FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
spol. s r.o.
Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Obkladové desky z masivního dřeva z řady STEPWOOD® jsou spojením kvalitního přírodního materiálu, precizního zpracování a moderního designu. 3D efekt designových desek bude zajímavým a originálním prvkem každého interiéru.

Obkladové desky z masivního dřeva - FK dřevěné lišty

I obkladové desky mohou být dominantou interiéru

Designová deska STEPWOOD® je tvořena jednotlivými lamelami z masivního dřeva, které jsou řazeny střídavě, čímž je docíleno jedinečného 3D efektu. Základním materiálem pro výrobu je dřevo bukové, dubové, smrkové či ořechové. Lze objednat ale i atypické dřeviny, jako jsou modřín, zirbe, hemlock, cedr či wenge. Taktéž povrchovou úpravu, tloušťku a barvu designové desky lze zvolit libovolně dle požadavků zákazníka a charakteru interiéru. Není žádný problém přizpůsobit vzhled obkladových desek jak klasickému, tak modernímu i rustikálnímu stylu bydlení, tudíž si z nabídky vybere úplně každý.

Designová deska STEPWOOD®


Díky designové desce budete bydlet ve zdravém prostředí

Je obecně známo, že masivní dřevo má kromě spousty pozitivních statických, konstrukčních a izolačních vlastností i příznivý vliv na lidské zdraví. Přítomnost obkladových desek z masivního dřeva upravuje mikroklima vnitřních prostor, pomáhá filtrovat nepříjemné pachy, udržovat optimální vlhkost, snižovat hladinu stresu či stabilizovat srdeční frekvenci díky působení záporných iontů. Nejnovější vědecké výzkumy také potvrzují, že na masivním dřevě odumírají bakterie rychleji než na jiných materiálech, např. na umělé hmotě.


Designovou desku STEPWOOD® zvládne nainstalovat i naprostý laik

Obkladové desky STEPWOOD® mají mnohostranné využití pro montáž jak na stěnu, tak i na strop interiéru libovolného charakteru. Upevnění designové desky je velmi jednoduché. Provádí se s ohledem na povrch podkladu a velikost plochy buď lepením, nebo pomocí spon na vyrovnávací montážní lišty. Samozřejmostí je i dodání montážních prvků s podrobným návodem instalace.

Více informací o designových deskách STEPWOOD®, které získaly prestižní ocenění Interzum Award 2013 za vysokou kvalitu výrobku, naleznete na webových stránkách firmy FK dřevěné lišty.

Obkladové desky STEPWOOD®Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fklisty.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® jsou jasným důkazem toho, že využití dřeva jako tradičního materiálu v netradičním moderním designovém pojetí je skvělý nápad. Obkladové panely STEPWOOD®, které vynikají svou plastičností, vytváří působivý 3D efekt a stanou se ozdobou každého interiéru. Netradiční obkladové desky, jež získaly prestižní ocenění Interzum Award, zásadním způsobem promění i váš interiérový prostor.

Vydáno 01.02.2016
Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Společnost FK dřevěné lišty je firma, která nabízí dřevěné lišty, madla i větrací mřížky. Vše můžete pohodlně nakoupit jak ve vzorkové prodejně v Bojanovicích u Znojma, kde máme skladem více než 1000 druhů zboží, tak i nově na e-shopu www.drevenelisty.eu, kde najdete kompletní nabídku.

Vydáno 27.01.2016
Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Dřevo je materiálem, které nachází uplatnění při výrobě nábytku. Nejprve je však potřeba z něj vyrobit patřičné dřevěné desky. Tím se zabývá mnohaletá společnost FK dřevěné lišty, která vám může obstarat vysoce kvalitní desky, madla, lišty i mřížky ze dřeva, a to na míru vašim potřebám.

Vydáno 27.07.2017
Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

S designovou deskou dukta® nabízíme další ekologický výrobek určený do interiéru. Vzhledem ke své tvárnosti a průhlednosti nabízejí desky dukta® výhodu vizuální atraktivity a současně dobrou absorpci zvuku.

Vydáno 22.03.2016
Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Madla na zábradlí patří mezi často opomíjené prvky, které však do značné míry ovlivňují vzhled interiérů a současně se podílí na zajištění bezpečného pohybu. Madla do zábradlí se používají na schodištích, ale také třeba v obchodních centrech, kde současně slouží jako opěrné plochy. Společnost FK dřevěné lišty, působící na trhu od roku 1993 a jejíž tradice sahá až k roku 1928, se zabývá mimo jiné právě výrobou dřevěných madel různých provedení a má řadu klientů z české, ale také zahraniční soukromé i komerční sféry.

Vydáno 28.01.2016
Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Použití těch nejkvalitnějších materiálů, moderních a osvědčených metod zpracování, mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby ze dřeva, spolupráce se zkušenými architekty a špičková logistika jsou hlavními přednostmi firmy FK dřevěné lišty – specialisty na zakázkovou výrobu ze dřeva.

Vydáno 17.02.2014
FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

Firma FK dřevěné lišty se již od roku 1928 zabývá výrobou kvalitních produktů ze dřeva. Nabídka tohoto spolehlivého a kompetentního obchodního partnera zahrnuje nejen dřevěné lišty, dřevěné profily, rámy a madla, ale také zakázkovou výrobu ze dřeva včetně atypických výrobků.

Vydáno 26.01.2014
Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Široký sortiment produktů společnosti FK dřevěné lišty zahrnuje kromě dřevěných lišt, designových desek a dalšího nábytkového příslušenství také pestrý výběr dřevěných madel do zábradlí a příslušenství k madlům. Vše ve špičkové kvalitě a s komplexními službami.

Vydáno 21.01.2014Vydáno 26.01.2014
2258 Zhlédnutí
Topováno 02.06.2020

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla

Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky

Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva