E-shop prodej náhradních dílů a doplňků – JEEP

TOP Servis - Holan s.r.o.

E-shop prodej náhradních dílů a doplňků – JEEP

TOP Servis - Holan s.r.o.
Přídavné nezávislé klimatizace do osobních i nákladních aut, do kabin stavebních a zemědělských strojů

Přední místo na trhu v oblasti speciálního vybavení všech typů vozidel zaujímá spolehlivá firma TOP Servis - Holan s.r.o. z Prahy, specialista na montáž a profesionální servis přídavné nezávislé klimatizace do automobilů i dalších dopravních prostředků. Dokonce montujeme klimatizace do kabin stavebních a zemědělských strojů. Nabízíme nezávislé kompresorové klimatizace a nezávislé ochlazovače vzduchu pro užitková a nákladní vozidla i pro pracovní stroje.

Přídavné nezávislé klimatizace - TOP Servis - Holan s.r.o. z Prahy

Přídavné nezávislé klimatizace Cooltronic od špičkového výrobce Eberspächer

Nejenže Vám pomůžeme vybrat vhodný typ klimatizace do automobilu, ale provedeme odbornou montáž nezávislé klimatizace do kabin nákladních automobilů, užitkových vozů i spacích kabin kamionů, rovněž zajistíme profesionální servis klimatizací. V naší nabídce najdete přídavné nezávislé klimatizace Cooltronic od špičkového výrobce Eberspächer. Nezávislé klimatizace Cooltronic slouží k ochlazování vzduchu, vynikají rychlou a snadnou instalací, fungují nezávisle na motoru, chod zajišťuje baterie vozu, udržují příjemně chladnou teplotu v kabině vozidla, šetří palivo a snižují náklady.

Přídavné nezávislé klimatizace Cooltronic


Kompresorové klimatizace s pohonem od motoru do automobilů, klimatizace do nákladních vozů, traktorů i karavanů

Dopřejte si ideální teplotu ve Vašem automobilu prostřednictvím kompresorové klimatizace s pohonem od motoru, kterou Vám v krátkém čase nainstalujeme, postaráme se i o servis autoklimatizace. Nejen řidiči osobních a užitkových vozů ocení v letním období příjemné ochlazení vzduchu a zajištění správné vlhkosti díky klimatizaci. V současnosti provádíme stále více montáží klimatizací i do sanitních vozů, nákladních vozidel, vozidel vojenské techniky, do kabin traktorů, zemědělských a stavebních strojů i do karavanů. Zajistíme i potřebné náhradní díly přídavných klimatizací. Pro naše zákazníky se vždy snažíme najít nejúčinnější řešení.

Kompresorové klimatizace do vozidel, kabin traktorů, pracovních strojů i do karavanůNezávislé topení

Nezávislé topení

Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení

Klimatizace

Klimatizace

Přídavné nezávislé klimatizace do osobních i nákladních aut, do kabin stavebních a zemědělských strojů

Spací kabiny a spojlery

Spací kabiny a spojlery

Montáž spacích nástaveb, spacích kabin a střešních spojlerů s příslušenstvím