TOP Servis - Holan s.r.o.
Nezávislé topení

Nezávislé topení

Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení

Klimatizace

Klimatizace

Přídavné nezávislé klimatizace do osobních i nákladních aut, do kabin stavebních a zemědělských strojů

Spací kabiny a spojlery

Spací kabiny a spojlery

Montáž spacích nástaveb, spacích kabin a střešních spojlerů s příslušenstvímVydáno 14.07.2017
104 Zhlédnutí
Topováno 02.04.2018

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin - TOP Servis - Holan

Nezávislá topení od osvědčených výrobců

Firma TOP Servis - Holan s.r.o. se zabývá montážemi nezávislých topení značek EBERSPÄCHER, WEBASTO a ATESO. Nezávislé topení je možné namontovat do jakéhokoliv osobního, užitkového i nákladného vozidla. Volit je možné mezi topeními pro osobní a menší užitková vozidla, která bývají zpravidla teplovodní a mezi topením pro nákladní vozy se spacími kabinami, které pracují na principu rozvodu teplého vzduchu.

Efektivní vytápění nezávislým topením


Montáže a servis nezávislých klimatizací pro nákladní vozy

Horké letní dny je možné zpříjemnit kvalitní nezávislou klimatizací, kterou ocení především řidiči nákladních vozidel. Do užitkových i nákladních vozidel montuje firma TOP Servis - Holan s.r.o. zařízení z několika produktových řad od značky Eberspächer.

Montáž a servis klimatizací


Vsaďte na dlouholeté zkušenosti s výrobou spacích kabin

TOP Servis - Holan s.r.o. s více jak dvaceti lety zkušeností dokáže vyrobit a namontovat spací kabinu pro jakýkoliv nákladní a užitkový vůz. Vybavení spací kabiny zaručuje maximální komfort i při několikadenním využívání, a je tedy velmi výhodnou investicí v případě jakéhokoliv vozu.