Interakce Praha – pro okamžitý kontakt s účastníky školení a konferencí

SAN SERVICE, s.r.o. Zajištění konferenčního servisu v ČR

Interakce Praha – pro okamžitý kontakt s účastníky školení a konferencí

SAN SERVICE, s.r.o.
Zajištění konferenčního servisu v ČR
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.

Osvětlení významné akce

Nejvyšší úroveň konferencí libovolného rozsahu

SAN SERVICE s.r.o. je specialistou na pořádání konferencí, který jednak využívá nejmodernější techniku i technologie, a také disponuje týmem profesionálů zajišťujících bezproblémový průběh každé akce. V portfoliu realizovaných zakázek najdete kromě desítek seminářů a konferencí například pro lékaře atd. také akce pro prezidenta ČR.

Kromě komplexních služeb v oblasti konferencí, kongresů, seminářů a dalších akcí poskytujeme také odborné poradenství na základě mnohaletých zkušeností se zajišťováním zázemí pro menší i rozsáhlá jednání. Předem vypracujeme detailní kalkulaci, vybereme optimální vybavení a zkušený spolehlivý personál, který vám bude k dispozici po celou dobu konání akce.

Profesionální služby, realizační tým s dlouholetými zkušenostmi a nejmodernější technika


Profesionálové ze SAN SERVICE se postarají o:

překladatelské a tlumočnické služby: zajištění tlumočnických kabin dle mezinárodních norem i osobních tlumočníků s mnohaletou praxí, příp. zajištění průvodcovské „šeptákové“ soupravy

ozvučení a osvětlení: včetně profesionální obsluhy po celou dobu konání akce

audio a video techniku, počítače, tiskárny, faxy,…: spolehlivá moderní technika pro nejvyšší úroveň prezentací s možností pořízení nahrávek z akcí ve formátu MP3 a .avi

vybavení pódií: projekční technika zvyšující úroveň projevu – projektory, obrazovky, interaktivní displeje a další zařízení

bezdrátové hlasovací zařízení: pro interaktivní vstupy během jednání a spolehlivou evidenci hlasování s ukládáním výsledků

písařské práce: zápisy z jednání i přepisy z diktafonu

catering: coffee break včetně zajištění hostesek a technického zázemí

Spolehněte se na profesionální služby, realizační tým s dlouholetými zkušenostmi a nejmodernější techniku od společnosti SAN SERVICE. Více informací o nabídce najdete na webových stránkách www.san.cz nebo nás navštivte přímo v provozovně v ulici Na Louži 65/2 na Praze 10. Rádi vám vyjdeme vstříc a sestavíme nabídku šitou přímo na míru vašim požadavkům.

Kontaktujte násVíce informací naleznete na našich stránkách  https://san.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.

Vydáno 15.07.2016
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.

Vydáno 03.02.2015
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.

Vydáno 01.11.2016
Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha

Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha

Pořádáte koncert, konferenci, sportovní nebo jinou velkou společenskou akci? Máte na starosti významný firemní večírek? Pak se vám jistě budou hodit služby firmy SAN SERVICE s.r.o. sídlící v Praze. Postaráme se o projekci i osvětlení, podle vašeho zadání vybereme to nejvhodnější vybavení na míru, se vším vám poradíme a veškerou techniku vám také můžeme zapůjčit.

Vydáno 20.12.2016
Technika pro akce Praha

Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.

Vydáno 16.03.2018
Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Chystáte se pořádat koncert, konferenci, sportovní událost nebo jinou více či méně veřejnou akci? Ať už budete mít vše do posledního detailu naplánováno, špatné ozvučení a osvětlení může celkový dojem z akce pokazit. Využijte služeb profesionálů, kteří se postarají o kompletní ozvučení i osvětlení akcí různého rozsahu.

Vydáno 20.01.2016
Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE

Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE

Základem každého podnikání nebo veřejné činnosti je dát o sobě vědět. Říká se, že špatná reklama je taky reklama, ale my v SAN SERVICE máme jiný názor. Prezentace firmy, občanské společnosti nebo jakéhokoliv sdružení by měla být perfektní. A to je naše motto. Právě proto s námi spolupracují významní partneři, kteří se na nás rádi spoléhají.

Vydáno 05.09.2014
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.

Vydáno 29.08.2014Vydáno 26.02.2014
519 Zhlédnutí
Topováno 09.03.2018

Konference, kongresy

Konference, kongresy

Konference a kongresy, technické vybavení, tlumočení, catering

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení a osvětlení všech druhů společenských akcí

Projekce, interakce, hlasování

Projekce, interakce, hlasování

Projekční a hlasovací technika, interakce během jednání a prezentací