Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.

Půjčovna tehniky

Nabídka techniky

Půjčovna společnosti Agroservis Holý poskytuje k zapůjčení velké množství stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky. Do ruky se vám tak dostanou nejmodernější výkonné vrtačky, bourací nářadí, přístroje pro řezání, broušení i vysávání, ale také třeba elektrocentrály, čerpadla či hutnicí technika. Nabídka půjčovny je nastavena tak, aby pokryla poptávku po technice v mnoha oborech a také v různých cenových kategoriích.

Půjčte si vibrační techniku Bomag, bourací techniku Makita či elektrocentrálu Honda a další stroje


Hutnicí technika

Hutnicí technika patří mezi vůbec nejvyhledávanější typ zařízení k zapůjčení. Je to z důvodu, že samotné stroje jsou cenově nákladné a jejich pořízení se nevyplatí, jelikož se zpravidla ani tak často nepoužívají. Půjčovna Agroservis Holý nabízí velmi kvalitní vibrační techniku Bomag.

V nabídce vibrační techniky Bomag naleznete vibrační pěchy i vibrační desky. I zde jsou k dispozici stroje o různém výkonu a hmotnosti, nejmenší vibrační desku Bomag o váze 98 kg si zapůjčíte již za pouhých 400 Kč za den. Navíc můžete uplatnit slevy, o kterých se zmíníme níže. K dispozici je i další vibrační technika Bomag – reverzní vibrační desky, příkopové válce ad.


Bourací technika a elektrocentrály

O jaká nářadí je dále velký zájem? Zákazníci půjčovny Agroservis Holý si velmi často půjčují bourací techniku Makita. Zájem je jak o lehčí bourací kladiva Makita, se kterými se snadno manipuluje, tak o těžká, výkonná a drahá kladiva, která pomohou i při náročných bouracích pracích. Za pár stovek tak můžete pracovat s profesionální technikou, která se s běžně dostupným nářadím z hobby marketů nemůže srovnávat.

Lidé si také často půjčují elektrocentrály Honda, díky kterým generují potřebnou elektrickou energii pro napájení nejrůznějších zařízení. V současné době nabízí půjčovna dva typy elektrocentrál Honda – ECT 6500 (výkon 6500 W) a ECT 2000 (výkon 2000W).

Využijte slev, které vám půjčovna techniky Agroservis Holý nabízí


Slevy pro zákazníky

Na závěr bychom vás také rádi informovali o slevách, které půjčovna poskytuje. Potřebujete-li zapůjčit techniku jen na několik málo hodit, zbystřete. Zapůjčení nářadí do 4 hodin vás totiž přijde o 30 % levněji než zapůjčení na celý den. Slevy uplatníte také v případě, potřebujete-li nářadí pro práci na více dnů.

Při zapůjčení na 4 až 6 dní se cena denního nájemného sníží o 10 %, při výpůjčce na 7 až 14 dní o 15 % a při zapůjčení techniky na 15 až 30 dní klesne denní nájemné o 20 %. Pokud potřebujete techniku na delší dobu, půjčovna vám nabídne individuální ještě výhodnější cenu za pronájem.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.agroservisholy.cz

Vydáno 08.04.2016
1329 Zhlédnutí
Topováno 21.10.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky
Kvalitní produkty, služby a servis jsou základem profesionálního přístupu k zákazníkům. V případě širokého sortimentu nejen zahradní techniky a elektrického ručního nářadí je skvělou volbou výběr u společnosti s tradicí Agroservis Holý s provozovnou v Moravském Krumlově.

Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem

Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem
Robotické sekačky Automower vynikají vysokou efektivitou práce a také snadnou obsluhou. Díky moderním zabudovaným systémům pracuje sekačka zcela samostatně a pouze na základě vašich pokynů. Dokáže šetřit i náklady, trávník a prodloužit sama sobě životnost.

Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb

Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb
V oblasti komunální techniky vyniká jihokorejský traktor Kioti, který je oceňován především pro své všestranné využití. Společnost Agroservis Holý zajištuje veškeré služby, které s tímto strojem souvisí. Využít je mohou především zákazníci v okolí Moravského Krumlova a Znojma.

S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky

S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky
Díky moderním technologiím, které výrobce Husqvarna úspěšně využívá u všech svých produktů, je péče o zahradu stále jednodušší, rychlejší, kvalitnější a efektivnější. Na jaře tohoto roku přichází s novými výrobky, které práci na zahradě výrazně usnadní. Ať už jde o motorové pily Husqvarna, zahradní ...

Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna

Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna
Výrobky Husqvarna, určené pro práci v lese a na zahradě, jsou využívány profesionály po celém světě a patří mezi absolutní špičku v dané oblasti. Firma Jan Holý AGROSERVIS se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá prodejem agrotechniky různých značek. Patří mezi autorizované prodejce výrobků ...

Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna
Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku ...

Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna

Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna
V Moravském Krumlově sídlí firma Agroservis Holý, která prodává zahradní a lesní techniku. Zajišťuje také servis těchto výrobků. Zaměřuje se na prodej výrobků kvalitní a léty prověřené švédské značky Husqvarna. Technické parametry této značky odpovídají nejvyšší kvalitě. Technika je určená i pro ...

Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil
Nevíte nebo ještě pořád váháte nad značkou motorové pily? Zvažujete, která je nejlepší, dostatečně kvalitní a bezpečná, aby se vám s ní dobře pracovalo? V tom případě zvolte jedinou možnost a to kvalitní motorovou pilu Husqvarna.

Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy

Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy
Ať už jste kutilové, řemeslníci či velké stavební firmy, bez nejrůznější techniky a strojů se neobejdete. Pořízení všech potřebných strojů je však finančně nákladné, stejně tak jejich údržba. Výhodnější je si stroje a nářadí zapůjčit. Umožňuje to firma Jan Holý AGROSERVIS – půjčovna zahradní ...

Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník

Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník
Úprava trávníku patří k nutným pracím na zahradě a zabere dost času. Pokud nechcete trávit své volno pobíháním se sekačkou, jsou tu robotické sekačky HUSQVARNA. Seženete je v prodejně firmy Agroservis Holý v Moravském Krumlově. Zatímco budete odpočívat nebo trávit svůj čas na zahradě jinak, sekačka ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Agroservis Holý
WEBOVÁ STRÁNKA
Agroservis Holý
www.agroservisholy.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

ServisPůjčovna
Adresa

Adresa

Na Kačence 1253
Moravský Krumlov 672 01

prodejna@agroservisholy.cz
+420 734 678 116


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha