Stavební firma OSP spol. s r.o.
Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov

Stavební firma OSP spol. s r.o. sídlí v Moravském Krumlově. Jako stavební společnost se zaměřují samozřejmě na stavební činnost. Působí na jižní Moravě, Vysočině a na mnohých dalších místech naší republiky. Mezi jejich další hlavní činnosti patří i výstavba střech. Zajistí vazníky, jejich dodávku i realizaci nebo další stropní konstrukce. Působí zejména v oblasti Znojma, Mikulova nebo také v Brně-venkově.

Dodávka a realizace vazníků, Brno venkov, Znojmo, Mikulov

Střecha pro váš domov

Střecha je nedílnou součástí každého domova. Zřejmě nikdo by si nedokázal představit dům bez střechy a proto je toto řemeslo tak oblíbené. Jenomže střechu si jen málokdo dokáže postavit sám, protože i tato práce má svá úskalí a také specifika, která se musejí dodržovat. Proto je zde naše společnost, Stavební firma OSP spol. s r.o., která zajistí střechu pro jakýkoliv rodinný dům, kancelář, továrnu, průmyslový objekt nebo i pergolu. Spolehlivě zařídíme výstavbu jakékoliv střechy dle přání zákazníka. Zajistíme vazníky, jejich realizaci a celkovou pevnou střešní konstrukci. Používáme produkty od spolehlivé a férové firmy, která má dlouholetou tradici. Vše za nejnižší možnou cenu.

Projekční činnost, stavební práce, postavení střechy, zajištění oken a dveří nebo koupelny. Pomůžeme i s interiérem


Rekonstrukce či výstavba nové střechy?

Novou střechu volíme hned z několika důvodů. Buďto se může jednat o výstavbu nového domu, čili novostavby, ať už školy, školky, průmyslového objektu, administrativní budovy nebo v neposlední řadě rodinného domku, nebo se jedná o rekonstrukci stávajícího objektu. V obou případech je možné spolehnout se na naši profesionalitu, zručnost a zkušenost. Zajistíme materiál za velmi nízkou cenu a použijeme jen ty nejkvalitnější materiály. Stavíme a rekonstruujeme střechy ploché i šikmé. Není pro nás problém vytvořit vám na zahradě krásnou pergolu na klíč. Poradíme s nejvhodnějším řešením a dbáme vždy na preciznost provedení a dlouhou životnost dané střechy. Našim výsledkem bývá kvalitní a funkční střecha, která bude mít dlouhodobou životnost.

Střecha, která vám vydrží po celý život


Střecha bez starostí

Naše společnost disponuje vlastními odborníky. V našich řadách proto najdete jen ty nejlepší tesaře, klempíře nebo pokrývače. Střechám se věnujeme opravdu dlouhou dobu. Máme mnoho cenných zkušeností a znalostí a kromě toho pracujeme s nejmodernějšími technologiemi. Nevyžadujeme žádné zálohy předem, peníze stačí dodat až po postavení střechy. Vyřídíme veškeré potřebné náležitosti, žádné zbytečné papírování vás nečeká. Vypracujeme projekt a zadáme jej našim zkušeným dělníkům. Stále se snažíme plnit vaše požadavky. Velkou výhodou je i velice nízká cena.

Nevyžadujeme zálohy, máme vždy tu nejlepší cenu, s výstavbou střechy nemáte žádné starosti, máme zkušený tým a používáme nejmodernější technologieVíce informací naleznete na našich stránkách  https://osp-mk.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci

Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci

Plánujete stavbu či opravy jakéhokoli objektu, ale žádná stavební firma vám nenabízí férové podmínky? Setkáváte se s tím, že po vás chtějí projekční kanceláře nebo stavební firmy dopředu zálohy za něco, co jste ještě ani neviděli? Na takové podmínky nemusíte přistupovat. Obraťte se na firmu OSP spol. s r.o. a plaťte pouze za to, co reálně dostanete.

Vydáno 23.11.2015
Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků

Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků

Ať už se chystáte provést rekonstrukci staré střechy nebo postavit střechu novou, stojí před vámi důležitý úkol – vybrat firmu, která realizaci střechy zajistí. Pokud je pro vás při výběru důležitá historie a zkušenosti dané firmy, spokojenost klientů i nízká cena, firma OSP spol. s r.o., sídlící v Moravském Krumlově, je jasnou volbou. Působí na trhu více než 20 let, má za sebou několik stovek staveb a současně i spokojených klientů.

Vydáno 25.11.2015
Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov

Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov

Stavební firma OSP spol. s r.o. má za sebou úspěšnou historii plnou převratů a zvratů. Do nynější podoby se vypracovala velkou snahou a vysokou pílí a díky tomu může v letošním roce oslavit výročí 25 let od svého vzniku.

Vydáno 09.03.2018
Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu

Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu

Abychom mohli svým zákazníkům nabídnout nejmodernější technologie, stále sledujeme nejnovější trendy ve stavebnictví. Novinkou mezi našimi produkty jsou samonivelační cementové lité potěry. Tento nově vyvinutý materiál na bázi cementového pojiva, vyrábíme ve své vlastní plně automatizované betonárně. Naše firma, Stavební firma OSP spol. s.r.o., sídlí v Moravském Krumlově. Samonivelační cementové lité potěry samozřejmě nejsou jediným námi nabízeným produktem. Velmi žádané jsou také dřevěné příhradové vazníky. Vyznačují se velkou variabilitou, takže jistě budou vyhovovat i půdorysu vaší střechy.

Vydáno 04.05.2017
Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny

Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny

Návrh a realizace nové koupelny jsou opravdovou alchymií. Vyžadují na mnohdy malém prostoru jednotlivé prvky přizpůsobit tak, aby působily dobrým estetickým dojmem a současně byly funkční po stránce praktické. Firma OSP spol. s r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti stavebnictví a disponuje také koupelnovým studiem. Pod vedením profesionálních designerů i řemeslníků bude koupelna skvostem vašeho stavení.

Vydáno 01.12.2015
Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP

Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP

Chcete jen provést zateplení vašeho domu, či opravu fasády? Nebo byste si rádi nechali postavit na klíč celý dům? Stavební firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá realizací staveb širokého spektra. Ať už potřebujete provést rekonstrukci nebo výstavbu domu, sportovní či průmyslové haly případně stavbu občanské vybavenosti, firma OSP splní všechna vaše očekávání.

Vydáno 06.12.2015
Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova

Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova

Chystáte se stavět? Bez stavebního materiálu se neobejdete. Při nákupu se přitom zaměřte na kvalitu stavebního materiálu a betonu a také na cenu. Firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově je na trhu v oblasti stavebnictví již přes 20 let a garantuje dodání materiálů za nejnižší ceny. Současně patří mezi nejerudovanější. Disponuje vlastní betonárnou a vlastním velkoobchodem stavebnin a díky nadstandardním poskytovaným službám vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.

Vydáno 20.11.2015Vydáno 03.04.2018
85 Zhlédnutí
Topováno 27.09.2018

Stavební firma

Stavební firma

Stavební firma OSP, realizace bytových a průmyslových staveb, nová výstavba i rekonstrukce

Koupelnové studio

Koupelnové studio

Realizace koupelny na klíč, koupelnové studio, stavební a řemeslné práce ve vysoké kvalitě

Betonárna

Betonárna

Betonárna, certifikované betonové směsi, stavebniny a odborné poradenství