Speciální dodatečná výbava vozidel všech kategorií Praha – větší komfort na cestách

TOP Servis - Holan s.r.o.

Speciální dodatečná výbava vozidel všech kategorií Praha – větší komfort na cestách

TOP Servis - Holan s.r.o.
Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení

Dodatečnou montáží a servisem přídavných nezávislých topení světoznámých výrobců EBERSPÄCHER, ATESO, WEBASTO se zabývá profesionální firma TOP SERVIS – Holan s.r.o. se sídlem v Praze. Montujeme nezávislá topení do osobních automobilů, nákladních vozidel, karavanů a obytných vozů, lodí, autobusů, zemědělských a pracovních strojů. Podle oblasti použití instalujeme teplovodní nebo teplovzdušná nezávislá topení do vozidel poháněných benzínem, naftou či LPG.

Montáž přídavných nezávislých topení benzín, nafta, LPG - Praha

Teplovzdušná a teplovodní nezávislá topení šetří motor a snižují spotřebu paliva

Odborní mechanici pražské společnosti TOP SERVIS – Holan Vám při výběru nezávislého topení rádi poradí, záleží, na jaký druh paliva jezdí Váš vůz. Na výběr máte jednodušší teplovzdušné nezávislé topení nebo více komfortní teplovodní nezávislé topení, které zabrání studenému startování automobilu díky předehřívání motoru. Nezávislé topení se v létě mění v příjemné nezávislé větrání vnitřku vozu, takže investice do přídavného nezávislého topení se rozhodně vyplatí!

Teplovzdušná a teplovodní nezávislá topení do vozidel


Přídavné nezávislé topení na dálkové ovládání pro náročné zákazníky

I ve velkých mrazech můžete usednout do svého vozu díky námi nainstalovanému přídavnému nezávislému topení, které příjemně vyhřeje vozidlo na požadovanou teplotu, stačí nastavit na ovladači topení teplotu a čas vyhřívání a cestování v zimním období se pro Vás stane příjemným zážitkem. Pro náročnější zákazníky existuje nezávislé topení na dálkové ovládání, pomocí sms nebo vysílačkou zadáte údaje o požadované teplotě a času zapnutí vyhřívání.

Přídavné nezávislé topení EBERSPÄCHER


Teplovzdušná a teplovodní nezávislá topení EBERSPÄCHER, WEBASTO, ATESO

Zákazníkům nabízíme kvalitní nezávislá topení spolehlivých výrobců EBERSPÄCHER, WEBASTO a ATESO, která najdou svoje využití v různých oblastech. V našem smluvním servise nainstalujeme teplovodní nezávislé topení do osobních automobilů všech tříd, dodávek, nákladních aut, lodí, motorových člunů, jacht, autobusů, motorových vlaků, tento typ nezávislého topení slouží i k vyhřívání cisteren proti zamrznutí. Teplovzdušné nezávislé topení udělá dobrou službu při vyhřívání kabin nákladních vozů s prostorem pro spaní, hodí se i do osobních aut, sanitek, pro přepravu látek, které nesmí během přepravy zmrznout či do stavebních a zemědělských strojů.

Nezávislé teplovzdušné topení AtesoNezávislé topení

Nezávislé topení

Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení

Klimatizace

Klimatizace

Přídavné nezávislé klimatizace do osobních i nákladních aut, do kabin stavebních a zemědělských strojů

Spací kabiny a spojlery

Spací kabiny a spojlery

Montáž spacích nástaveb, spacích kabin a střešních spojlerů s příslušenstvím