Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény

Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bazény Desjoyaux, s.r.o.
Rodinné betonové bazény
Vysoce kvalitní železobetonové bazény od francouzského výrobce Desjoyaux jsou vhodné jako rodinné bazény i bazény do veřejných prostor

Představujeme Vám společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., jež je zastoupením této světové značky pro český trh. Společnost se specializuje výhradně na bazény a jejich příslušenství, a díky tomu je schopna svým zákazníkům nabídnout vždy ten nejlepší servis a poradenství s výběrem nejvhodnějšího bazénu.


Bazény s dlouholetou tradicí, číslo 1 v Evropě

Historie společnosti Bazény Desjoyaux začala už v roce 1966, kdy se Jean Desjoyaux rozhodl postavit svépomocí bazén pro svou rodinu. Díky osobně získaným zkušenostem dnes vlastní společnost, která staví bazény pro rodiny i veřejné prostory. Jean Desjoyaux totiž dokázal kvalitu řemeslné práce převést do průmyslové výroby a jeho společnost natolik rozšířila oblast působnosti, že je dnes číslem 1 v Evropě. Důraz je kladen hlavně na rodinnou pohodu, a proto se bazény snadno a rychle staví i ošetřují.

 

Bazény Desjoyaux  v České republice a na Slovensku

V rámci expanze a vstupu na nové trhy nemohla společnost Bazény Desjoyaux opomenout ani domácí trh a působí u nás již 20 let. Česko-slovenská centrála sídlí v Praze, ale pobočky naleznete na 12 místech v České republice a na Slovensku. Veškeré práce týkající se bazénů a poskytovaný servis jsou díky tomu operativní, rychlé a bezproblémové, což pomáhá naplnit krédo firmy, že zákazník je vždy na prvním místě.

 

Bazény té nejvyšší kvality s komplexním servisem

Při stavbě bazénu je využívána metoda „ztracené bednění Desjoyaux“. Jedná se o konstrukci, která dodává svobodu, přináší kreativitu, pevnost a trvanlivost. Druhou inovací, se kterou firma přichází je filtrace Desjoyaux, která skutečně usnadňuje život. Její instalace je rychlá, provoz úsporný, efektivní a spolehlivý. Bazény navíc neobsahují žádné potrubní rozvody, čímž se eliminuje počet poruch na minimum. Doprovodné služby zahrnují komplexní servis, od prvotních studií, přes povrchové úpravy až po stavbu vlastního bazénu a jeho vybavení veškerými dostupnými doplňky.

 

Pro koho jsou Bazény Desjoyaux určeny?

Společnost staví jak kvalitní železobetonové rodinné bazény, tak i bazény pro veřejné prostory.  V nabídce naleznete rovněž mobilní nadzemní bazény, které je možné krátkodobě i dlouhodobě pronajmout pro rozličné akce. Systémy Desjoyaux jsou stejně vhodné pro stavbu nového bazénu jako pro renovace bazénů stávajících, jakéhokoliv typu a velikosti.

 

Rozmanité příslušenství k bazénům

Neexistuje žádný doplněk k Vašemu bazénu, který by pro Vás společnost Bazény Desjoyaux nedokázala zajistit. Pokud chcete mít skutečně sportovní bazén, nechte si nainstalovat protiproud a plavecké dráhy. Nebo dáváte přednost relaxaci? Pak využijte možnosti hydraterapie díky patentovanému filtračnímu schodišti Jet set.

V případě, že hledáte vhodné zakrytí, můžete si vybírat podle Vaší potřeby a možností – v nabídce je nízké a obloukové zastřešení, obytné vysoké zastřešení či lamelové zakrytí. Abyste si maximálně prodloužili sezónu, je k dispozici vyhřívání Vašeho bazénu. A pokud máte nejvyšší hygienické požadavky, nezapomeňte na elektrolýzu, která Vám zajistí dokonalou čistotu vody díky malému množství soli. V neposlední řadě nezapomeňte na ochrannou plachtu a pomůcky pro snadnou údržbu Vašeho bazénu - vysavače a automatické roboty.

 

Investice do bazénu zhodnotí Váš dům

Na závěr bychom Vám rádi připomněli, že Váš bazén bude sloužit nejen Vám, ale v případě prodeje, může výrazně zvýšit cenu Vaší nemovitosti. Proto vybírejte bez ostychu, neboť cena Vašeho bazénu nikdy neklesne.

 

V případě zájmu o bližší informace navštivte www stránky www.desjoyaux.cz

 

nebo kontaktujte společnost

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Hornoměcholupská 1480/53, Praha 10 - Hostivař,

tel. 224915904

e-mail: info@desjoyaux.cz

 


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.desjoyaux.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zahradní bazény jsou tak kvalitní, jak je jejich příslušenství

Zahradní bazény jsou tak kvalitní, jak je jejich příslušenství

Chcete-li si svůj bazén užívat skutečně plnými doušky, nesmíte podcenit volbu toho správného příslušenství. A právě na dokonalost bazénu jako celku se zaměřuje bazénový specialista, společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., číslo 1 v Evropě. Její zakladatel, Jean Desjoyaux, vždy navrhuje veškeré prvky pro své pohodlí a pohodlí svých nejbližších. Zároveň ale dbá také na bezpečnost a praktičnost svých řešení. Dáte-li na jeho rady, nemůžete se splést - Váš bazén bude zkrátka dokonalý.

Vydáno 27.11.2014
Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Nový bazén od společnosti Bazény Desjoyaux bude nabitý rodinnou atmosférou. Může pro Vás být obývacím pokojem, knihovnou, hernou, masážní místností, tělocvičnou, jídelnou i místem pro večerní posezení s přáteli - zkrátka prostorem, který si zamilujete! Tuto lásku již zakusilo více než 202.000 rodin z 5 kontinentů!

Vydáno 15.12.2016
Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.

Vydáno 21.10.2017
Bazény Desjoyaux – doživotní záruka na bazénové konstrukce

Bazény Desjoyaux – doživotní záruka na bazénové konstrukce

Doživotní záruka na bazénovou konstrukci? Tu dostanete jedině u společnosti Bazény Desjoyaux. Zapuštěné bazény vyrábíme již více než 60 let. Nabídnout vám můžeme letité zkušenosti a skutečně osvědčenou patentovanou technologii výroby bazénů. S námi máte jistotu, že vám bazén vydrží už napořád.

Vydáno 12.01.2016Vydáno 29.08.2013
519 Zhlédnutí
Topováno 06.05.2019

Bazény

Bazény

Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace

Bezpotrubní filtrace

Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux – snadná manipulace, vysoká účinnost

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů