Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.

Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Použití těch nejkvalitnějších materiálů, moderních a osvědčených metod zpracování, mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby ze dřeva, spolupráce se zkušenými architekty a špičková logistika jsou hlavními přednostmi firmy FK dřevěné lišty – specialisty na zakázkovou výrobu ze dřeva.

Nábytek ze dřeva na zakázku -  FK dřevěné lišty

Výrobky ze dřeva na míru každému zákazníkovi

Naše zakázková výroba ze dřeva dokáže vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům na originální designový nábytek a dřevěné doplňky k nábytku. Přidáte-li k tomu ještě prvotřídní zákaznický servis, rychlé dodání a spolehlivost, je firma FK dřevěné lišty tím pravým partnerem pro realizaci vašeho vysněného bydlení.

Mezi naše nejčastější zákazníky na výrobky ze dřeva na zakázku patří výrobci lodí, jachet, karavanů, dveří, oken a nábytku či schodišť nebo také truhláři, dodavatelé vybavení objektů a prodejních prostor. Výrobky ze dřeva na míru si však samozřejmě mohou objednat i ti, kteří se rozhodli vdechnout interiéru svého rodinného domu či bytu jedinečnou atmosféru.

Na originálních výrobcích ze dřeva spolupracují i architekti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti návrhů interiérů, dřevěného nábytku a dřevěných doplňků do bytu.

Vyrábíme na zakázku věci ze dřeva


Nabídka zakázkové výroby ze dřeva zahrnuje:

Dřevěné lišty: Výroba ze dřeva se mimo jiné zaměřuje na mnoho druhů dřevěných lišt pro různé využití. Vybrat si můžete jak rozměry, profil a materiál dřevěné lišty, tak i povrchovou úpravu, aby ladila s okolním interiérem.

Designové desky: Osobitý vzhled obkladových a designových desek vyrobených ze dřeva té nejvyšší kvality se hodí jako doplněk do místností jakéhokoli charakteru.

Dřevěná madla: Na míru vyrobíme dřevěná madla různých profilů s možností výběru povrchové úpravy, příslušenství či LED osvětlení.

Dřevěné mřížky: Ozdobné, větrací, oddělovací a jiné dřevěné mřížky pro mnohostranné využití budou nepřehlédnutelným designovým prvkem s praktickou funkcí.

Dřevěné doplňky k nábytku: Na míru vyrobíme také např. dřevěné úchytky, rolety, průchodky, rámy a další dřevěné díly, které dotvoří interiér do posledního detailu.

Nechte si poradit od zkušených profesionálů, kteří dokáží najít optimální řešení na míru. Inspirovat se můžete také ve fotogalerii na webových stránkách www.fklisty.cz, kde najdete spoustu ukázek realizací výrobků ze dřeva na zakázku. Těšíme se na spolupráci i při realizaci vašich snů!

Profesionální výroba ze dřeva


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fklisty.cz

Vydáno 17.02.2014
655 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí
Obkladové desky STEPWOOD® jsou jasným důkazem toho, že využití dřeva jako tradičního materiálu v netradičním moderním designovém pojetí je skvělý nápad. Obkladové panely STEPWOOD®, které vynikají svou plastičností, vytváří působivý 3D efekt a stanou se ozdobou každého interiéru. Netradiční ...

Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku
Společnost FK dřevěné lišty je firma, která nabízí dřevěné lišty, madla i větrací mřížky. Vše můžete pohodlně nakoupit jak ve vzorkové prodejně v Bojanovicích u Znojma, kde máme skladem více než 1000 druhů zboží, tak i nově na e-shopu www.drevenelisty.eu, kde najdete kompletní nabídku.

Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu
Obkladové desky z masivního dřeva z řady STEPWOOD® jsou spojením kvalitního přírodního materiálu, precizního zpracování a moderního designu. 3D efekt designových desek bude zajímavým a originálním prvkem každého interiéru.

Potisk dřevěných desek

Potisk dřevěných desek
Dřevo je materiálem, které nachází uplatnění při výrobě nábytku. Nejprve je však potřeba z něj vyrobit patřičné dřevěné desky. Tím se zabývá mnohaletá společnost FK dřevěné lišty, která vám může obstarat vysoce kvalitní desky, madla, lišty i mřížky ze dřeva, a to na míru vašim potřebám.

Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití
S designovou deskou dukta® nabízíme další ekologický výrobek určený do interiéru. Vzhledem ke své tvárnosti a průhlednosti nabízejí desky dukta® výhodu vizuální atraktivity a současně dobrou absorpci zvuku.

Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce
Madla na zábradlí patří mezi často opomíjené prvky, které však do značné míry ovlivňují vzhled interiérů a současně se podílí na zajištění bezpečného pohybu. Madla do zábradlí se používají na schodištích, ale také třeba v obchodních centrech, kde současně slouží jako opěrné plochy. Společnost FK ...

FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné
Firma FK dřevěné lišty se již od roku 1928 zabývá výrobou kvalitních produktů ze dřeva. Nabídka tohoto spolehlivého a kompetentního obchodního partnera zahrnuje nejen dřevěné lišty, dřevěné profily, rámy a madla, ale také zakázkovou výrobu ze dřeva včetně atypických výrobků.

Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru
Široký sortiment produktů společnosti FK dřevěné lišty zahrnuje kromě dřevěných lišt, designových desek a dalšího nábytkového příslušenství také pestrý výběr dřevěných madel do zábradlí a příslušenství k madlům. Vše ve špičkové kvalitě a s komplexními službami.
PODSTRÁNKY

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty
Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla
Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky
Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
www.fklisty.cz
Adresa

Adresa

č. 79
Bojanovice 671 53

odbyt@fklisty.cz
+420 515 200 922


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha