SAN SERVICE, s.r.o.
Zajištění konferenčního servisu v ČR
Konference, kongresy

Konference, kongresy

Konference a kongresy, technické vybavení, tlumočení, catering

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení a osvětlení všech druhů společenských akcí

Projekce, interakce, hlasování

Projekce, interakce, hlasování

Projekční a hlasovací technika, interakce během jednání a prezentacíVydáno 16.03.2018
20 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2018

Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.

Ozvučení Praha, SAN SERVICE, s.r.o.

Jsme k dispozici zkrátka všem

Firma funguje již od roku 1990 a zaměřuje se na překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo i cateringové služby všeho druhu. Vždy nejprve vypracujeme kalkulaci, následně vybereme vhodné vybavení, zařízení a další služby dle vaší potřeby. Kdykoliv poradíme a vše rádi zařídíme. Pracujeme pohotově, přesně a precizně.

Zajistíme jakoukoliv techniku pro vaši akci


Co nabízíme?

Nabízíme opravdu široké spektrum služeb, jako jsou překlady a tlumočení. Zajistíme také tlumočnickou techniku a ostatní vybavení. Mezi další služby se řadí ozvučení akcí, ozvučovací a projekční technika. Hlasovací zařízení, audio a video technika, počítače, vybavení pro scénu a zajištění pódia, to vše hravě zvládneme. A v neposlední řadě jsou to všelijaké dobroty, čili gastro, catering, ale také příjemné a půvabné hostesky, případně kvalitní technický personál.

Skvělé osvětlení i ozvučení


Nejmodernější spolehlivá technika

Oplýváme nejmodernějším technickým vybavením, a proto zajistíme bezproblémový chod jakékoliv akce. Technické vybavení můžeme také pronajmout. Zajistíme počítačové vybavení, notebooky, tablety, tiskárny, kopírky a faxy. To vše pro školení, prezentace nebo i soutěže.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.san.cz