Výroba pletených reklamních čepic a šál

Toužíte po šále nebo čepici s názvem oblíbené hudební skupiny? Přemýšlíte, jak originálně propagovat vaši firmu? Každý skvělý nápad přispívá nejen ke kvalitní a originální reklamě, ale také k vysněnému úspěchu. Reklamních předmětů a propagačních materiálů je všude kolem nás spousta. Většinou se jedná o drobnosti v podobě klíčenek, hrníčků či plakátů. Ale vy potřebujete něco, co budou lidé nosit a ještě jim to bude slušet. Třeba pletené čepice nebo šály, na kterých se doslova vyjímá název vaší firmy, skupiny, zpěváka nebo sportovního klubu. A abyste si je nemuseli uplést sami, tak o to se postará česká firma PLETEX s.r.o., Třebíč.

Výroba pletených  čepic a šál na zakázku, PLETEX s.r.o.

Pletené výrobky pro obchody i na zakázku

Společnost PLETEX s.r.o. má na trhu tradici již od roku 1993. Jedná se o českou výrobní společnost se zaměřením na originální a cenově přijatelné pletené výrobky od čepic a šálů až po rukavice v dámském, pánském i dětském provedení. Firma vyrábí kolekce pro obchody i na zakázku dle konkrétních požadavků zákazníků. V případě pletení na zakázku se jedná o zákazníky z reklamních agentur, sportovních klubů, firem, fanshopů a hudebních skupin. Důraz je kladený na originalitu, propracovaný design a také kvalitní materiály. Podle výsledků je vidět, že firma pleteným výrobkům opravdu rozumí a dokáže splnit i náročné požadavky zákazníků. Díky e-shopu nepřijdou o kvalitní pletené výrobky ani soukromí zákazníci, kde si můžou koupit třeba jen jeden kus.

Představy upletené na míru


Dámské, pánské i dětské čepice

Díky sledování módních trendů se firma snaží vyrábět čepice, které splňují veškeré představy a estetický design včetně zakomponování loga firmy, skupiny, atd. jako skvělé reklamy a propagace. V případě dámských pokrývek hlavy jde především o výrobky ze silných přízí a kromě pletených čepic si dámy přijdou na svoje i v podobě klobouků a kšiltovek. Ani vášnivé sportovkyně nepřijdou o možnost zakoupení pletené pokrývky hlavy, protože pro ně jsou připravené kvalitní sportovní čepice z funkčních materiálů. Velice oblíbené jsou u žen, mužů i dětí čepice s bambulí a konkrétně s bambulí z umělé kožešiny a to i v pastelových barvách. Ani pánové v tomto případě nepřijdou zkrátka a i pro ně jsou připravené skvělé pletené kousky klasické nebo také vzorované a to i ve větších velikostech. Výhodou je jejich pružnost a přizpůsobení se každé hlavě. Velice moderní a oblíbené jsou verze s kšiltem, například „radarky“ či „M*A*S*H*-ovky“ nebo lidové pánské zmijovky s kšiltem. Ani nejmenší zákazníci nejsou výběrem ochuzení, protože právě pro ně vždy kolekce dětského sortimentu prochází inovací. Z obsahu si vyberete nádherně dětské kousky pro kojence, předškoláky, školáky i teenagery. Velké oblíbenosti se těší například varianty zvířecí jako sovičky, medvídci a podobně, které mají ručně háčkované aplikace. Dalším dětským sortimentem jsou také čepice, šátky a kšiltovky bavlněné a dokonce i s výšivkami. Kromě pletených čepic a šálů patří do výroby firmy také pletené rukavice prstové, palcové a s fleecovou podšívkou, nákrčníky, čelenky či celé soupravy. Díky širokému sortimentu pletené výroby si pro svůj reklamní záměr vyberete různé dostupné varianty a oslovíte široké spektrum potencionálních zákazníků.

Moderní kulichy pro všechny


Kvalitní materiály pro výrobu pestrého sortimentu

Nejen originální a estetický design se těší vysoké oblíbenosti, ale také kvalitní materiály, které firma pro svoji výrobu používá. Jedná se o materiály certifikované na hygienickou nezávadnost a splňující požadavky i pro děti do 3 let. V případě dětských bavlněných čepic jde o úplet české výroby složený z 95% bavlna a 5% elastan. Dále firma používá materiály jako Akryl, Akryl+Mohér, Polycolon, Climayarn, Wallis, Merino, Micro fleece. Micro fleece je většinou používaný jako kvalitní a příjemná podšívka čepic a rukavic.

Široký sortiment pletených výrobků


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pletex.cz

Vydáno 08.01.2018
284 Zhlédnutí
Topováno 28.05.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Česká firma PLETEX: výroba pletených čepic na zakázku

Česká firma PLETEX: výroba pletených čepic na zakázku
Hledáte pletenou čepici, která vás v zimě zahřeje, a navíc vypadá skvěle? Obraťte se na firmu PLETEX s.r.o., výroba pletených čepic je totiž naší parketou. Ať už potřebujete čepice na normální nošení, reklamní čepice či pletené klubové čepice, vyberte si v našem katalogu nebo si je u nás nechte ...

Výroba reklamního oblečení pro sportovní kluby a značky

Výroba reklamního oblečení pro sportovní kluby a značky
Prezentace sportovního klubu nebo fandění oblíbenému sportovnímu týmu sebou přináší také různé reklamní předměty. Jejich vyniknutí záleží hlavně na originalitě a provedení a nejlepší je něco co můžete nosit třeba na sobě. Jako třeba čepice nebo šály. A abyste mohli prezentovat konkrétní klub, stačí ...
PODSTRÁNKY

Pletené čepice

Pletené čepice
Pletené čepice, klobouky, kulichy v různých barvách a vzorech i na zakázku

Čepice, šály, rukavice

Čepice, šály, rukavice
Pletené čepice, šály, čelenky, rukavice, nákrčníky, pletené soupravy – výroba a prodej

Reklamní čepice a šály

Reklamní čepice a šály
Pletené čepice a šály s firemním logem, pletené reklamní předměty, zakázková výroba a prodej
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PLETEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PLETEX s.r.o.
www.pletex.cz
Adresa

Adresa

Hrotovická 1202
Třebíč 674 01

pletex@pletex.cz
+420 568 844 537


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha