SAN SERVICE, s.r.o.
Zajištění konferenčního servisu v ČR
Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE

Základem každého podnikání nebo veřejné činnosti je dát o sobě vědět. Říká se, že špatná reklama je taky reklama, ale my v SAN SERVICE máme jiný názor. Prezentace firmy, občanské společnosti nebo jakéhokoliv sdružení by měla být perfektní. A to je naše motto. Právě proto s námi spolupracují významní partneři, kteří se na nás rádi spoléhají.

Konference na míru

Kongresy a konference, které zanechají dojem

SAN SERVICE pořádá nejrůznější konference a kongresy i s mezinárodní účastí, firemní prezentace a večírky, workshopy, tiskové konference a spoustu dalších akcí s velkou účastí. Za dobu svého působení a díky bohatým zkušenostem jsme se vypracovali na absolutní špičku, co se týče pořádání nejrůznějších akcí. O tom, že patříme mezi nejlepší, svědčí i fakt, že s námi spolupracují jen ti nejlepší. Pořádáme proto akce pro významné české i světové společnosti.

Pořádání kongresů a konferencí se vším všudy


Partnerství dělá výborná spolupráce

Události velkých rozměrů probíhají díky SAN SERVICE bez problémů. Proto pořádáme akce nejvyšší státní úrovně, jako například i kongresy ODS. Technicky jsme zajišťovali také Summit EGS24. Spolupracovali jsme s českou vládou v době českého předsednictví v Radě EU a zajišťovali jsme tiskové konference s účastí mnoha českých i evropských státníků. Pro tyto akce jsme proto poskytli i tlumočnické zařízení. Poskytli jsme také tlumočení a video systémy pro konferenci Fóra 2000, které se zúčastnil i Václav Havel.

U konzervativních akcí více než kde jindy vynikne i ta sebemenší nedokonalost. V případě pořádání takové akce společností SAN SERVICE ale nic takového nehrozí. Pokud se objeví nějaký problém, díky našim zkušenostem a dovednostem ho dokážeme okamžitě odstranit, takže publikum nezpozoruje žádné rušivé elementy.


Komerční akce plné efektů

Specializujeme se ale také na pořádání akcí s komerčním záměrem. Zajišťovali jsme například tlumočení a video systémy pro jubilejní ročník České miss 2014, která se konala v divadle Karlín. Podíleli jsme se i na zajištění festivalu Zlatá Praha v paláci Žofín. Zde jsme poskytli tlumočnické kabiny a konferenční systémy. Mezi naše klienty patří i obchodní řetězec Tesco, který díky nám představil první mlékomat svého druhu. Špičkovou prezentaci zajišťovanou firmou SAN SERVICE využila i farmaceutická společnost GlaxoSmithKlein nebo kosmetická společnost L´Oréal. Technicky jsme se podíleli i na představení nového typu vozu Chevrolet ORLANDO.

Více informací o společnosti SAN SERVICE najdete na webových stránkách www.san.czVíce informací naleznete na našich stránkách  https://san.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.

Vydáno 15.07.2016
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.

Vydáno 03.02.2015
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.

Vydáno 01.11.2016
Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha

Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha

Pořádáte koncert, konferenci, sportovní nebo jinou velkou společenskou akci? Máte na starosti významný firemní večírek? Pak se vám jistě budou hodit služby firmy SAN SERVICE s.r.o. sídlící v Praze. Postaráme se o projekci i osvětlení, podle vašeho zadání vybereme to nejvhodnější vybavení na míru, se vším vám poradíme a veškerou techniku vám také můžeme zapůjčit.

Vydáno 20.12.2016
Technika pro akce Praha

Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.

Vydáno 16.03.2018
Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Chystáte se pořádat koncert, konferenci, sportovní událost nebo jinou více či méně veřejnou akci? Ať už budete mít vše do posledního detailu naplánováno, špatné ozvučení a osvětlení může celkový dojem z akce pokazit. Využijte služeb profesionálů, kteří se postarají o kompletní ozvučení i osvětlení akcí různého rozsahu.

Vydáno 20.01.2016
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.

Vydáno 29.08.2014
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.

Vydáno 26.02.2014Vydáno 05.09.2014
270 Zhlédnutí
Topováno 02.04.2018

Konference, kongresy

Konference, kongresy

Konference a kongresy, technické vybavení, tlumočení, catering

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení a osvětlení všech druhů společenských akcí

Projekce, interakce, hlasování

Projekce, interakce, hlasování

Projekční a hlasovací technika, interakce během jednání a prezentací