BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy

Masivní dřevěné podlahy, parkety, vlysy, podlahová prkna, Praha

BOMA PARKET s.r.o.
Podlahové studio Praha 4 Nusle
Podlahové studio Praha 4 společnosti BOMA PARKET v soutěži Interiér roku

Širokou nabídkou podlah všeho druhu se zázemím velkoobchodu disponuje podlahové studio společnosti BOMA PARKET na Praze 4-Nuslích. Ničím nerušený výběr podlah, unikátně také dřevěných od českého výrobce ESCO Podlahy, si můžete užít v jeho moderně zařízených prostorách. Letos se toto studio dokonce stalo účastníkem soutěže pro architekty Interiér roku.

Podlahové studio Praha 4 společnosti BOMA PARKET

Moderní podlahové studio Praha 4

Hledáte optimální podlahu, která by splňovala Vaše nejvyšší nároky a požadavky? Pak ji jistě najdeme v podlahovém studiu BOMA PARKET v Nuslích. Díky modernímu prostředí, které se ne náhodou dostalo do soutěže architektů Interiér roku pod záštitou ministra kultury ČR, se budete cítit jako doma a užijete si jak vybírání, tak i nakupování. Můžete zde strávit celé hodiny a nebudete nikým rušeni. Věřte, že člověk potřebuje na takto důležitý krok dostatek času a prostoru, aby se mohl správně rozhodnout, a proto jej dostanete tolik, kolik sami potřebujete.

Podlahové studio v soutěži Interiér roku


Vzorkovna dřevěných podlah ESCO Podlahy

A jaké podlahy podlahové studio BOMA PARKET Nusle nabízí? Jedná se prakticky o všechny typy a druhy podlahových krytin. Najdete zde podlahy vinylové i PVC, dřevěné podlahy, laminátové podlahy i klasické parkety. Unikátní je ale vzorkovna českého výrobce dřevěných podlah ESCO Podlahy, která je, kromě samotného výrobce, jedinou v České republice. Tuto značku také najdete na podlaze studia, a tak jí budete moct vnímat skutečně všemi smysly.

Showroom Boma Parket – moderní styl dá vyniknout nabízenému zboží


Podlahy do každého interiéru

Hledáte-li podlahy od renomovaných výrobců do každého interiéru, elegantní a lehce udržovatelné, pak jste na správné adrese. Podlahové studio BOMA PARKET se zázemím velkoobchodu Vám nabízí ničím nerušený výběr v příjemném prostředí i poradenské služby. V případě zájmu si také vy přijďte vybrat podlahu do moderního prostředí jednoho z "Interiérů roku"!Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bomaparket.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4

Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4

Nerušený výběr podlahy do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, pracovnu či koupelnu zažijete v podlahovém studiu společnosti Boma parket s.r.o. na Praze 4. Studio je určené pro výběr podlah do domů, bytů, ale také firem a kanceláří. Dobře se v něm cítí ženy, muži i profesionálové z řad architektů a podlahářských firem.

Vydáno 25.01.2016Vydáno 08.11.2017
56 Zhlédnutí
Topováno 12.09.2018

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Laminátové podlahy Egger, Parador - odolné plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy a parkety nejvyšší kvality od společnosti BOMA PARKET

Vinylové a PVC podlahy

Vinylové a PVC podlahy

Vinylové podlahy Wineo, DesignArt, Kingfloor, Parador, PVC podlahy GERFLOR