SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let

Letos v létě je to právě dvacet let, co na českém trhu začala působit společnost SHARP CENTRUM Ostrava, stálice v oblasti prodeje kvalitních kopírek a tiskáren. Od samého jejího začátku stojí za úspěchy firmy její majitel Miloš Völkl, který se sám v oboru kopírovacích zařízení a tiskáren pohybuje již od začátku 90. let. Za dvě dekády jeho firma dokázala mnohé a dnes všeobecně známá značka kopírek a tiskáren nabízí prostřednictvím svých produktů důležitou podporu nejen velkým i menším firmám, tedy svým klientům, ale třeba také dobročinným projektům včetně Charity.

SHARP CENTRUM Ostrava kvalitní kopírky a tiskárny

Absolutní spolehlivost je základ

Od začátků firmy SHARP CENTRUM Ostrava, která začínala se šesti zaměstnanci, uplynulo hodně vody a ledacos se  za tu dobu na tuzemském trhu změnilo. „Podnikání jsme se v devadesátých letech učili za pochodu, žádná školení obchodních dovedností, jako dnes, neexistovala,“ vzpomíná Miloš Völkl . Jak se na „své dítě“, tedy úspěšnou firmu na prodej kancelářské techniky dívá dnes a jaké ctí při své práci principy v době, kdy je kladen enormní požadavek na cenu?

Smlouva musí být srozumitelná a pravidla jasná. Nespolehlivost nevedeme!

Základem každého vztahu SHARP CENTRUM Ostrava a jeho zákazníků je podle Völkla především absolutní spolehlivost a férové jednání, bez těch by to určitě nešlo. Důležitá je taky naprostá srozumitelnost veškerých smluv a jasná pravidla, stejně jako rychlost servisních zásahů. Tím vším se při své práci řídí.

Firma jako velká rodina, která se nebojí pomoci

Tým SHARP Centrum Ostrava momentálně tvoří patnáct lidí fungujících jako velká rodina. Právě spokojené a spolehlivé zaměstnance, kteří se neustále vzdělávají a jsou za svou práci zároveň spravedlivě ohodnoceni, považuje Miloš Völkl za to nejdůležitější v každé firmě. „Naše branže klade velký důraz na spolehlivost a zaváhání se neodpouštějí. Za mou firmou naštěstí stojí lidé, na které se mohu spolehnout ze sta procent,“ říká. Obzvlášť pak vyzdvihuje podporu svého obchodního ředitele a zároveň kamaráda z dětství Vladimíra Doležala, který ve firmě působí od jejího vzniku. „Jeho poctivosti a vysokého morálního kreditu si vážím jak já, tak naši dlouholetí zákazníci,“ dodává Völkl.

Pomoc Charitě i dětským domovům

Protože si SHARP CENTRUM Ostrava uvědomuje svoji společenskou zodpovědnost, snaží se pomáhat i v rámci neziskových projektů. Proto dlouhodobě podporuje Dětské domovy a Dětská centra, ostravskou Charitu nebo spolek Benjamín z Orlové.

Vize do budoucna

A budoucnost firmy? Co se týká postavení na trhu, jsou Miloš Völkl a jeho tým odhodlaní dělat vše pro to, aby byla firma pro své klienty skvělým partnerem a aby si v oblasti prodeje tiskáren a kopírovacích zařízení udržela svůj vysoký standard.

SHARP CENTRUM Ostrava nemá za cíl být největším prodejcem tiskáren a kopírovací techniky na světě, ani trhat rekordy v počtech prodaných strojů, ale své priority vidí jinde, než v získávání těchto pomíjivých úspěchů. „Do budoucna nám záleží hlavně na rozvoji společnosti ve smyslu pomalého, ale stabilního růstu, přičemž primární je zachovat průhlednost spolupráce a skvělých vztahů, které máme jak s našimi zákazníky, tak mezi sebou v rámci firmy,“ říká Miloš Völkl.

Dle vlastních slov majitele by pak jednou rád firmu předal svému dnes rovněž dvacetiletému synovi. Ten ale rozhodně nedostane nic zadarmo – nejprve musí ukázat, co v něm je, jako obchodník v terénu, aby získal dostatečnou praxi pro vedení prosperujícího podniku, který je pro jeho otce a zbytek týmu doslova srdeční záležitostí.

„Úspěch a stabilita společnosti tkví v tom, že pro svého zákazníka udělá cokoli, ale stejně tak jí záleží na svých zaměstnancích, kterým umožňuje jak kariérní, tak osobnostní růst. A přesně takoví chceme být i my,“ dodává Miloš Völkl.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://sharpostrava.cz/

Vydáno 24.07.2015
208 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky
Potřebujete rychle zařídit novou kancelář? Hledáte nejnovější a nejmodernější vybavení? Technicky nenáročné, které bude jednoduché na obsluhu, nebo zařízení, které vydrží vysoké zatížení a bude i nadále spolehlivé? Pak se obraťte na společnost SHARP CENTRUM Ostrava.

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava patří ke společnostem, kterým není lhostejný osud jiných. Proto pomáhá dětem z dětských domovů, konkrétně Dětskému domovu Mašťov.

Co má společné charita a kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.

Co má společné  charita a  kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.
Pro společnost SHARP CENTRUM Ostrava. s.r.o byl rok 2012 velice zdařilým rokem v oblasti prodeje kopírovacích strojů značky SHARP a společnost znovu obhájila svůj post nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě. A v tomto trendu pokračuje i v letošním roce 2013. A Charita Ostrava nedá na tuto ...

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se už téměř 20 let zabývá prodejem kopírovacích zařízení a tiskáren. Díky vstřícnému přístupu ke klientům pravidelně získává ocenění nejlepšího prodejce značky SHARP CENTRUM Ostrava v Moravskoslezském kraji. Osobní přístup má vedení firmy i k dění na Ostravsku. ...

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.
Toto zajímavé setkání firmy SHARP CENTRUM Ostrava a populární česko-německé zpěvačky Debbi se uskuteční na oslavách 20. výročí založení organizace Církevní středisko volného času sv. Jana Bosky v Havířově v rámci kulturní akce „Don Bosko fest“. Síla této české společnosti SHARP CENTRUM Ostrava tkví ...

Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.

Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.
Ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je společností, která již řadu let kraluje ve světě kopírek. Rok 2012 byl dalším úspěšným rokem, kdy byla tato společnost vyhodnocena a oceněna jako nejlepší prodejce značky SHARP na Moravě. Společnost kraluje také v oblasti charitativní práce a ...

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.

Firma  SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se snaží pomáhat, ušetřit a usnadnit provoz organizace CHARITA Ostrava věnováním kopírovacího stroje.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
sharpostrava.cz
Adresa

Adresa

Chocholouškova 1238/9
Ostrava-Moravská Ostrava 702 00

v.dolezal@sharpostrava.cz
+420 596 618 540


Najdete nás také zde:

ARES
captcha