Pletené čepice, klobouky, kulichy v různých barvách a vzorech i na zakázku

Pletené čepice z velmi kvalitních a příjemných materiálů, čepice a kulichy pro ženy, děti, muže, v široké barevné škále, různých tvarů a velikostí, vyrábí již od roku 1993 česká firma PLETEX s.r.o. Nejenže Vás naše pletené čepice a pletené doplňky v zimním období zahřejí, navíc se v nich budete cítit skvěle, pleteme klasické jednobarevné čepice, ale i čepice v různých barevných kombinacích a vzorech. Pletené čepice a pletené doplňky si můžete vybrat v našem katalogu, ale zabýváme se i zakázkovou výrobou, takže upleteme čepice i jiné pletené zboží přesně podle Vašeho návrhu.

Pánská pletená čepice radarka, PLETEX s.r.o.

Dámské pletené čepice z acrylu a mohéru, pletené klobouky, čepice s bambulí

Velkou část naší produkce představují dámské pletené čepice. Naši kolekci pletených pokrývek hlavy neustále doplňujeme o nové pletené čepice a pletené klobouky podle nejnovější módy. Z velmi kvalitních materiálů acrylu a mohéru, ale i ze silných přízí zhotovujeme pletené kšiltovky, pletené klobouky, čepice a čelenky. Nahlédněte do našeho nabídkového katalogu a vyberte si model, ve kterém se budete cítit dobře. Nově jsme do nabídky zařadili dámské pletené čepice s bambulí z umělé kožešiny. Pletené čepice hladké, vzorované, kloboučky s pletenou ozdobou i bez, v pestré paletě barev si můžete vybrat z našeho katalogu nebo Vám podle Vašich představ upleteme čepice i jiné doplňky na zakázku.

Dámské pletené čepice, PLETEX s.r.o.


Čepice pro muže s kšiltem i bez, sportovní čepice dámské i pánské

Reagujeme i na poptávku po sportovních čepicích, které pleteme z funkčních směsových materiálů MERINO vlny a polypropylenu. Nejen dámy, ale i pánové si určitě vyberou z naší bohaté kolekce jednobarevných i vzorovaných pletených čepic z pružných a velmi příjemných materiálů. Pleteme i pánské čepice s kšiltem ve variantě typu "M*A*S*H-ovky" nebo "radarky". A jestliže sháníte pánskou čepici zmijovku, tak navštivte náš e-shop www.kulichy.cz, určitě si vyberete vzor, barvu, čepici zmijovku bez kšiltu nebo s kšiltem.

Pánské pletené čepice, PLETEX s.r.o.


Pletené čepice pro děti s dětskými motivy, čepice s ručně háčkovanými aplikacemi

Velice rádi a ve velkém výběru pleteme čepice pro naše nejmenší zákazníky. Zhotovujeme dětské čepice všech velikostí. V pestrých barvách, s nápaditými vzory nabízíme v našem katalogu pletené čepičky pro kojence i čepice pro větší děti s oblíbenými motivy. Vyjdeme vstříc i Vašim požadavkům a upleteme čepice v barvách i aplikacích na přání. Dětské pletené čepice mají podšívku z kvalitního hebkého mikrofleecu. Pro mladé slečny na pletené čepice aplikujeme ručně háčkované dekorace. Opět si můžete vybrat z našeho katalogu, nebo nám zašlete svůj nákres a my vypracujeme grafický návrh, jestliže se Vám náš návrh bude líbit, nejprve upleteme vzorek, a poté Vámi požadované množství.

Čepice pro děti s dětskými motivy, PLETEX s.r.o.


PODSTRÁNKY

Pletené čepice

Pletené čepice
Pletené čepice, klobouky, kulichy v různých barvách a vzorech i na zakázku

Čepice, šály, rukavice

Čepice, šály, rukavice
Pletené čepice, šály, čelenky, rukavice, nákrčníky, pletené soupravy – výroba a prodej

Reklamní čepice a šály

Reklamní čepice a šály
Pletené čepice a šály s firemním logem, pletené reklamní předměty, zakázková výroba a prodej
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PLETEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PLETEX s.r.o.
www.pletex.cz
Adresa

Adresa

Hrotovická 1202
Třebíč 674 01

pletex@pletex.cz
+420 568 844 537


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha