Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény

Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bazény venkovní, mobilní nadzemní bazény, vířivé vany, ale i bazény do interiérů nebo veřejné bazény od návrhu, přes realizaci, až po dodání, včetně bazénového vybavení, zastřešení, automatického ošetřování vody a další bazénové příslušenství, např. roboty na čištění bazénové vody, protiproud a dekorativní doplňky k bazénům Vám zajistí profesionální francouzská firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. se sídlem v Praze a prodejními místy po celé České republice.

Venkovní zapuštěné bazény, vířivé vany Desjoyaux

Výhody rodinných i veřejných bazénů značky Desjoyaux díky patentované výrobní technologii

Rodinná firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. vsadila na kvalitu, odbornou výstavbu a precizní montáž rodinných i veřejných bazénů a stala se tak profesionálem v budování betonových zapuštěných bazénů se zárukou spolehlivosti a spokojenosti. Vlastní výroba bazénové konstrukce, patentovaná výrobní technologie, pestrá nabídka linerů a armovaných potahů, schodiště k bazénům i vhodné dlažby, dlouholeté zkušenosti s realizací venkovních i vnitřních bazénů proslavily značku Desjoyaux po celém světě. U nás si každý vybere bazén, jaký vyhovuje jeho představám, buď sportovní bazén, bazén pro odpočinek či rodinný bazén. Nejenže Vám bazén postavíme, ale doporučíme rovněž veškeré bazénové příslušenství, dekorace, čisticí techniku, zastřešení, bezpečnostní prvky a mnoho dalšího.

Venkovní i vnitřní bazény Desjoyaux


Mobilní nadzemní bazény požadovaného rozměru, bazény k pronájmu

Vedle zapuštěných zahradních bazénů můžeme nabídnout i snadno smontovatelné a demontovatelné mobilní nadzemní bazény. Podle přání zákazníka dokážeme zrealizovat konstrukci nadzemního bazénu jakéhokoli rozměru. Nadzemní bazén Vám dokonce můžeme pronajmout, to znamená, že bazén nainstalujeme na požadované místo na pevnou rovnou základovou desku, zajistíme údržbu bazénu, po skončení sezóny či jednorázové kulturní akce nadzemní bazén demontujeme. Vy se o nic nemusíte starat, Vy si můžete plnými doušky vychutnávat radost z koupání!

Mobilní nadzemní bazény Desjoyaux


Interiérové bazény různých tvarů a vířivé vany s dokonalou ergonomií a snadnou údržbou

Všem příznivcům celoročního koupání, plavání a vodních radovánek nabízíme realizaci bazénu na míru v interiéru Vašeho domova. Do vnitřních i venkovních prostor jsme pro Vás připravili šest modelů vířivých van pro tři až šest osob, které poskytnou naprostou relaxaci a maximální pohodlí během celého roku. Propracovaná ergonomie a nastavitelné trysky, relaxační účinky proudící vody v kaskádách, trysky z nerezové oceli, generátor ozonu pro udržení bezvadně čisté vody, difuzér pro použití aromaterapeutických olejů a širokou škálu masážních prvků Vám poskytnou vířivé vany značky Desjoyaux. Bazény či vířivky od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o. jsou doživotní zárukou spokojenosti, radosti, pohodlí a relaxace!

Interiérové bazény a vířivé vany Desjoyaux


PODSTRÁNKY

Bazény

Bazény
Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace

Bezpotrubní filtrace
Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux – snadná manipulace, vysoká účinnost

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů
Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény
WEBOVÁ STRÁNKA
Bazény Desjoyaux, s.r.o.
www.desjoyaux.cz
Adresa

Adresa

Hornoměcholupská 1480/53
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@desjoyaux.cz
+420 224 915 904


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha