Rodinný betonový bazén Desjoyaux můžete postavit vlastními silami

Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény

Rodinný betonový bazén Desjoyaux můžete postavit vlastními silami

Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux – snadná manipulace, vysoká účinnost

Světově proslulá značka Desjoyaux se stala prestižním pojmenováním nejen pro bazény venkovní a vnitřní, ale i pro veškerou bazénovou techniku, bazénové vybavení a příslušenství zajišťující bezstarostnou údržbu bazénu a zachování křišťálově čisté vody, aby koupání v bazénech Desjoyaux přinášelo radost, odpočinek a dobrou náladu. Ke všem těmto faktorům přispívá i koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux, který je jednoduchý, ale přesto velmi účinný. Seznamte se blíže s naší sedlovou či integrovanou filtrací nebo filtračním schodištěm a poznejte jejich výhody.

Bezpotrubní filtrační systém Desjoyaux

Sedlová nebo integrovaná bezpotrubní filtrace Desjoyaux, filtrační schodiště Jet-Set

Exkluzivní filtrační systém Desjoyaux Vás nadchne svojí jednoduchostí i účinným filtrováním, které přispěje k udržení bezvadné jakosti vody v bazénu. Naše společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o. poskytuje tři typy bezpotrubní bazénové filtrace, a to filtraci nasazenou sedlově na stěnu bazénu, tzv. sedlová filtrace, nebo filtraci zasazenou do konstrukce bazénu, tzv. integrovaná fitlrace, či filtrační jednotku Desjoyaux ukrytou pod stupni schodiště, tzv. filtrační schodiště Jet-Set. Všechny tři formy bezpotrubní filtrace Vám přinesou pohodlí a potěšení z průzračně čisté vody.

Bezpotrubní filtrace - filtrační schodiště Jet-Set


Přednosti patentovaného bezpotrubního filtračního systému Desjoyaux

Ať už si vyberete jakoukoli formu patentovaného bezpotrubního filtračního systému Desjoyaux, filtraci sedlovou či integrovanou, anebo filtrační schodiště, budete překvapeni snadnou manipulací, rychlejším filtrováním s perfektním výsledným efektem jakosti vody, rychlou instalací a snadnou údržbou s velmi nízkými náklady. Náš bezpotrubní filtrační systém je vhodný pro všechny typy bazénů, včetně renovovaných. Bezpotrubní filtrace integrovaná, schodišťová i sedlová s prověřenou účinností, je odolná a zaručuje snížení tlakových ztrát i omezení nebezpečí úniku vody.

Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux


Filtrace Desjoyaux s reflektorem, z nerezavějících materiálů a snadnou údržbou

S patentovaným bezpotrubním filtračním systémem Desjoyaux v jakékoli formě zabudování, a to sedlovou nebo integrovanou filtrací, či filtračním schodištěm, docílíte prostřednictvím filtračních kapes, fungujících pomocí podtlaku, velmi jemné filtrace vody, a to od 6 do 30 mikronů. Filtrační jednotka je vyrobena z nerezavějících materiálů, je vybavena reflektorem, dosahuje velkého filtračního výkonu. Bezpotrubní filtrace Desjoyaux se snadno udržují, buď proudem vody, dokonce je můžete prát v automatické pračce při 30 °C.

Sedlová bezpotrubní filtrace, Bazény Desjoyaux, s.r.o.


PODSTRÁNKY

Bazény

Bazény
Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace

Bezpotrubní filtrace
Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux – snadná manipulace, vysoká účinnost

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů
Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény
WEBOVÁ STRÁNKA
Bazény Desjoyaux, s.r.o.
www.desjoyaux.cz
Adresa

Adresa

Hornoměcholupská 1480/53
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@desjoyaux.cz
+420 224 915 904


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha