Ing. Lumír Paldus - P.P. trading

Vydáno 22.03.2016
506 Zhlédnutí
Topováno 17.04.2017

Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další

Luxusní bižuterie s komponenty Swarowski, jednoduché řetízky i výrazné náhrdelníky, náušnice pro všechny příležitosti nebo náramky jak pro běžné nošení, tak na slavnostní příležitosti. Nejen to je možné vyrobit z bižuterních komponentů, které nabízí naše společnost.

elastická dutinka

Bižuterní komponenty

V nabídce máme nejrůznější bižuterní komponenty, od náušnicových dílů, kotlíků a lůžek až po lanka, šňůrky a gumičky. Naše bižuterní komponenty využívají pro výrobu bižuterie významní jablonečtí výrobci jako jsou Ag-plus, JSB-Jablonecká bižuterie, LILIEN, ESTRELLA Es-Press, EMPEX-Bohemia, KOBI, KORTÁN-SKLO BIŽUTERIE, PRECIOSA, RIAL-jewellery, ŠENÝR, SUIT Jewellery a další společnosti. Na naše bižuterní komponenty můžete narazit také na pultech mnoha prodejen specializujících se na výrobu bižuterie i v běžných hobby shopech.


Broušené kameny Swarowski

Nedávno jsme do našeho sortimentu zařadili také bižuterní komponenty Swarowski, tedy broušené kameny, a to včetně doplňkových lůžek i kotlíků k jejich připevnění. Díky Swarowski komponentům lze povýšit každou bižuterii hned o třídu výš a dodat jí nádech luxusu.

Swarowski komponenty


Sortiment pro výrobu bižuterie

Firma P.P.trading byla založena v roce 1994 jako výrobce a prodejce bižuterie a bižuterních komponentů. Nyní máme v nabídce celou řadu produktů potřebných pro výrobu bižuterie - od zapínání náhrdelníků až po řetízky. Bižuterní komponenty: - náušnice a náušnicové háčky a klapy - zapínání náhrdelníků a náramků - řetízky, lanka, šňůrky - kleště - výřezy - salámové řezy - broušené kameny Swarowski - vlasová pérka - krytky, koncovky

Novinky v sortimentu - bižuterní komponenty