Zahradní betonové bazény, rodinné bazény - a radost z koupání je zaručena od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény

Zahradní betonové bazény, rodinné bazény - a radost z koupání je zaručena od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Vysoce kvalitní železobetonové bazény od francouzského výrobce Desjoyaux jsou vhodné jako rodinné bazény i bazény do veřejných prostor

Představujeme Vám společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., jež je zastoupením této světové značky pro český trh. Společnost se specializuje výhradně na bazény a jejich příslušenství, a díky tomu je schopna svým zákazníkům nabídnout vždy ten nejlepší servis a poradenství s výběrem nejvhodnějšího bazénu.


Bazény s dlouholetou tradicí, číslo 1 v Evropě

Historie společnosti Bazény Desjoyaux začala už v roce 1966, kdy se Jean Desjoyaux rozhodl postavit svépomocí bazén pro svou rodinu. Díky osobně získaným zkušenostem dnes vlastní společnost, která staví bazény pro rodiny i veřejné prostory. Jean Desjoyaux totiž dokázal kvalitu řemeslné práce převést do průmyslové výroby a jeho společnost natolik rozšířila oblast působnosti, že je dnes číslem 1 v Evropě. Důraz je kladen hlavně na rodinnou pohodu, a proto se bazény snadno a rychle staví i ošetřují.

 

Bazény Desjoyaux  v České republice a na Slovensku

V rámci expanze a vstupu na nové trhy nemohla společnost Bazény Desjoyaux opomenout ani domácí trh a působí u nás již 20 let. Česko-slovenská centrála sídlí v Praze, ale pobočky naleznete na 12 místech v České republice a na Slovensku. Veškeré práce týkající se bazénů a poskytovaný servis jsou díky tomu operativní, rychlé a bezproblémové, což pomáhá naplnit krédo firmy, že zákazník je vždy na prvním místě.

 

Bazény té nejvyšší kvality s komplexním servisem

Při stavbě bazénu je využívána metoda „ztracené bednění Desjoyaux“. Jedná se o konstrukci, která dodává svobodu, přináší kreativitu, pevnost a trvanlivost. Druhou inovací, se kterou firma přichází je filtrace Desjoyaux, která skutečně usnadňuje život. Její instalace je rychlá, provoz úsporný, efektivní a spolehlivý. Bazény navíc neobsahují žádné potrubní rozvody, čímž se eliminuje počet poruch na minimum. Doprovodné služby zahrnují komplexní servis, od prvotních studií, přes povrchové úpravy až po stavbu vlastního bazénu a jeho vybavení veškerými dostupnými doplňky.

 

Pro koho jsou Bazény Desjoyaux určeny?

Společnost staví jak kvalitní železobetonové rodinné bazény, tak i bazény pro veřejné prostory.  V nabídce naleznete rovněž mobilní nadzemní bazény, které je možné krátkodobě i dlouhodobě pronajmout pro rozličné akce. Systémy Desjoyaux jsou stejně vhodné pro stavbu nového bazénu jako pro renovace bazénů stávajících, jakéhokoliv typu a velikosti.

 

Rozmanité příslušenství k bazénům

Neexistuje žádný doplněk k Vašemu bazénu, který by pro Vás společnost Bazény Desjoyaux nedokázala zajistit. Pokud chcete mít skutečně sportovní bazén, nechte si nainstalovat protiproud a plavecké dráhy. Nebo dáváte přednost relaxaci? Pak využijte možnosti hydraterapie díky patentovanému filtračnímu schodišti Jet set.

V případě, že hledáte vhodné zakrytí, můžete si vybírat podle Vaší potřeby a možností – v nabídce je nízké a obloukové zastřešení, obytné vysoké zastřešení či lamelové zakrytí. Abyste si maximálně prodloužili sezónu, je k dispozici vyhřívání Vašeho bazénu. A pokud máte nejvyšší hygienické požadavky, nezapomeňte na elektrolýzu, která Vám zajistí dokonalou čistotu vody díky malému množství soli. V neposlední řadě nezapomeňte na ochrannou plachtu a pomůcky pro snadnou údržbu Vašeho bazénu - vysavače a automatické roboty.

 

Investice do bazénu zhodnotí Váš dům

Na závěr bychom Vám rádi připomněli, že Váš bazén bude sloužit nejen Vám, ale v případě prodeje, může výrazně zvýšit cenu Vaší nemovitosti. Proto vybírejte bez ostychu, neboť cena Vašeho bazénu nikdy neklesne.

 

V případě zájmu o bližší informace navštivte www stránky www.desjoyaux.cz

 

nebo kontaktujte společnost

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Hornoměcholupská 1480/53, Praha 10 - Hostivař,

tel. 224915904

e-mail: info@desjoyaux.cz

 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.desjoyaux.cz

Vydáno 29.08.2013
541 Zhlédnutí
Topováno 15.10.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux
Nový bazén od společnosti Bazény Desjoyaux bude nabitý rodinnou atmosférou. Může pro Vás být obývacím pokojem, knihovnou, hernou, masážní místností, tělocvičnou, jídelnou i místem pro večerní posezení s přáteli - zkrátka prostorem, který si zamilujete! Tuto lásku již zakusilo více než 202.000 rodin ...

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost
Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, ...

Zahradní bazény jsou tak kvalitní, jak je jejich příslušenství

Zahradní bazény jsou tak kvalitní, jak je jejich příslušenství
Chcete-li si svůj bazén užívat skutečně plnými doušky, nesmíte podcenit volbu toho správného příslušenství. A právě na dokonalost bazénu jako celku se zaměřuje bazénový specialista, společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., číslo 1 v Evropě. Její zakladatel, Jean Desjoyaux, vždy navrhuje veškeré prvky ...

Bazény Desjoyaux – doživotní záruka na bazénové konstrukce

Bazény Desjoyaux – doživotní záruka na bazénové konstrukce
Doživotní záruka na bazénovou konstrukci? Tu dostanete jedině u společnosti Bazény Desjoyaux. Zapuštěné bazény vyrábíme již více než 60 let. Nabídnout vám můžeme letité zkušenosti a skutečně osvědčenou patentovanou technologii výroby bazénů. S námi máte jistotu, že vám bazén vydrží už napořád.
PODSTRÁNKY

Bazény

Bazény
Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace

Bezpotrubní filtrace
Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux – snadná manipulace, vysoká účinnost

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů
Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény
WEBOVÁ STRÁNKA
Bazény Desjoyaux, s.r.o.
www.desjoyaux.cz
Adresa

Adresa

Hornoměcholupská 1480/53
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@desjoyaux.cz
+420 224 915 904


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha