Technika pro akce Praha

SAN SERVICE, s.r.o. Zajištění konferenčního servisu v ČR

Technika pro akce Praha

SAN SERVICE, s.r.o.
Zajištění konferenčního servisu v ČR
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.

Světelné efekty na konferenci

Komplexní zajištění akce

Společnost SAN SERVICE se totiž už více než 20 let zabývá pořádáním nejrůznějších kongresů, konferencí, firemních prezentací, večírků, seminářů nebo workshopů s mezinárodní účastí. Uvědomujeme si důležitost každé akce, proto ji organizujeme maximálně zodpovědně. Výsledkem je pak prvotřídní úroveň akce, což ocení každý její účastník. Nezaměřujeme se pouze na jednu dílčí činnost, ale poskytujeme komplexní služby. Vám tak odpadnou starosti se sháněním jednotlivých dodavatelů.

Vaši konferenci zajistíme komplexně od A do Z


Každá dílčí činnost musí být perfektní

Nespokojíme se s průměrem, námi pořádané akce musí být dokonalé. Tomu podřizujeme veškeré plánování a organizaci. Každou úspěšnou akci dělá nejenom celkový dojem, ale důležité jsou také detaily. Od samého začátku až po naprostý konec musí být konference či jiná událost pečlivě a kvalitně zajištěná. V SAN SERVICE proto poskytujeme komplexní služby:

Ozvučení – používáme profesionální ozvučovací techniku, která zvládá ozvučit akce všeho druhu: sportovní, koncerty, pro děti, festivaly a mnoho dalších

Osvětlení – dobrý zvuk a světlo je základem každé akce, proto využíváme jen nejmodernější osvětlovací techniku s LED diodovými reflektory, které se uplatní v interiéru i exteriéru

Projekce – zrakové vjemy podporují paměť, takže využití prezentace k vašemu proslovu, je více než žádoucí. Zajišťujeme proto projekční techniku, včetně dalších přístrojů, které umocní dojem z vašeho proslovu: mikrofony, reproduktory, interaktivní displeje, kamerové systémy atd.

Tlumočení – zajišťování akcí s mezinárodní účastí pro nás nepředstavuje překážku. Nabízíme překladatelské a tlumočnické služby na profesionální úrovni (včetně technického zařízení) s překladem až do 32 jazyků

Interakce – když potřebujete znát názor publika, naše bezdrátová hlasovací zařízení jsou ideální volbou
Zajištění techniky včetně odborné obsluhy – vybereme nejvhodnější techniku právě pro vaši akci: počítače, notebooky, tablety, tiskárny, kopírky, audio a video technika a mnoho dalších

Stavba pódia – stavíme protiskluzová a stabilní pódia, včetně schodů s nebo bez zábradlí. Jednoduchá montáž a tvarová flexibilita umožňuje postavit pódium v jakémkoliv prostoru

Catering – delikátní jídlo umocňuje zážitek z každé akce, proto spolupracujeme s kvalitními dodavateli k zajištění coffee breaku

Ozvučení, osvětlení, catering, projekce, tlumočení, interakce, stavba pódia


Poradíme vám

Náš personál je špičkově vyškolený a ochotný vám kdykoliv podat pomocnou ruku. S pořádáním akcí máme bohaté zkušenosti, takže našemu úsudku můžete věřit. Zajistíme akci přesně na míru a podle vašich připomínek. Navrhneme i ideální místo pro konání vaší akci. Spolupráce se SAN SERVICE rovná se spolupráce s profesionály. Vytvoříme vám cenovou kalkulaci, ze které vás bude přecházet zrak – naše ceny jsou totiž více než výhodné.Více informací naleznete na našich stránkách  https://san.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.

Vydáno 15.07.2016
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.

Vydáno 03.02.2015
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.

Vydáno 01.11.2016
Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha

Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha

Pořádáte koncert, konferenci, sportovní nebo jinou velkou společenskou akci? Máte na starosti významný firemní večírek? Pak se vám jistě budou hodit služby firmy SAN SERVICE s.r.o. sídlící v Praze. Postaráme se o projekci i osvětlení, podle vašeho zadání vybereme to nejvhodnější vybavení na míru, se vším vám poradíme a veškerou techniku vám také můžeme zapůjčit.

Vydáno 20.12.2016
Technika pro akce Praha

Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.

Vydáno 16.03.2018
Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Chystáte se pořádat koncert, konferenci, sportovní událost nebo jinou více či méně veřejnou akci? Ať už budete mít vše do posledního detailu naplánováno, špatné ozvučení a osvětlení může celkový dojem z akce pokazit. Využijte služeb profesionálů, kteří se postarají o kompletní ozvučení i osvětlení akcí různého rozsahu.

Vydáno 20.01.2016
Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE

Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE

Základem každého podnikání nebo veřejné činnosti je dát o sobě vědět. Říká se, že špatná reklama je taky reklama, ale my v SAN SERVICE máme jiný názor. Prezentace firmy, občanské společnosti nebo jakéhokoliv sdružení by měla být perfektní. A to je naše motto. Právě proto s námi spolupracují významní partneři, kteří se na nás rádi spoléhají.

Vydáno 05.09.2014
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.

Vydáno 26.02.2014Vydáno 29.08.2014
381 Zhlédnutí
Topováno 30.03.2018

Konference, kongresy

Konference, kongresy

Konference a kongresy, technické vybavení, tlumočení, catering

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení a osvětlení všech druhů společenských akcí

Projekce, interakce, hlasování

Projekce, interakce, hlasování

Projekční a hlasovací technika, interakce během jednání a prezentací