Kopírky, tiskárny, faxy, skenery SHARP - pronájem, prodej i servis

SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.

Kopírky, tiskárny, faxy, skenery SHARP - pronájem, prodej i servis

SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava patří ke společnostem, kterým není lhostejný osud jiných. Proto pomáhá dětem z dětských domovů, konkrétně Dětskému domovu Mašťov.


V současné době, plné shonu, kdy spousta lidí myslí jen na sebe a své blaho, se naštěstí najdou lidé, kterým není lhostejné, jak žijí ostatní a snaží se jim jejich nelehký život usnadnit a zpříjemnit. Příkladem toho je společnost SHARP CENTRUM Ostrava v čele s jejím jednatelem panem Milošem Völklem, který se rozhodl, že udělá radost těm, jež bohužel nemají šanci něco změnit, tedy dětem. A to konkrétním činem – darováním LED televizoru, který právě dětem zpříjemní prostředí v dětském domově, poskytne zábavu i možnost vzdělávání  sledováním poučných, ale i zábavných pořadů.

 

Dne 1. 9. 2012 proběhl v Dětském domově Mašťov jako každým rokem speciální zábavný den určený jen dětem tohoto domova. Zábavný den se pořádal ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové a byl také zaštiťován patronem dětského domova Mašťov, kterým je společnost Orsay. Tato událost je vždy nabita nejrůznějšími zajímavými aktivitami. Nejinak tomu bylo i letos, kdy tento den připadl na 1. září, a proto se celá akce nesla jako rozlučka s prázdninami.

Den probíhal ve velmi zábavném a veselém duchu, uspořádala se pro děti ukázka exhibice na kole, ukázka bojového umění, pořádala se řada zábavných her, zněla hudba a došlo samozřejmě  i na tanec. O děvčata a chlapce bylo postaráno jako o celebrity, měli k dispozici vizážisty, kostymérky, designéra i kadeřníka, kteří vytvářeli na hlavách dětí krásné účesy a na obličejích rozličné barevné ornamenty. Občerstvení zajišťovala místní pizzerie a děti si mohly pochutnat na výborných bagetkách, croissantech a domácím ledovém čaji.

Zlatým hřebenem tohoto dne bylo předání hodnotného daru od společnosti SHARP CENTRUM Ostrava. Děti z domova obdržely nový krásný televizor LED Sharp s úhlopříčkou 80 cm, který vyvolal skutečné nadšení.  Děti i personál z Dětského domova Mašťov a také všichni další účastníci akce měli z dárku obrovskou radost, která se zde dala skutečně měřit decibely.

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava  nemyslí jen na zisk, ale filozofie společnosti je také myslet na druhé, a jak říká jednatel společnosti pan Miloš Völkl: „Budeme pomáhat tak, ať za naší konkrétní pomocí stojí vždy zajímavý konkrétní příběh dětí, lidí, kteří naši pomoc skutečně potřebují a tam jsme my skutečně užiteční a naše pomoc má smysl!“.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://sharpostrava.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

Potřebujete rychle zařídit novou kancelář? Hledáte nejnovější a nejmodernější vybavení? Technicky nenáročné, které bude jednoduché na obsluhu, nebo zařízení, které vydrží vysoké zatížení a bude i nadále spolehlivé? Pak se obraťte na společnost SHARP CENTRUM Ostrava.

Vydáno 17.11.2017
SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let

SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let

Letos v létě je to právě dvacet let, co na českém trhu začala působit společnost SHARP CENTRUM Ostrava, stálice v oblasti prodeje kvalitních kopírek a tiskáren. Od samého jejího začátku stojí za úspěchy firmy její majitel Miloš Völkl, který se sám v oboru kopírovacích zařízení a tiskáren pohybuje již od začátku 90. let. Za dvě dekády jeho firma dokázala mnohé a dnes všeobecně známá značka kopírek a tiskáren nabízí prostřednictvím svých produktů důležitou podporu nejen velkým i menším firmám, tedy svým klientům, ale třeba také dobročinným projektům včetně Charity.

Vydáno 24.07.2015
Co má společné  charita a  kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.

Co má společné charita a kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.

Pro společnost SHARP CENTRUM Ostrava. s.r.o byl rok 2012 velice zdařilým rokem v oblasti prodeje kopírovacích strojů značky SHARP a společnost znovu obhájila svůj post nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě. A v tomto trendu pokračuje i v letošním roce 2013. A Charita Ostrava nedá na tuto společnost dopustit. Ví, že bez pomoci by nemohla vyvíjet svoji činnost a pomáhat těm, kteří se na ně obracejí v tíživých životních situacích.

Vydáno 11.03.2013
SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se už téměř 20 let zabývá prodejem kopírovacích zařízení a tiskáren. Díky vstřícnému přístupu ke klientům pravidelně získává ocenění nejlepšího prodejce značky SHARP CENTRUM Ostrava v Moravskoslezském kraji. Osobní přístup má vedení firmy i k dění na Ostravsku. Společnost SHARP CENTRUM Ostrava je často generálním sponzorem nejrůznějších charitativních akcí. V září 2014 vedení finančně pomohlo Dětskému centru Čtyřlístek při pořádání dvou akcí na oslavu 60. výročí od založení.

Vydáno 20.02.2015
Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.

Toto zajímavé setkání firmy SHARP CENTRUM Ostrava a populární česko-německé zpěvačky Debbi se uskuteční na oslavách 20. výročí založení organizace Církevní středisko volného času sv. Jana Bosky v Havířově v rámci kulturní akce „Don Bosko fest“. Síla této české společnosti SHARP CENTRUM Ostrava tkví nejen v prodeji kopírovacích přístrojů a tiskáren, ale také v její trvalé a systematické práci a ochotě pomáhat dětem, mládeži v ostravském okolí. A je za tuto činnost čím dále více známá a po zásluze vysoce oceňována.

Vydáno 18.06.2013
Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.

Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.

Ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je společností, která již řadu let kraluje ve světě kopírek. Rok 2012 byl dalším úspěšným rokem, kdy byla tato společnost vyhodnocena a oceněna jako nejlepší prodejce značky SHARP na Moravě. Společnost kraluje také v oblasti charitativní práce a tím dává na danou otázku jasnou odpověď - ANO - pomáhejme potřebným, slabým a nejvíce zranitelným.

Vydáno 11.03.2013
Firma  SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se snaží pomáhat, ušetřit a usnadnit provoz organizace CHARITA Ostrava věnováním kopírovacího stroje.

Vydáno 16.11.2012Vydáno 16.11.2012
471 Zhlédnutí
Topováno 24.07.2018

Prodej kopírovacích strojů a tiskáren Sharp

Prodej kopírovacích strojů a tiskáren Sharp

Kopírovací stroje a tiskárny SHARP – poradenství, prodej, servis Ostrava

Pronájem kopírek a tiskáren Sharp

Pronájem kopírek a tiskáren Sharp

Pronájem multifunkčních kopírovacích a tiskových zařízení SHARP v Ostravě

Servis tiskáren a kopírek SHARP

Servis tiskáren a kopírek SHARP

Servis kopírovacích strojů a tiskáren SHARP, zásobování spotřebním materiálem