Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.
Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky, 3D návrhy kuchyní, kuchyňské studio

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic, skříně na míru

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek, židle, výprodej nábytkuVydáno 14.12.2013
845 Zhlédnutí

KAFKA&ŠUBA: zdravotní matrace pro váš kvalitní spánek, nyní v akci 1+1 ZDARMA

Kvalitní spánek je základním předpokladem vstupu do úspěšného dne. Pokud však spíme na matraci nevalné kvality, nemůžeme se divit nejen sníženému pracovnímu výkonu, ale také zdravotním obtížím, které se časem dozajista objeví. Nepodceňujte proto nákup kvalitní zdravotní matrace. Pokud vyberete správně, vydrží vám dlouhé roky. Nyní navíc při nákupu jedné matrace u firmy Nábytek Kafka&Šuba automaticky získáte druhou ZDARMA. Akce 1+1 ZDARMA rozhodně stojí za to. Udělejte něco nejen pro své zdraví, ale i zdraví svých blízkých!

KAFKA&ŠUBA: zdravotní matrace v akci 1+1 ZDARMA

Antidekubitní matrace zabraňující proleženinám nyní za půlku

První skvělou volbou, jak si zajistit zdravé spaní, je zdravotní matrace z kvalitních studených pěn. Přesně taková je pětizónová luxusní antidekubitní matrace Hellen, kterou nyní nabízíme za neuvěřitelnou cenu sníženou o polovinu! Matrace Hellen má důmyslně udělaný prořez a strukturovaný povrch jak v oblasti ramen, beder, tak i pánve ležícího člověka, čímž se skvěle přizpůsobuje tělu a také zaručuje optimální proudění vzduchu. Matrace Hellen vám tak poskytne skutečně optimální spánkové klima. A co že u této matrace znamená ono slovíčko „dekubitní“? Dekubitní matrace je matrace opatřená dekubitním prořezem, který slouží k prevenci vzniku takzvaných dekubitů neboli proleženin. Matraci Hellen můžete umístit na pevný i polohovací lamelový rošt a je určená pro spáče až do 130 kilogramů váhy. Samotné jádro této antidekubitní matrace je navíc potaženo luxusním pratelným potahem DRY FAST, který vyniká rychlým schnutím.

Zdravotní matrace z kvalitních studených pěn


Zdravotní matrace reagující na teplotu lidského těla

Další výbornou variantou, jak podpořit zdravý spánek a zároveň ušetřit polovinu financí za novou matraci, je výběr luxusní zdravotní matrace s VISCO pěnou Mariete. Matrace Mariete má v jádru tvořeného profilovanou HR studenou pěnou otvory, které zaručují naprosto dokonalé odvětrávání jádra matrace. Vrchní, takzvaná roznášecí VISCO pěna, je jedinečná v tom, že reaguje na teplotu lidského těla. Tím se stává ležení na matraci Mariete naprosto unikátním a skutečně zdravým. Povrch jádra této matrace nemá zónování, a proto se matrace hodí jak pro spánek na břiše, tak pro osoby, které při spaní často mění svou polohu. Také matrace Mariete se může umístit jak na pevný lamelový rošt, tak rošt polohovací. Životnost této matrace je i přes momentální padesátiprocentní slevu skutečně vysoká. Tak dejte sbohem rozlámaným zádům, věčnému pocitu nevyspání, otlačeninám a bakteriím ze špatně odvětrávané matrace. Navštivte Nábytek Kafka&Šuba a vyberte si tu pravou zdravotní matraci jen pro vás!

Zdravotní matrace s VISCO pěnou MarieteVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.kafkasuba.cz