SAN SERVICE, s.r.o.
Zajištění konferenčního servisu v ČR




Konference, kongresy

Konference, kongresy

Konference a kongresy, technické vybavení, tlumočení, catering

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení a osvětlení všech druhů společenských akcí

Projekce, interakce, hlasování

Projekce, interakce, hlasování

Projekční a hlasovací technika, interakce během jednání a prezentací



Vydáno 05.09.2014
300 Zhlédnutí
Topováno 02.04.2018

Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE

Základem každého podnikání nebo veřejné činnosti je dát o sobě vědět. Říká se, že špatná reklama je taky reklama, ale my v SAN SERVICE máme jiný názor. Prezentace firmy, občanské společnosti nebo jakéhokoliv sdružení by měla být perfektní. A to je naše motto. Právě proto s námi spolupracují významní partneři, kteří se na nás rádi spoléhají.


Kongresy a konference, které zanechají dojem

SAN SERVICE pořádá nejrůznější konference a kongresy i s mezinárodní účastí, firemní prezentace a večírky, workshopy, tiskové konference a spoustu dalších akcí s velkou účastí. Za dobu svého působení a díky bohatým zkušenostem jsme se vypracovali na absolutní špičku, co se týče pořádání nejrůznějších akcí. O tom, že patříme mezi nejlepší, svědčí i fakt, že s námi spolupracují jen ti nejlepší. Pořádáme proto akce pro významné české i světové společnosti.

Partnerství dělá výborná spolupráce

Události velkých rozměrů probíhají díky SAN SERVICE bez problémů. Proto pořádáme akce nejvyšší státní úrovně, jako například i kongresy ODS. Technicky jsme zajišťovali také Summit EGS24. Spolupracovali jsme s českou vládou v době českého předsednictví v Radě EU a zajišťovali jsme tiskové konference s účastí mnoha českých i evropských státníků. Pro tyto akce jsme proto poskytli i tlumočnické zařízení. Poskytli jsme také tlumočení a video systémy pro konferenci Fóra 2000, které se zúčastnil i Václav Havel.

U konzervativních akcí více než kde jindy vynikne i ta sebemenší nedokonalost. V případě pořádání takové akce společností SAN SERVICE ale nic takového nehrozí. Pokud se objeví nějaký problém, díky našim zkušenostem a dovednostem ho dokážeme okamžitě odstranit, takže publikum nezpozoruje žádné rušivé elementy.

Komerční akce plné efektů

Specializujeme se ale také na pořádání akcí s komerčním záměrem. Zajišťovali jsme například tlumočení a video systémy pro jubilejní ročník České miss 2014, která se konala v divadle Karlín. Podíleli jsme se i na zajištění festivalu Zlatá Praha v paláci Žofín. Zde jsme poskytli tlumočnické kabiny a konferenční systémy. Mezi naše klienty patří i obchodní řetězec Tesco, který díky nám představil první mlékomat svého druhu. Špičkovou prezentaci zajišťovanou firmou SAN SERVICE využila i farmaceutická společnost GlaxoSmithKlein nebo kosmetická společnost L´Oréal. Technicky jsme se podíleli i na představení nového typu vozu Chevrolet ORLANDO.

Více informací o společnosti SAN SERVICE najdete na webových stránkách www.san.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.san.cz