S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky

Díky moderním technologiím, které výrobce Husqvarna úspěšně využívá u všech svých produktů, je péče o zahradu stále jednodušší, rychlejší, kvalitnější a efektivnější. Na jaře tohoto roku přichází s novými výrobky, které práci na zahradě výrazně usnadní. Ať už jde o motorové pily Husqvarna, zahradní traktory, křovinořezy, plotostřihy či foukače na listí, vždy se spolehnete na vysoký výkon, perfektní ergonomii a důmyslné provedení.

motorová pila Husqvarna

Motorové pily Husqvarna

Technologická vymoženost výrobků Husqvarna se velmi výrazně projevuje právě u motorových řetězových pil. Motorová pila Husqvarna disponuje kvalitním motorem X-Torq s nízkou spotřebou paliva, systémem Smart Start pro snadné a rychlé startování, inovativním systémem čištění vzduchu i jedinečným systémem AutoTune pro optimalizování výkonu motoru. Autorizovaný prodejce těchto produktů Jan Holý Agroservis nabízí veškeré motorové pily Husqvarna, ať už modely pro hobby a farmářské použití, tak pro použití profesionální.

Autorizovaný prodejce produktů Husquarna pro hobby i profi využití


Zahradní traktory Husqvarna

Stále oblíbenější a vyhledávanější jsou zahradní traktory Husqvarna, se kterými lze posekat rychle a kvalitně i velké travnaté plochy. Moderní zahradní traktory také disponují řadou inovativních vychytávek, ať už jde o kloubové řízení pro snadné manévrování, vpředu umístěné žací ústrojí pro sečení v rozích či systém mulčování BioClip pro dokonalý vzhled trávníku. Stejně jako výše uvedené motorové pily i zahradní traktory z aktuálního jarního katalogu naleznete v nabídce autorizovaného prodejce Jan Holý Agroservis.

Motorové pily, zahradní traktory, náhradní díly a další produkty Husqvarna


Další vybavení pro péči o zahradu

Portfolio produktů pro zahradu od špičkového výrobce Husquarna je opravdu rozsáhlé. Kromě uvedených motorových pil či zahradních traktorů naleznete v nabídce také výkonné kompaktní zahradní sekačky, kultivátory, křovinořezy, foukače listí, plotořezy i ochranné pomůcky. Nesmíme zapomenout ani na akumulátorové přístroje, které díky použití baterií s vysokou kapacitou vynikají svým vysokým výkonem a dlouhou výdrží.

Společnost Husqvarna přichází na jaře tohoto roku s katalogem nových produktů, které mohou pozitivně ovlivnit vaši práci na zahradě, ať už na hobby či profesionální úrovni. Obraťte se na již zmíněného autorizovaného prodejce Jan Holý Agroservis, který vám podrobně představí aktuální nabídku zahradních strojů a doporučí konkrétní produkty pro vaše použití. Jan Holý Agroservis zajišťuje dodání náhradních dílů Husqvarna a také patří mezi autorizované servisy, na které se máte v případě jakýchkoli potíží obrátit.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.agroservisholy.cz

Vydáno 05.04.2016
613 Zhlédnutí
Topováno 24.06.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky
Kvalitní produkty, služby a servis jsou základem profesionálního přístupu k zákazníkům. V případě širokého sortimentu nejen zahradní techniky a elektrického ručního nářadí je skvělou volbou výběr u společnosti s tradicí Agroservis Holý s provozovnou v Moravském Krumlově.

Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem

Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem
Robotické sekačky Automower vynikají vysokou efektivitou práce a také snadnou obsluhou. Díky moderním zabudovaným systémům pracuje sekačka zcela samostatně a pouze na základě vašich pokynů. Dokáže šetřit i náklady, trávník a prodloužit sama sobě životnost.

Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb

Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb
V oblasti komunální techniky vyniká jihokorejský traktor Kioti, který je oceňován především pro své všestranné využití. Společnost Agroservis Holý zajištuje veškeré služby, které s tímto strojem souvisí. Využít je mohou především zákazníci v okolí Moravského Krumlova a Znojma.

Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna

Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna
Výrobky Husqvarna, určené pro práci v lese a na zahradě, jsou využívány profesionály po celém světě a patří mezi absolutní špičku v dané oblasti. Firma Jan Holý AGROSERVIS se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá prodejem agrotechniky různých značek. Patří mezi autorizované prodejce výrobků ...

Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky
Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto ...

Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna
Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku ...

Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna

Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna
V Moravském Krumlově sídlí firma Agroservis Holý, která prodává zahradní a lesní techniku. Zajišťuje také servis těchto výrobků. Zaměřuje se na prodej výrobků kvalitní a léty prověřené švédské značky Husqvarna. Technické parametry této značky odpovídají nejvyšší kvalitě. Technika je určená i pro ...

Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil
Nevíte nebo ještě pořád váháte nad značkou motorové pily? Zvažujete, která je nejlepší, dostatečně kvalitní a bezpečná, aby se vám s ní dobře pracovalo? V tom případě zvolte jedinou možnost a to kvalitní motorovou pilu Husqvarna.

Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy

Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy
Ať už jste kutilové, řemeslníci či velké stavební firmy, bez nejrůznější techniky a strojů se neobejdete. Pořízení všech potřebných strojů je však finančně nákladné, stejně tak jejich údržba. Výhodnější je si stroje a nářadí zapůjčit. Umožňuje to firma Jan Holý AGROSERVIS – půjčovna zahradní ...

Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník

Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník
Úprava trávníku patří k nutným pracím na zahradě a zabere dost času. Pokud nechcete trávit své volno pobíháním se sekačkou, jsou tu robotické sekačky HUSQVARNA. Seženete je v prodejně firmy Agroservis Holý v Moravském Krumlově. Zatímco budete odpočívat nebo trávit svůj čas na zahradě jinak, sekačka ...
PODSTRÁNKY

Zahradní a lesní technika

Zahradní a lesní technika
Technika pro údržbu zahrad i veřejných prostranství

Servis zahradní techniky

Servis zahradní techniky
Servis a opravy zahradní techniky, broušení travních nožů a řetězů motorových pil

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky
Půjčovna zahradní a stavební techniky, sekačky, pily i vibrační desky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Agroservis Holý
WEBOVÁ STRÁNKA
Agroservis Holý
www.agroservisholy.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

ServisPůjčovna
Adresa

Adresa

Na Kačence 1253
Moravský Krumlov 672 01

prodejna@agroservisholy.cz
+420 734 678 116


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha