STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.
Břidlicová střecha
Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Břidlicová střecha, břidlice

Břidlicová střecha, břidlice

Realizace břidlicových střech, střešní krytiny z břidlice

Prejzová střecha, prejza

Prejzová střecha, prejza

Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objektyVydáno 13.02.2014
369 Zhlédnutí
Topováno 03.01.2017

Nechtějte ledajakou střechu, ale tu nejlepší – od firmy Střechy Vrňata a Žáčik

Vaše spokojenost, naše čest, poctivost, profesionalita a kvalita našich služeb jsou to, na čem nám záleží. Podnikání pro nás nejsou peníze, ale v první řadě maximálně spokojení zákazníci. Zajišťujeme kompletní řešení i rekonstrukce střech rodinných, bytových i činžovních domů a památkových objektů. Nabízíme vám své dlouholeté zkušenosti v oblasti pokrývačských a klempířských prací, přičemž důraz klademe na kvalitu naší práce i použitého materiálu. Svou práci děláme rádi, děláme ji pořádně a jsme na ni hrdí. Co slíbíme, to splníme - v termínu. Kolik firem dnes může říct to samé?


Oceňovaná pokrývačská firma s dlouhou historií

Jsme rodinnou firmou, která na trhu působí už od roku 1990. Za tu dobu jsme se stali opravdovými specialisty na střechy a pokrývačské i klempířské práce. Pečlivě vybíráme ty, kteří pro nás pracují. U nás se tak setkáte jedině s profesionálními vyučenými českými řemeslníky, kteří mají výborné reference. Vybíráme si také ty nejlepší dodavatele, abyste vy mohli spolupracovat s tou nejlepší pokrývačskou a klempířskou firmou. Naše kvality dokazují i mnohá ocenění, která získáváme každoročně už od roku 2004. Jedná se o ocenění v soutěži Řemeslník roku, certifikáty „kvalitní firma“ i ocenění Cechu řemeslníků.

Neslevujte ze svých nároků. Chtějte funkční střechu, ale podle vašich představ

Střecha není jen pokrývkou domu, ale důležitou součástí moderního bydlení. My se řídíme heslem „střecha bez kompromisů – dokonalost v každém detailu“. Střecha musí být funkční, praktická, mít dlouhou životnost, ale také by měla být ozdobou vašeho domu. Proto nabízíme širokou škálu pokrývačských materiálů, které si nezadají ve svých skvělých vlastnostech. V našem sortimentu tak najdete střechy z břidlice, prejzové krytiny, pálené krytiny (neboli bobrovky), betonové krytiny, eternitu a plechové krytiny.

A co takhle pokrýt střechu přírodní břidlicí?

Speciálně přírodní břidlice je zcela výjimečná z hlediska životnosti a naprosto nezanedbatelný je i její estetický přínos pro celkový vzhled stavby. Ať už se břidlice užije jako střešní krytina nebo jako fasádní prvek, vždy upoutá svou jedinečností. Ne každé řešení se však hodí na každou střechu, a proto je vhodné konzultovat situaci s odborníkem na břidlici. Svou roli zde hraje sklon i tvar střechy, umístění objektu i vaše představy. S tím vším vám umíme bezplatně poradit.

Ne řadoví řemeslníci, ale sami majitelé firmy se vám věnují na osobních konzultacích

Při osobní návštěvě jednoho z majitelů firmy nám vyložíte své představy, a my vám po prohlídce budovy poradíme, jak těchto představ můžeme společně dosáhnout. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně, diskrétně a s porozuměním. Chápeme, že budování střechy je velká investice, proto vám bezplatně zhotovíme hned několik cenově rozdílných řešení. Společnost Střechy Vrňata a Žáčik vás nechce ošidit ani odbýt. Proto se sami majitelé starají o to, abyste byli srozuměni se všemi plusy i mínusy zvoleného řešení.

Zajistíme veškeré pokrývačské a klempířské práce. Dokonce i včetně úklidu!

Když schválíte naše návrhy, dodáme veškerý materiál a střechu odborně poklademe. Samozřejmostí je i kompletní provedení klempířských prací z nejrůznějších materiálů, dodávka a montáž střešních oken Roto a VELUX, tesařské práce od plánů včetně vizualizace až po realizaci a jakékoliv další práce související s realizací střechy, jako jsou anténářské či kominické práce, odvoz sutě i konečný úklid staveniště. Provádíme také pozáruční servis.

U nás jste v dobrých rukou. Jsme féroví a naprosto profesionální. Vždy pracujeme tak, abychom se za svou práci nemuseli stydět, a to nás staví na špičku firem zabývajících se pokrývačskými a klempířskými pracemi. Podívejte se na naše reference.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.strechyvrnata.cz