Zapůjčení techniky na konference a školení – tiskárny, notebooky, audio-video

SAN SERVICE, s.r.o. Zajištění konferenčního servisu v ČR

Zapůjčení techniky na konference a školení – tiskárny, notebooky, audio-video

SAN SERVICE, s.r.o.
Zajištění konferenčního servisu v ČR
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.

Tlumočnické služby

Kompletní zajištění malých i velkých konferencí a kongresů

Díky týmu profesionálů z různých oblastí je společnost SAN SERVICE flexibilní a dynamická. Během svého působení na trhu má za sebou pořádání akcí různého charakteru a rozměru, od malých po extrémně velké kongresy, konference či semináře. V minulosti pořádala semináře pro podnikatele, lékaře, ale také např. akce pro prezidenta ČR.

Tlumočnické a překladatelské služby, pořádání konferencí a kongresů


Úspěch společnosti spočívá v komplexnosti služeb

Jen díky komplexním službám, které společnost poskytuje, může dosahovat takové kvality a stát na předních příčkách v tomto odvětví. Profesionální tým po konzultaci a kalkulaci zajistí:

- Tlumočnické a překladatelské služby – tato činnost je pro společnost stěžejní. Disponuje nejmodernější tlumočnickou technikou, která umožňuje překlady až do 32 světových jazyků. Služby tohoto charakteru zajišťují tlumočníci a překladatelé, kteří mají mnohaleté zkušenosti se simultánním i konsekutivním tlumočením. Tlumočení se uskutečňuje v kabinách, které odpovídají přísným mezinárodním normám.

- Projekce, ozvučení a osvětlení – společnost rovněž disponuje vybavením pro profesionální projekci, ozvučení i osvětlení. Na kvalitě této techniky a profesionální obsluze stojí veškerá konference, kongres i seminář. To si SAN SERVICE uvědomuje, proto dbá na dodržování nejvyšší kvality ve všech oblastech.

- Catering – ať už je třeba během pořádané akce zajistit drobné občerstvení či velký raut, SAN SERVICE se o to postará. Spolupracuje s řadou ověřených dodavatelů potravin, kteří zajistí i veškeré nádobí a gastro zařízení.

- Další služby – pro maximální komplexnost služeb, které mohou být během pořádání akcí potřebné, zajišťuje společnost také písařské služby, kompletní zajištění pódia, interakci (bezdrátové hlasovací zařízení) či další technické vybavení (počítače, tiskárny ad.).

Pořádáte konferenci, seminář či kongres? Společnost SAN SERVICE vše zařídí


Odborné poradenství a konzultace akcí s mezinárodní účastí

Kromě samotné realizace akcí s mezinárodní účastí nabízí společnost SAN SERVICE také odborné poradenství a konzultace. Dle zadání nejprve vypracuje kalkulaci a společně s klientem vybere patřičné vybavení a rozsah služeb. Chcete-li mít pořádání seminářů, konferencí, kongresů a dalších akcí bez starostí a bez obav, obraťte se na profesionála, který se oboru věnuje více než 25 let.Více informací naleznete na našich stránkách  https://san.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.

Vydáno 15.07.2016
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.

Vydáno 03.02.2015
Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha

Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha

Pořádáte koncert, konferenci, sportovní nebo jinou velkou společenskou akci? Máte na starosti významný firemní večírek? Pak se vám jistě budou hodit služby firmy SAN SERVICE s.r.o. sídlící v Praze. Postaráme se o projekci i osvětlení, podle vašeho zadání vybereme to nejvhodnější vybavení na míru, se vším vám poradíme a veškerou techniku vám také můžeme zapůjčit.

Vydáno 20.12.2016
Technika pro akce Praha

Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.

Vydáno 16.03.2018
Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Chystáte se pořádat koncert, konferenci, sportovní událost nebo jinou více či méně veřejnou akci? Ať už budete mít vše do posledního detailu naplánováno, špatné ozvučení a osvětlení může celkový dojem z akce pokazit. Využijte služeb profesionálů, kteří se postarají o kompletní ozvučení i osvětlení akcí různého rozsahu.

Vydáno 20.01.2016
Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE

Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE

Základem každého podnikání nebo veřejné činnosti je dát o sobě vědět. Říká se, že špatná reklama je taky reklama, ale my v SAN SERVICE máme jiný názor. Prezentace firmy, občanské společnosti nebo jakéhokoliv sdružení by měla být perfektní. A to je naše motto. Právě proto s námi spolupracují významní partneři, kteří se na nás rádi spoléhají.

Vydáno 05.09.2014
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.

Vydáno 29.08.2014
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.

Vydáno 26.02.2014Vydáno 01.11.2016
417 Zhlédnutí
Topováno 06.11.2019

Konference, kongresy

Konference, kongresy

Konference a kongresy, technické vybavení, tlumočení, catering

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení a osvětlení všech druhů společenských akcí

Projekce, interakce, hlasování

Projekce, interakce, hlasování

Projekční a hlasovací technika, interakce během jednání a prezentací