého kamene je dlouhý

Na rozdíl od přírodního je umělý kámen teplý na dotyk a je možné spojovat ho neviditelnými spárami, takže například v kuchyni vám zmizí starosti s čištěním spár. Kuchyňská či umyvadlová deska z umělého kamene také díky tomu vypadá, jako by byla z jednoho kusu kamene. Umělý kámen je také skvěle tvarovatelný, díky čemuž je možné si skutečně pohrát s designem všech výrobků. Bezkonkurenčně největší výhodou oproti přírodnímu kameni je však to, že umělý kámen nevsakuje tekutiny. To znamená žádné fleky na kuchyňské desce od vína či šťávy z ovoce. Na rozdíl od přírodního kamene však nezvládne rozpálený hrnec.

Kamenictví Kamenia plní vaše sny

kamenictví Kamenia dělají všichni pracovníci maximum, aby naplnili vaše představy. Ke každé zakázce přistupují velmi svědomitě a návrhy dotahují i v těch nejmenších detailech. Ať už si od nich necháte na zakázku vyrobit kamenné obklady, kuchyňskou desku či schodiště, vždy budete překvapeni tím, co umí nejen s přírodním, ale i umělým kamenem.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kamenia.cz

Vydáno 12.10.2014
396 Zhlédnutí
Topováno 05.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a zpracování přírodního a umělého kamene

Výroba a zpracování přírodního a umělého kamene
Kámen je materiál, který poskytuje nejen kvalitu, ale také nezaměnitelný design vhodný nejen pro interiéry, ale také exteriéry. Přírodní materiály jako mramor, žula, travertin, onyx nebo pískovec můžete vidět v prostředí domácností i firem. Pokud i vám imponuje tento materiál, tak si nenechte ujít ...

Kamenické práce od PRVNÍ KAMENIA CZ – kuchyňské pracovní desky, schodiště i další výrobky na zakázku

Kamenické práce od PRVNÍ KAMENIA CZ – kuchyňské pracovní desky, schodiště i další výrobky na zakázku
Kámen patří k nejstarším výrobním materiálům vůbec. Jeho oblíbenost ovšem ani po dlouhých letech neopadla. Naopak. Kámen je i dnes velice populárním materiálem, který skvěle poslouží a navíc nadělá velkou parádu, a to jak v exteriérech, tak v interiérech domů a bytů. O tom, jaké kouzlo kámen má, ...

Krby, koupelny i další kamenné bytové prvky na zakázku vyrobí PRVNÍ KAMENIA CZ

Krby, koupelny i další kamenné bytové prvky na zakázku vyrobí PRVNÍ KAMENIA CZ
Kamenné obklady, dlažby a další bytové zařízení pozdvihnou každý interiér a dodají mu punc luxusu. Nejen obklady, ale i krby na zakázku, desky do koupelny a kuchyně nebo schodiště vyrábí už od roku 1990 firma PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.. Pokud sháníte někoho, kdo by vám vyšel vstříc a vyrobil vám ...
PODSTRÁNKY

Přírodní a umělý kámen

Přírodní a umělý kámen
Zpracování přírodních materiálů, žuly, mramoru, travertinu, pískovce, onyxu i umělého kamene

Kamenické práce v interiéru

Kamenické práce v interiéru
Zakázkové kamenické práce, využití přírodního a umělého kamene v interiéru

Kámen v exteriéru

Kámen v exteriéru
Obklady a výrobky z přírodního a umělého kamene do venkovních prostor
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.
www.kamenia.cz
Adresa

Adresa

Chrášťany 6
Rudná u Prahy 252 19

prvnikamenia@seznam.cz
+420 736 623 381


Najdete nás také zde:

ARES
captcha