SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.

Toto zajímavé setkání firmy SHARP CENTRUM Ostrava a populární česko-německé zpěvačky Debbi se uskuteční na oslavách 20. výročí založení organizace Církevní středisko volného času sv. Jana Bosky v Havířově v rámci kulturní akce „Don Bosko fest“. Síla této české společnosti SHARP CENTRUM Ostrava tkví nejen v prodeji kopírovacích přístrojů a tiskáren, ale také v její trvalé a systematické práci a ochotě pomáhat dětem, mládeži v ostravském okolí. A je za tuto činnost čím dále více známá a po zásluze vysoce oceňována.


Společnost SHARP CENTRUM Ostrava i nadále ve svém každodenním pracovním cyklu  naslouchá, pozoruje a vnímá, co se děje v Moravskoslezském kraji. Je to nejen trvale nejlepší prodejce kopírovacích strojů značky SHARP v tomto kraji, ale zakládá si ve své činnosti i na  komplexní servisní služby. Společnost SHARP CENTRUM Ostrava zajišťuje perfektní a naprosto bleskový servis kopírovací techniky a  v rámci preventivních prohlídek provádí seřízení a nastavení technických parametrů všech kopírovacích strojů. Součástí služeb společnosti je mimo jiné také rychlá dodávka originálního spotřebního materiálu, ať jsou to cartridge, tonery, papíry, či jiné potřeby k zajištění bezproblémového chodu kanceláře. Jedná se ve své podstatě o trvale úspěšnou firmu, která pokračuje ve svém nastoleném trendu pracovat a být důvěryhodným partnerem pro své spokojené zákazníky.

A přitom nezapomíná a pomáhá dětem i mladým lidem, zdravě  podporovat rozvoj jejich zájmů, vědomostí a dovedností. Proto, když byla firma SHARP CENTRUM Ostrava oslovena nabídkou partnerství na kulturní akci „DON Bosko Fest“, která je určena jak pro děti, mládež, rodiče tak i širokou veřejnost, neváhala se této akce aktivně účastnit. Církevní středisko volného času sv.Jana Bosky z Havířova patří k těm organizacím, jejímž cílem je tvořit kvalitní, přátelské a bezpečné místo pro děti a mládež. Středisko razí heslo, že je tu právě pro děti i mládež a jeho úkolem je vytvářet pro ně velké množství volnočasových aktivit za minimální peníze, naučit je, vážit si kamarádství, přírody. Pro děti i mládež nabízí zájmové kroužky, doučování, víkendové výlety nebo prázdninové tábory. Jeho principy práce jsou  otevřenost pro všechny, dobrovolnost, ale také dodržování pravidel. A to je přesně to, co se firmě SHARP CENTRUM Ostrava líbí, takže akce v sobotu 22.června 2013 v Havířově Šumbarku, které se účastní jak zpěvačka Debbi, tak taneční škola, mažoretky střediska,  předvedou se ukázky bojového umění taekwon-do, vystoupí hudební kapely z klubu Maják, toto je aktivita, kterou firma SHARP CENTRUM Ostrava ráda podpoří. Stane se spoluautorem nezapomenutelné akce v okrajové lokalitě města, kde se takovéto vystoupení běžně nepořádají a pomůže tímto prezentovat a zviditelnit činnost Církevního střediska volného času sv. Jana Bosky v Havířově.

 

K slovům Miloše Vőlkla z  firmy SHARP CENTRUM Ostrava: Protože mám to velké štěstí, že firma, kterou zastupuji, je úspěšná, rád pomohu finančně podpořit akci  20let střediska Don Bosko Havířov“  lze dodat snad jen toto: Děkujeme, že existují takovéto české firmy  a jejich vedení. Děkujeme, že k podpoře jak Charity v Ostravě, tak Dětského domova v Mašťově, i  Dětského centra „Čtyřlístek“ v Opavě přibude další šťastná organizace, kterou firma SHARP CENTRUM Ostrava  finančně podpoří. Na firmu SHARP CENTRUM Ostrava se prostě  můžete spolehnout.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://sharpostrava.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

Potřebujete rychle zařídit novou kancelář? Hledáte nejnovější a nejmodernější vybavení? Technicky nenáročné, které bude jednoduché na obsluhu, nebo zařízení, které vydrží vysoké zatížení a bude i nadále spolehlivé? Pak se obraťte na společnost SHARP CENTRUM Ostrava.

Vydáno 17.11.2017
Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava patří ke společnostem, kterým není lhostejný osud jiných. Proto pomáhá dětem z dětských domovů, konkrétně Dětskému domovu Mašťov.

Vydáno 16.11.2012
SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let

SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let

Letos v létě je to právě dvacet let, co na českém trhu začala působit společnost SHARP CENTRUM Ostrava, stálice v oblasti prodeje kvalitních kopírek a tiskáren. Od samého jejího začátku stojí za úspěchy firmy její majitel Miloš Völkl, který se sám v oboru kopírovacích zařízení a tiskáren pohybuje již od začátku 90. let. Za dvě dekády jeho firma dokázala mnohé a dnes všeobecně známá značka kopírek a tiskáren nabízí prostřednictvím svých produktů důležitou podporu nejen velkým i menším firmám, tedy svým klientům, ale třeba také dobročinným projektům včetně Charity.

Vydáno 24.07.2015
Co má společné  charita a  kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.

Co má společné charita a kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.

Pro společnost SHARP CENTRUM Ostrava. s.r.o byl rok 2012 velice zdařilým rokem v oblasti prodeje kopírovacích strojů značky SHARP a společnost znovu obhájila svůj post nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě. A v tomto trendu pokračuje i v letošním roce 2013. A Charita Ostrava nedá na tuto společnost dopustit. Ví, že bez pomoci by nemohla vyvíjet svoji činnost a pomáhat těm, kteří se na ně obracejí v tíživých životních situacích.

Vydáno 11.03.2013
SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se už téměř 20 let zabývá prodejem kopírovacích zařízení a tiskáren. Díky vstřícnému přístupu ke klientům pravidelně získává ocenění nejlepšího prodejce značky SHARP CENTRUM Ostrava v Moravskoslezském kraji. Osobní přístup má vedení firmy i k dění na Ostravsku. Společnost SHARP CENTRUM Ostrava je často generálním sponzorem nejrůznějších charitativních akcí. V září 2014 vedení finančně pomohlo Dětskému centru Čtyřlístek při pořádání dvou akcí na oslavu 60. výročí od založení.

Vydáno 20.02.2015
Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.

Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.

Ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je společností, která již řadu let kraluje ve světě kopírek. Rok 2012 byl dalším úspěšným rokem, kdy byla tato společnost vyhodnocena a oceněna jako nejlepší prodejce značky SHARP na Moravě. Společnost kraluje také v oblasti charitativní práce a tím dává na danou otázku jasnou odpověď - ANO - pomáhejme potřebným, slabým a nejvíce zranitelným.

Vydáno 11.03.2013
Firma  SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se snaží pomáhat, ušetřit a usnadnit provoz organizace CHARITA Ostrava věnováním kopírovacího stroje.

Vydáno 16.11.2012Vydáno 18.06.2013
755 Zhlédnutí