Čistící a ošetřovací prostředky pro laminátové podlahy, impregnace, odstranění skvrn

DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Čistící a ošetřovací prostředky pro laminátové podlahy, impregnace, odstranění skvrn

DEMA DEKOR CZ s.r.o.
Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Potřebujete dokonale vodivou podlahu? Máte strach o podlahu? Myslíte si, že se rychle zničí? Každá nesprávně udržovaná podlaha podléhá velice rychle zkáze, obzvlášť v namáhavém prostředí, kde prochází zatěžkávacími zkouškami každý den. Ovšem možná jste zatím ještě nevěděli, že čištění ESD podlah není náročné a že renovace povrchu ESD podlahovin je možné provést vodivými barevnými nebo transparentními ESD laky od firmy Dr. Schutz Group. Snadno ji zprostředkuje firma DEMA DEKOR CZ s.r.o., která působí po celé ČR i na Slovensku.

Lité podlahy cementové, epoxidové a polyuretanové, DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Systémů ochranných nátěrů pro ESD podlahy je hned několik

Moc dobře víme, jak je důležitá funkčnost ESD podlahy. Systémy proto musí splňovat požadavky norem, povrch musí být snadno čistitelný a udržovatelný a musí vydržet všechny typy zatížení. Především by měl pokud možno co nejdéle opticky dobře vypadat. Dr. Schutz ESD PU Systémy chrání podlahu a udržují dlouhodobě její vodivost.

Využijte služby naší firmy


Systém ESD Medicoat – ochrana povrchu a udržení vodivosti

V jakých prostředích můžete použít tento ochranný nátěr? Hodí se zejména pro vodivé podlahoviny z PVC, vodivé linoleum a vodivé epoxidové silnovrstvé podlahové systémy s hladkým povrchem a dobrou vodivostí. Vzhledem k vysoké chemické odolnosti je doporučen především pro klinické prostory s častým působením dezinfekčních prostředků. Jeden nátěr ochrání povrch a významně zjednoduší běžné denní čištění.

Postaráme se o ESD podlahu – vyčistíme a renovujeme


Systém ESD Color Base a ESD Base Coat – barevná změna povrchu a vylepšení vodivých vlastností

Mezi další známé produkty se řadí transparentní základní vodivý lak ESD Base Coat a barevný vodivý lak ESD Color Base – 10 základních barev a další odstíny dle RAL na zakázku. Tyto dva ESD laky dokáží významně vylepšit vodivost celého systému, úplně změnit barevně optiku povrchu a prodloužit tak životnost vodivé podlahy až o 10 let. Společně s finálními krycími laky ESD Medicoat a ESD Topcoat tvoří ucelené systémy ochrany vodivých elastických podlahovin (PVC, linoleum) a vodivých epoxidových litých podlahových systémů.


Systém ESD Cleaner – dokonalé denní čištění

V komplexním balíčku produktů pro údržbu ESD podlah nesmí chybět také systémový produkt na běžné denní čištění – ESD Floor Cleaner. Čisticí koncentrát, který se používá pro běžné denní strojové nebo manuální čištění podlahovin a je vhodný také pro čištění po ukončení pokládky vodivých podlah.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dema-dekor.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.

Vydáno 08.07.2016
Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Renovace podlah je jistě lepším nápadem než jejich výměna. Často ušetříte až 50 % nákladů. Navíc to má další výhody, nemusíte rušit provoz, nečeká vás žádná špína ani bourání. Přitom budete mít opět hezkou a kvalitní podlahu, která bude mít dlouhou životnost a bude se i nadále snadno a lehce udržovat v čistotě. To všechno zaručí Dr. Schutz PU Color.

Vydáno 10.08.2017
Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Potřebovala by vaše podlaha důkladné vyčištění, oživení nebo nový nátěr? Obraťte se na společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která se specializuje na čištění a renovace podlah a povrchů všech druhů. Je jedno, zda potřebujete zrenovovat vinylovou, dřevěnou či kamennou podlahu v interiéru nebo různé venkovní povrchy. Díky kvalitnímu systému produktů dokáží vyškolení a certifikovaní realizační technici DemaServis najít řešení pro každý typ podlahy a povrchu.

Vydáno 11.07.2016
Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Značka eukula představuje komplexní nabídku přípravků, určených pro povrchovou úpravu a péči o dřevěné a korkové podlahy. Sortiment zahrnuje systém laků na vodní bázi, laků na bázi rozpouštědel i systémy olejů a čisticích a ošetřovacích prostředků. Produkty značky eukula jsou určeny primárně pro profesionální použití a zajistí ideální ochranu a péči pro parkety i podlahy z korku. Výhradním prodejcem produktů této značky je společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Vydáno 13.07.2016
Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Už vaše podlahy ztratily punc novoty? Díky renovačním nátěrům a impregnačním nástřikům Dr. Schutz budou vypadat opět jako nové. Nezáleží na tom, používáte-li v domácnosti podlahu z linolea, kaučuku, koberce, PVC, vinylu či litého cementu, epoxidu, polyuretanu a dalších materiálů, produktové systémy Dr. Schutz zahrnují speciální přípravky pro všechny typy. Již bezmála 20 let se renovací nejrůznějších povrchů zabývá společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která je výhradním dovozcem produktů německé firmy CC-Dr. Schutz GmbH.

Vydáno 15.07.2016
Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Znojemská společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradním dovozcem vysoce kvalitních a účinných produktů na čištění a ošetřování podlahovin a povrchů. Portfolio tvoří značky Dr. Schutz®, eukula® a Finalit®. Nejčastější potíže, které uživatelé při čištění podlah řeší, bývá opticky nehezký, šmouhatý a flekatý povrch, který na dotek nebo došlap trošku lepí a rychle se špiní. V tomto povídání si přiřadíme k nejčastějším podlahám optimální a ideální čisticí prostředky, které netvoří žádný zbytkový mikrofilm, jsou vyráběny na bázi vysoce kvalitních povrchově účinných látek a podlahy mají po jejich užívání krásný optický vzhled.

Vydáno 22.08.2016Vydáno 13.12.2017
59 Zhlédnutí

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Dr. Schutz produkty pro čištění a ochranu vinylu, linolea, kaučuku i koberců

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy s přípravky Dr. Schutz a Eukula

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ošetření betonu, kamene a dlažby Dr. Schutz a Finalit