Pokládka prejzové střechy Praha – profesionální práce a perfektní výsledek

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha

Pokládka prejzové střechy Praha – profesionální práce a perfektní výsledek

Nechtějte ledajakou střechu, ale tu nejlepší – od firmy Střechy Vrňata a Žáčik

Vaše spokojenost, naše čest, poctivost, profesionalita a kvalita našich služeb jsou to, na čem nám záleží. Podnikání pro nás nejsou peníze, ale v první řadě maximálně spokojení zákazníci. Zajišťujeme kompletní řešení i rekonstrukce střech rodinných, bytových i činžovních domů a památkových objektů. Nabízíme vám své dlouholeté zkušenosti v oblasti pokrývačských a klempířských prací, přičemž důraz klademe na kvalitu naší práce i použitého materiálu. Svou práci děláme rádi, děláme ji pořádně a jsme na ni hrdí. Co slíbíme, to splníme - v termínu. Kolik firem dnes může říct to samé?

Pokrývačské práce - STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Oceňovaná pokrývačská firma s dlouhou historií

Jsme rodinnou firmou, která na trhu působí už od roku 1990. Za tu dobu jsme se stali opravdovými specialisty na střechy a pokrývačské i klempířské práce. Pečlivě vybíráme ty, kteří pro nás pracují. U nás se tak setkáte jedině s profesionálními vyučenými českými řemeslníky, kteří mají výborné reference. Vybíráme si také ty nejlepší dodavatele, abyste vy mohli spolupracovat s tou nejlepší pokrývačskou a klempířskou firmou. Naše kvality dokazují i mnohá ocenění, která získáváme každoročně už od roku 2004. Jedná se o ocenění v soutěži Řemeslník roku, certifikáty „kvalitní firma“ i ocenění Cechu řemeslníků.

Střechy a pokrývačské i klempířské práce


Neslevujte ze svých nároků. Chtějte funkční střechu, ale podle vašich představ

Střecha není jen pokrývkou domu, ale důležitou součástí moderního bydlení. My se řídíme heslem „střecha bez kompromisů – dokonalost v každém detailu“. Střecha musí být funkční, praktická, mít dlouhou životnost, ale také by měla být ozdobou vašeho domu. Proto nabízíme širokou škálu pokrývačských materiálů, které si nezadají ve svých skvělých vlastnostech. V našem sortimentu tak najdete střechy z břidlice, prejzové krytiny, pálené krytiny (neboli bobrovky), betonové krytiny, eternitu a plechové krytiny.


A co takhle pokrýt střechu přírodní břidlicí?

Speciálně přírodní břidlice je zcela výjimečná z hlediska životnosti a naprosto nezanedbatelný je i její estetický přínos pro celkový vzhled stavby. Ať už se břidlice užije jako střešní krytina nebo jako fasádní prvek, vždy upoutá svou jedinečností. Ne každé řešení se však hodí na každou střechu, a proto je vhodné konzultovat situaci s odborníkem na břidlici. Svou roli zde hraje sklon i tvar střechy, umístění objektu i vaše představy. S tím vším vám umíme bezplatně poradit.


Ne řadoví řemeslníci, ale sami majitelé firmy se vám věnují na osobních konzultacích

Při osobní návštěvě jednoho z majitelů firmy nám vyložíte své představy, a my vám po prohlídce budovy poradíme, jak těchto představ můžeme společně dosáhnout. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně, diskrétně a s porozuměním. Chápeme, že budování střechy je velká investice, proto vám bezplatně zhotovíme hned několik cenově rozdílných řešení. Společnost Střechy Vrňata a Žáčik vás nechce ošidit ani odbýt. Proto se sami majitelé starají o to, abyste byli srozuměni se všemi plusy i mínusy zvoleného řešení.


Zajistíme veškeré pokrývačské a klempířské práce. Dokonce i včetně úklidu!

Když schválíte naše návrhy, dodáme veškerý materiál a střechu odborně poklademe. Samozřejmostí je i kompletní provedení klempířských prací z nejrůznějších materiálů, dodávka a montáž střešních oken Roto a VELUX, tesařské práce od plánů včetně vizualizace až po realizaci a jakékoliv další práce související s realizací střechy, jako jsou anténářské či kominické práce, odvoz sutě i konečný úklid staveniště. Provádíme také pozáruční servis.

U nás jste v dobrých rukou. Jsme féroví a naprosto profesionální. Vždy pracujeme tak, abychom se za svou práci nemuseli stydět, a to nás staví na špičku firem zabývajících se pokrývačskými a klempířskými pracemi.

Podívejte se na naše reference.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.strechyvrnata.cz/

Vydáno 13.02.2014
404 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Speciální pokrytí památek prejzovou krytinou a další pokrývačské práce zajišťuje firma: Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.

Speciální pokrytí památek prejzovou krytinou a další pokrývačské práce zajišťuje firma: Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.
Zajišťují nejenom kompletní dodávku střechy a její montáž, ale mají pro vás i originální doplňky na střechy, které umí skvěle použít. Nejsou jim cizí ani tesařské práce, odborná pokládka a to i na řemeslnicky náročnějších budovách. K těm patří i památkově chráněné objekty. Opravy střech ...

Břidlicová barevná krytina

Břidlicová barevná krytina
Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a ...

Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta

Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta
Břidlicové střechy s sebou nesou spoustu výhod. Mají dlouhou životnost, jsou variabilní, vynikají tepelnou i zvukovou izolací, současně však převyšují ostatní typy krytin co do estetiky. Využitelné jsou v případě různých typů staveb, ať už rekonstruujete nebo máte v plánu novostavbu. Střešní ...

Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy!

Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy!
Uvažujete o rekonstrukci střechy a hledáte firmu, která za vaši nemalou investici odvede špičkovou práci? Máme pro vás tipy, jak vybrat spolehlivou firmu, vyvarovat se chyb a nespálit se u řemeslníků, kteří nabízejí „za hodně peněz málo muziky“.

Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze
Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. působí na českém trhu již přes 25 let. Poskytuje kompletní řešení střech a dílčí klempířské, tesařské i pokrývačské práce různého typu. Kromě realizací na rodinných, bytových a činžovních domech zajišťuje také profesionální realizace na památkových ...
PODSTRÁNKY

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy Praha
Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Břidlicová střecha, břidlice

Břidlicová střecha, břidlice
Realizace břidlicových střech, střešní krytiny z břidlice

Prejzová střecha, prejza

Prejzová střecha, prejza
Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.
www.strechyvrnata.cz
Adresa

Adresa

Tulipánová 100
Průhonice 252 43

info@strechyvrnata.cz
+420 602 212 981


Najdete nás také zde:

ARES
captcha