SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.

Tlumočnické služby

Kompletní zajištění malých i velkých konferencí a kongresů

Díky týmu profesionálů z různých oblastí je společnost SAN SERVICE flexibilní a dynamická. Během svého působení na trhu má za sebou pořádání akcí různého charakteru a rozměru, od malých po extrémně velké kongresy, konference či semináře. V minulosti pořádala semináře pro podnikatele, lékaře, ale také např. akce pro prezidenta ČR.

Tlumočnické a překladatelské služby, pořádání konferencí a kongresů


Úspěch společnosti spočívá v komplexnosti služeb

Jen díky komplexním službám, které společnost poskytuje, může dosahovat takové kvality a stát na předních příčkách v tomto odvětví. Profesionální tým po konzultaci a kalkulaci zajistí:

- Tlumočnické a překladatelské služby – tato činnost je pro společnost stěžejní. Disponuje nejmodernější tlumočnickou technikou, která umožňuje překlady až do 32 světových jazyků. Služby tohoto charakteru zajišťují tlumočníci a překladatelé, kteří mají mnohaleté zkušenosti se simultánním i konsekutivním tlumočením. Tlumočení se uskutečňuje v kabinách, které odpovídají přísným mezinárodním normám.

- Projekce, ozvučení a osvětlení – společnost rovněž disponuje vybavením pro profesionální projekci, ozvučení i osvětlení. Na kvalitě této techniky a profesionální obsluze stojí veškerá konference, kongres i seminář. To si SAN SERVICE uvědomuje, proto dbá na dodržování nejvyšší kvality ve všech oblastech.

- Catering – ať už je třeba během pořádané akce zajistit drobné občerstvení či velký raut, SAN SERVICE se o to postará. Spolupracuje s řadou ověřených dodavatelů potravin, kteří zajistí i veškeré nádobí a gastro zařízení.

- Další služby – pro maximální komplexnost služeb, které mohou být během pořádání akcí potřebné, zajišťuje společnost také písařské služby, kompletní zajištění pódia, interakci (bezdrátové hlasovací zařízení) či další technické vybavení (počítače, tiskárny ad.).

Pořádáte konferenci, seminář či kongres? Společnost SAN SERVICE vše zařídí


Odborné poradenství a konzultace akcí s mezinárodní účastí

Kromě samotné realizace akcí s mezinárodní účastí nabízí společnost SAN SERVICE také odborné poradenství a konzultace. Dle zadání nejprve vypracuje kalkulaci a společně s klientem vybere patřičné vybavení a rozsah služeb. Chcete-li mít pořádání seminářů, konferencí, kongresů a dalších akcí bez starostí a bez obav, obraťte se na profesionála, který se oboru věnuje více než 25 let.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://san.cz

Vydáno 01.11.2016
561 Zhlédnutí
Topováno 06.11.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis
Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, ...

Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.

Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha

Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha
Pořádáte koncert, konferenci, sportovní nebo jinou velkou společenskou akci? Máte na starosti významný firemní večírek? Pak se vám jistě budou hodit služby firmy SAN SERVICE s.r.o. sídlící v Praze. Postaráme se o projekci i osvětlení, podle vašeho zadání vybereme to nejvhodnější vybavení na míru, ...

Technika pro akce Praha

Technika pro akce Praha
Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, ...

Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité
Chystáte se pořádat koncert, konferenci, sportovní událost nebo jinou více či méně veřejnou akci? Ať už budete mít vše do posledního detailu naplánováno, špatné ozvučení a osvětlení může celkový dojem z akce pokazit. Využijte služeb profesionálů, kteří se postarají o kompletní ozvučení i osvětlení ...

Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE

Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE
Základem každého podnikání nebo veřejné činnosti je dát o sobě vědět. Říká se, že špatná reklama je taky reklama, ale my v SAN SERVICE máme jiný názor. Prezentace firmy, občanské společnosti nebo jakéhokoliv sdružení by měla být perfektní. A to je naše motto. Právě proto s námi spolupracují ...

Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete ...

Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni
Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.
PODSTRÁNKY

Konference, kongresy

Konference, kongresy
Konference a kongresy, technické vybavení, tlumočení, catering

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení, osvětlení
Ozvučení a osvětlení všech druhů společenských akcí

Projekce, interakce, hlasování

Projekce, interakce, hlasování
Projekční a hlasovací technika, interakce během jednání a prezentací
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SAN SERVICE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SAN SERVICE, s.r.o.
san.cz
Adresa

Adresa

Na Louži 65/2
Praha 10 101 00

san@san.cz
+420 608 513 021


Najdete nás také zde:

ARES
captcha