Novinky v oblasti bižuterie - bižuterní komponenty – zapínání háčky, kotlíky, šňůrky

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading Komponenty na výrobu bižuterie Jablonec

Novinky v oblasti bižuterie - bižuterní komponenty – zapínání háčky, kotlíky, šňůrky

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading
Komponenty na výrobu bižuterie JablonecVelkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.

Velkoobchod a výroba bižuterie, Ing. Lumír Paldus - P.P. trading

Dodávka kvalitních bižuterních komponentů

Firma P.P. Trading – Ing. Lumír Paldus se sídlem v Jablonci nad Nisou působí na trhu již od roku 1994. Obsahem činnosti je výroba a prodej kvalitní bižuterie a bižuterních komponentů. Široký sortiment spočívá v takových produktech jako náušnice, náušnicové háčky a klapky, zapínání náhrdelníků a náramků, náramky, pérové kroužky, karabinky, S-háčky, bižuterní řetízky a příslušenství, různé typy kotlíků na skleněné kameny včetně kotlíků na rivoli nebo také celý sortiment broušených kamenů firmy Swarovski. Dále firma vyrábí také lůžka na pryskyřici, vlasová pérka, filigrány atd.

Odborník na bižuterii a její komponenty


Spolupráce s významnými Jabloneckými výrobci bižuterie

O kvalitě sortimentu svědčí také fakt, že komponenty bižuterie z produkce firmy P.P.Trading jsou použity takovými významnými a známými výrobci jako jsou Ag-plus s.r.o., JSB-Jablonecká bižuterie, LILIEN s.r.o. a mnoho dalších. Kromě toho se s výrobky společnosti můžete setkat také na pultech mnoha Hobby-shopů. Jedná se o různé povrchové úpravy – galvaniky jako zlacené, stříbřené černé či v různých staroúpravách dle požadavků zákazníků.


Kvalitní novinky pro rok 2018

I v roce 2018 společnost produkuje pro své zákazníky nové výrobky a mezi ně patří například zapínání na náramek, voskové šňůrky, kotlík, lůžko, háček. Jedná se především o výrobky z materiálu chirurgická ocel.

Novinky pro rok 2018Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pptrading.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Že je město Jablonec nad Nisou vyhlášené po celém světě unikátní bižuterií, to ví snad každý. Že ale můžete pro svůj obchod s bižuterními komponenty nebo pro vlastní výrobu šperků získat bižuterní komponenty přímo od jabloneckých firem, to vám prozradíme až nyní. Výrobou, prodejem a distribucí bižuterních komponentů od renomovaných značek se zabývá firma P.P. trading.

Vydáno 20.04.2015
Výroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů

Výroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů

Pomocí bižuterie se ženy zkrášlovaly už od nepaměti. Náušnice, řetízky, náhrdelníky, přívěsky nebo prsteny, krásný bižuterní šperk nesměl a ani nesmí chybět ve šperkovnici žádné ženy. Stěžejní je samozřejmě kvalita, která musí být co nejvyšší. Vyplatí se investovat do kvalitní jablonecké bižuterie, kterou má na svědomí tradiční jablonecká firma P.P.Trading.

Vydáno 13.03.2017
Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Když se v České republice řekne bižuterie, jako první každého napadnou šperky z Jablonce nad Nisou, které jsou dokonce i mezinárodně proslulé nejen svou krásou, ale i kvalitou. Společnost P.P.trading je už déle než dvacet let součástí této jablonecké tradice, neboť vyrábí a prodává hotovou bižuterii i bižuterní komponenty, ze kterých si můžete vytvořit svůj vlastní osobitý šperk. Dodáváme vše od polotovarů na náušnice, přes díly na náhrdelníky, až po prsteny a jinou bižuterii.

Vydáno 21.06.2014
Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další

Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další

Luxusní bižuterie s komponenty Swarowski, jednoduché řetízky i výrazné náhrdelníky, náušnice pro všechny příležitosti nebo náramky jak pro běžné nošení, tak na slavnostní příležitosti. Nejen to je možné vyrobit z bižuterních komponentů, které nabízí naše společnost.

Vydáno 22.03.2016
Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Výroba jablonecké bižuterie má v České republice dlouhou tradici, už po celá staletí jsou totiž tyto vyhlášené šperky velmi vyhledávaným vývozním artiklem. Kvalitní komponenty na výrobu bižuterie jsou nezbytným základem krásných a trvanlivých skvostů, které proslavily Jablonec nad Nisou po celém světě.

Vydáno 28.05.2013Vydáno 29.04.2018
335 Zhlédnutí
Topováno 28.08.2020