FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
spol. s r.o.
Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Použití těch nejkvalitnějších materiálů, moderních a osvědčených metod zpracování, mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby ze dřeva, spolupráce se zkušenými architekty a špičková logistika jsou hlavními přednostmi firmy FK dřevěné lišty – specialisty na zakázkovou výrobu ze dřeva.

Nábytek ze dřeva na zakázku -  FK dřevěné lišty

Výrobky ze dřeva na míru každému zákazníkovi

Naše zakázková výroba ze dřeva dokáže vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům na originální designový nábytek a dřevěné doplňky k nábytku. Přidáte-li k tomu ještě prvotřídní zákaznický servis, rychlé dodání a spolehlivost, je firma FK dřevěné lišty tím pravým partnerem pro realizaci vašeho vysněného bydlení.

Mezi naše nejčastější zákazníky na výrobky ze dřeva na zakázku patří výrobci lodí, jachet, karavanů, dveří, oken a nábytku či schodišť nebo také truhláři, dodavatelé vybavení objektů a prodejních prostor. Výrobky ze dřeva na míru si však samozřejmě mohou objednat i ti, kteří se rozhodli vdechnout interiéru svého rodinného domu či bytu jedinečnou atmosféru.

Na originálních výrobcích ze dřeva spolupracují i architekti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti návrhů interiérů, dřevěného nábytku a dřevěných doplňků do bytu.

Vyrábíme na zakázku věci ze dřeva


Nabídka zakázkové výroby ze dřeva zahrnuje:

Dřevěné lišty: Výroba ze dřeva se mimo jiné zaměřuje na mnoho druhů dřevěných lišt pro různé využití. Vybrat si můžete jak rozměry, profil a materiál dřevěné lišty, tak i povrchovou úpravu, aby ladila s okolním interiérem.

Designové desky: Osobitý vzhled obkladových a designových desek vyrobených ze dřeva té nejvyšší kvality se hodí jako doplněk do místností jakéhokoli charakteru.

Dřevěná madla: Na míru vyrobíme dřevěná madla různých profilů s možností výběru povrchové úpravy, příslušenství či LED osvětlení.

Dřevěné mřížky: Ozdobné, větrací, oddělovací a jiné dřevěné mřížky pro mnohostranné využití budou nepřehlédnutelným designovým prvkem s praktickou funkcí.

Dřevěné doplňky k nábytku: Na míru vyrobíme také např. dřevěné úchytky, rolety, průchodky, rámy a další dřevěné díly, které dotvoří interiér do posledního detailu.

Nechte si poradit od zkušených profesionálů, kteří dokáží najít optimální řešení na míru. Inspirovat se můžete také ve fotogalerii na webových stránkách www.fklisty.cz, kde najdete spoustu ukázek realizací výrobků ze dřeva na zakázku. Těšíme se na spolupráci i při realizaci vašich snů!

Profesionální výroba ze dřevaVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.fklisty.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® jsou jasným důkazem toho, že využití dřeva jako tradičního materiálu v netradičním moderním designovém pojetí je skvělý nápad. Obkladové panely STEPWOOD®, které vynikají svou plastičností, vytváří působivý 3D efekt a stanou se ozdobou každého interiéru. Netradiční obkladové desky, jež získaly prestižní ocenění Interzum Award, zásadním způsobem promění i váš interiérový prostor.

Vydáno 01.02.2016
Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Společnost FK dřevěné lišty je firma, která nabízí dřevěné lišty, madla i větrací mřížky. Vše můžete pohodlně nakoupit jak ve vzorkové prodejně v Bojanovicích u Znojma, kde máme skladem více než 1000 druhů zboží, tak i nově na e-shopu www.drevenelisty.eu, kde najdete kompletní nabídku.

Vydáno 27.01.2016
Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Obkladové desky z masivního dřeva z řady STEPWOOD® jsou spojením kvalitního přírodního materiálu, precizního zpracování a moderního designu. 3D efekt designových desek bude zajímavým a originálním prvkem každého interiéru.

Vydáno 26.01.2014
Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Dřevo je materiálem, které nachází uplatnění při výrobě nábytku. Nejprve je však potřeba z něj vyrobit patřičné dřevěné desky. Tím se zabývá mnohaletá společnost FK dřevěné lišty, která vám může obstarat vysoce kvalitní desky, madla, lišty i mřížky ze dřeva, a to na míru vašim potřebám.

Vydáno 27.07.2017
Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

S designovou deskou dukta® nabízíme další ekologický výrobek určený do interiéru. Vzhledem ke své tvárnosti a průhlednosti nabízejí desky dukta® výhodu vizuální atraktivity a současně dobrou absorpci zvuku.

Vydáno 22.03.2016
Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Madla na zábradlí patří mezi často opomíjené prvky, které však do značné míry ovlivňují vzhled interiérů a současně se podílí na zajištění bezpečného pohybu. Madla do zábradlí se používají na schodištích, ale také třeba v obchodních centrech, kde současně slouží jako opěrné plochy. Společnost FK dřevěné lišty, působící na trhu od roku 1993 a jejíž tradice sahá až k roku 1928, se zabývá mimo jiné právě výrobou dřevěných madel různých provedení a má řadu klientů z české, ale také zahraniční soukromé i komerční sféry.

Vydáno 28.01.2016
FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

Firma FK dřevěné lišty se již od roku 1928 zabývá výrobou kvalitních produktů ze dřeva. Nabídka tohoto spolehlivého a kompetentního obchodního partnera zahrnuje nejen dřevěné lišty, dřevěné profily, rámy a madla, ale také zakázkovou výrobu ze dřeva včetně atypických výrobků.

Vydáno 26.01.2014
Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Široký sortiment produktů společnosti FK dřevěné lišty zahrnuje kromě dřevěných lišt, designových desek a dalšího nábytkového příslušenství také pestrý výběr dřevěných madel do zábradlí a příslušenství k madlům. Vše ve špičkové kvalitě a s komplexními službami.

Vydáno 21.01.2014Vydáno 17.02.2014
611 Zhlédnutí

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla

Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky

Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva